LG OLED65WX (2020)

Cena:
4 899,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 97,98 €

Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Unikátny OLED Smart televízor LG OLED65WX Wallpaper Design v čiernej farbe s uhlopriečkou 65“ (164 cm) a 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) prinesie do vašej domácnosti autentické a sýte farby zaobalené do výnimočne tenkého tela (3,85 mm), vďaka ktorému zariadenie doslova splynie so stenou. Špecifikom je prítomnosť AIO boxu, tretia generácia procesora α9 s podporou AI, viac ako 100 miliónov samosvietiacich subpixelov a rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ, ktorá v spolupráci so vstavaným Asistentom Google, Amazon Alexa a ďalšími (AirPlay 2, HomeKit, LG Routines) uľahčí a zjednoduší váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne upraveným obrazom a zvukom zabezpečia funkcie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos a k autentickému zobrazeniu dopomôže režim Filmmaker Mode. Svoje herné obzory rozšírite prostredníctvom režimu HGiG a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia a funkcia OLED Motion.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Ultratenký Smart QLED televízor Samsung QE65Q950TSTXXH v čiernej farbe vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje Infinity obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci s unikátnym 8K rozlíšením (7680 x 4320) s 33 miliónmi obrazových bodov. Špecifikom je technológia 8K AI Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), funkcia Adaptívneho obrazu (monitoruje svetelné podmienky a upraví jas), priame zadné podsvietenie (automaticky upravuje kontrast), Quantum Dot (100% farebný objem) či inovatívne riešenie Multi View (obrazovka rozdelená na 2 časti, na ktorej môžete sledovať TV vysielanie a súčasne premietať obsah zo smartfónu). Perfektný zvuk zaobstará technológia Zvuku sledujúceho pohyb OTS+ (prispôsobí sa premietaným scénam) či funkcia Automatického zosilnenia hlasu AVA (zosilňuje dialógy pri nadmernom okolitom hluku) v kombinácii so vstavanými hornými, bočnými a spodnými reproduktormi.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 65 "
 • Uhlopriečka: 163 cm
 • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Sila samosvietiacich pixelov

Televízor LG OLED je vďaka svojej vlastnej technológii jedinečný. Viac ako 100 miliónov samosvietiacich sub-pixelov (výpočet založený na násobku rozlíšenia 8K a štyroch subpixelov) sa spojí, aby poskytlo novú úroveň televízneho zážitku. Vychutnajte si hlbokú čiernu, bohaté farby a vysoko realistickú kvalitu obrazu. 

Úžasný vývoj TV technológie

Procesor α9 tretej generácie s podporou AI prostredníctvom algoritmov hĺbkového učenia analyzuje obsah na obrazovke a upravuje ho tak, aby ho mohol zobraziť čo najpríťažlivejšie. Všetky úpravy prebiehajú automaticky a zlepšenia poskytujú skvostný obraz a zvuk, vďaka čomu bude každé sledovanie naozajstným zážitkom. 

Televízory vykročili míľovými krokmi vpred

Zmeňte svoj televízor na centrum diania prostredníctvom umelej inteligencie AI ThinQ. Technológia LG ThinQ umožňuje ovládať váš ekosystém Smart domácnosti (IoT) prostredníctvom príkazov za pomoci prirodzeného rozpoznávania hlasu, vďaka čomu už viac netreba ovládač. Život sa stane oveľa príjemnejším aj vďaka tomuto televízoru so vstavaným Asistentom Google a asistentom Amazon Alexa.

 • Ovládanie hlasom bez potreby používania rúk – stačí povedať „Ahoj, LG“.

 • Služba Asistent Google – váš televízor teraz dokáže oveľa viac.

 • Integrovaná služba Alexa od spoločnosti Amazon – stačí sa spýtať a Alexa sa postará o všetko ostatné.

 • AirPlay 2 – bez námahy streamujte, zdieľajte a zrkadlite svoj obľúbený obsah zo zariadení iPhone, iPad alebo Mac.

 • HomeKit – vaša domácnosť k vašim službám.

 • Ovládajte svoju domácnosť s úplnou ľahkosťou – inteligentné domáce spotrebiče dokážete jednoducho ovládať hlasom.

 • Hlavný panel – váš ovládací panel na všetky prepojené zariadenia.

 • LG Routines – zefektívnite svoju rannú a večernú rutinu.

 • Naplňte svoje predstavy – televízor je váš osobný asistent, ktorý vie, čo máte radi.

 • Športové upozornenia – získajte neustály prehľad o zápasoch.

 • Odporúčania umelej inteligencie – získajte informácie o tom, čo by sa vám mohlo páčiť.

 • Kto? Kde? Čo? – vyhľadajte informácie na základe toho, čo vidíte.

Dolby Vision IQ & Atmos

Užite si profesionálne upravený obraz a zvuk a zažite filmy také, aké majú byť. Vďaka funkcii Dolby Vision IQ sa jas, farby a kontrast obrazovky v závislosti od typu sledovaného obsahu a svetelných podmienok inteligentne upravujú. Intenzívny zážitok z počúvania zaisťuje technológia Dolby Atmos, s ktorou si naplno vychutnáte všetok obsah. 

Režim Filmmaker Mode

Procesor automaticky prispôsobí obraz a deaktiváciou upravovania plynulosti pohybu zaistí ešte vernejšie podanie obrazu. Sledujte filmy tak, ako si ich predstavovali tvorcovia, v kvalite porovnateľnej so zážitkom z kina. Vychutnajte si všetok filmový obsah na úrovni filmového plátna v plnom súlade s autorským zámerom. 

Všetka zábava na jednom mieste

Vyberte si z pestrej palety obsahu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Apple TV and LG Channels. Na jednom mieste nájdete všetko – od filmov, relácií a dokumentov až po živé športové prenosy a mnoho ďalšieho. 

Služba Apple TV+ a oveľa viac

Originálne relácie a filmy zo služby Apple TV+ - len tie prémiové kanály, ktoré chcete a tisícky filmov, ktoré si môžete kúpiť alebo požičať. Ponuka je šitá na mieru a vytvárajú ju odborníci, vďaka čomu získate prehľad o tom, čo je práve v kurze. 

Plynulejšie hranie vám zaistí víťazstvo

Vyššia obnovovacia frekvencia, podpora VRR, ALLM a eARC s HDMI 2.1. Špičkové technológie umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky. Hranie hry tak naberá realistickejšie kontúry.

Okamžitá odozva

Vďaka minimálnemu oneskoreniu a rýchlemu času odozvy – len 1 ms – sa môžete pripraviť na hranie na plný výkon s menším rozmazaním a jasnejším obrazom. Vďaka rýchlemu pohybu a hre sa budete môcť dokonale vžiť do hry.

HGiG profil – príťažlivejšie hranie v režime HDR

Režim HGiG prináša hernú grafiku, ktorá je v súlade so zistenými špecifikáciami televízora a úrovňou výkonu, ktorý poskytuje váš televízor. S televízormi LG OLED môžete hrať celú škálu hier a spoľahnúť sa na to, že televízor zobrazí každú hru vo výnimočnej kvalite. 

Zobrazenie Eye Comfort Display

Sledujte celé série s menším množstvom modrého svetla a príjemnejším zobrazením. Tieto televízory ponúkajú zobrazenie v kvalite, ktorá prekonáva štandardy v oblasti modrého svetla, trhania a kvalitnej zobrazovacej technológie. 

Športové upozornenia

Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám uniknú dôležité zápasy obľúbených družstiev, keď sledujete iný obsah.

OLED Motion

Zbytkový obraz (pohybovú neostrosť) je potrebné pri sledovaní športových prenosov eliminovať. Vďaka funkcii OLED Motion teraz môžete sledovať všetky rýchle a jemné pohyby, pričom na televízore nedôjde k rozmazaniu. 

Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth

Efekt priestorového zvuku môžete zlepšiť pripojením akýchkoľvek dvoch reproduktorov s technológiou Bluetooth. Nechajte sa ešte viac vtiahnuť do zápasu a prežívajte jeho atmosféru ako na štadióne. 

Wallpaper Design – televízor sa stane súčasťou vášho interiéru

Wallpaper TV s obrazovkou s hrúbkou len 3,85 mm (rozmery platia pre model Wallpaper TV s uhlopriečkou 65") splynie s vašou stenou a perfektne sa začlení do interiéru. Naviac ponúka nekompromisnú kvalitu obrazu bez ohľadu na zobrazovaný obsah. Televízor dokonale splýva so stenou a pri sledovaní obľúbeného obsahu vás dokonale vtiahne do deja. 

Vytvorte minimalistickú atmosféru

Máte ťažkosti s hľadaním skrinky pod televízor, ktorá by ladila s vaším televízorom? S televízorom, ktorý je tenký ako hárok papiera, sú tieto starosti už minulosťou. Vďaka technológii samostatne svietiacich pixelov môže byť televízor pripevnený bližšie ku stene, a to s hrúbkou 3,85 milimetra a ultratenkým tapetovým dizajnom. 

Podpora Smart aplikácií

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_SK_2070249 [*.pdf, 106.67 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: OLED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: OLED Superb Motion Drive

Display/Grafika

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iTyp obrazovky: OLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 3.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 3
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 144,6 cm
Výška: 82,3 cm
Hĺbka: 0,385 cm
Hmotnosť: 29,2 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: systém na stenu,AIO box,Mag.ovl.MR20GA

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: WebOS

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: OLED65WX9LA.AEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore