LG OLED77B2 (2022)

Televízor, Smart, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 195 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart OLED televízor LG OLED77B23LA s uhlopriečkou 77“ (195 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a procesorom α7 piatej generácie s podporou AI prinesie do vašej domácnosti autentické a sýte farby, s dokonalou čiernou a skvelým kontrastom.

Dokonalý obraz

Skutočná tma sa mení na svetlo

Pixely televízora LG OLED sa rozsvecujú samostatne, pričom ich jas neobmedzuje podsvietenie. Tmavé oblasti sú tak odteraz dokonale čierne bez splývania svetla a efektu svetelného prstenca. Predstavte si detailný obraz s neprekonateľnou hĺbkou.

Krása sa snúbi so špičkovou technológiou

Výnimočná technológia prináša krásu. Vďaka pokroku v oblasti hlbokého učenia dokáže procesor α7 piatej generácie s podporou AI od spoločnosti LG vylepšovať objekty v popredí a pozadí s cieľom pridať prirodzenú hĺbku a stará sa o to, aby boli farby pôsobivo živé, a predsa verné.

Ohromujúce tmavé body, žiarivé svetlé body

Samosvietiace pixely nie sú obmedzené podsvietením, a tak prinášajú najhlbšiu čiernu a výrazný kontrast v každom svetle. Obraz má vyššie rozlíšenie, takže si všimnete aj nepatrné detaily, ktoré vašim očiam zvyčajne uniknú.

Výraznejšia kvalita obrazu

Dynamické mapovanie odtieňov pomocou procesora α7 piatej generácie s podporou AI zisťuje obsah snímok a aplikuje optimálnu krivku odtieňov. Výsledkom je prirodzené zobrazenie HDR s hlbokým kontrastom a rafinovanými detailmi.

Pohlcujúci priestorový zvuk

Procesor α7 piatej generácie s podporou AI konvertuje 2-kanálový zvuk na virtuálny 5.1.2-kanálový zvuk. Vďaka tomu budete cítiť akciu a chaos, ktoré vás obklopia v dobrodružnom svete hier.

Televízia presne pre vás

Potrebujete inšpiráciu na filmový večer? Aplikácia ThinQ poskytuje odporúčania na základe vášho vkusu. Nastavte profil každej osoby v domácnosti a každý bude môcť jednoducho prejsť na svoje obľúbené televízne seriály a sledovať prispôsobené správy a športové aktuality.

Štýlový a elegantný

Svoj televízor budete chcieť ukázať naozaj každému. Vďaka neuveriteľne tenkému dizajnu dokonale splynie s vaším priestorom. Stojan Gallery vám umožní umiestniť ho kamkoľvek a zároveň šikovne skryje nevkusné káble.(* Stojan Gallery podporujú modely 65B2 a 55B2.)

Skutočný zážitok ako v kine

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos sa spájajú pre senzačné pohltenie. Zažite zábavu so strhujúcim zvukom a mimoriadnym obrazom.

Všetky vaše obľúbené filmy na jednom mieste

Pripravte sa na televízny večer. Čaká vás filmový maratón. Cez dostupné streamovacie aplikácie môžete sledovať prakticky čokoľvek. So službami Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ a kanálmi LG si vždy nájdete pútavý program. (* Dostupnosť obsahu a aplikácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo oblasti.)

Hranie hier na špičkovej úrovni

Posuňte svoje hranie na vyššiu úroveň s televízormi, ktoré podporujú technológiu Dolby Vision Gaming 4K pri frekvencii 120 Hz, a tak prinášajú väčšiu plynulosť a realistickosť v hrách. Vďaka času odozvy 0.1 ms, kompatibilite s technológiou NVIDIA G-Sync, technológii AMD FreeSync Premium a podpore VRR sa aj mimoriadne rýchla akcia zobrazuje čisto a plynule.

Hry v cloude

Vďaka plynulej integrácii aplikácie GeForce Now a služby Stadia na vás čaká celý cloud hier. Vráťte sa k obľúbeným hrám alebo si nájdite nové priamo prostredníctvom televízora.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LG OLED77B2 (2022)

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

6. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Vynikajúca