LG OLED77C22 (2022)

Televízor, Smart, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 195 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart televízor LG OLED77C22LB evo s uhlopriečkou 77“ (195 cm), OLED obrazovkou so 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) či miliónmi samosvietiacich pixelov prinesie žiarivý a realistický obraz s pôsobivo živými a vernými farbami.

Vaše okno do rozžiareného nového sveta

Technológia OLED prináša jasný pohľad

Dynamické samosvietiace pixely LG OLED sú ešte atraktívnejšie. Technológia Brightness Booster posúva úpravy, o ktoré sa stará procesor α9 piatej generácie s podporou AI, na vyššiu úroveň, pretože prináša až o 20 % väčšiu svetelnosť. Výsledkom je výraznejší obraz so špičkovou efektívnosťou svetla.

Krása sa snúbi so špičkovou technológiou

Výnimočná technológia prináša krásu. Vďaka pokroku v oblasti hlbokého učenia dokáže procesor α9 piatej generácie s podporou AI od spoločnosti LG vylepšovať objekty v popredí a pozadí s cieľom pridať prirodzenú hĺbku a stará sa o to, aby boli farby pôsobivo živé, a predsa verné.

Ohromujúce tmavé body, žiarivé svetlé body

Samosvietiace pixely nie sú obmedzené podsvietením, a tak prinášajú najhlbšiu čiernu a výrazný kontrast v každom svetle. Obraz má vyššie rozlíšenie, takže si všimnete aj nepatrné detaily, ktoré vašim očiam zvyčajne uniknú.

Tón udávajú detaily

Dynamické mapovanie odtieňov Pro vylepšuje obraz ešte dôkladnejšie. Doposiaľ sa zdokonaľovali len snímky. Odteraz táto technológia využíva 5 000 blokov na celej obrazovke, čo znamená dynamickejšie zobrazenie HDR až po ten najmenší detail.

Zvuk vás vtiahne do diania

Procesor α9 piatej generácie s podporou AI konvertuje 2-kanálový zvuk na virtuálny 7.1.2-kanálový zvuk. Zažijete dianie a akciu všade okolo seba a budete sa cítiť ako hlavný hrdina filmu.

Televízia presne pre vás

Potrebujete inšpiráciu na filmový večer? Aplikácia ThinQ poskytuje odporúčania na základe vášho vkusu. Nastavte profil každej osoby v domácnosti a každý bude môcť jednoducho prejsť na svoje obľúbené televízne seriály a sledovať prispôsobené správy a športové aktuality.

Minimalistické zobrazenie

Rám je taký tenký, že pri sledovaní vás nebude nič rušiť a obraz vás úplne pohltí. Mimoriadne tenký dizajn so štýlovým stojanom Gallery a stojanom na podlahu sa skvele hodí do vašej domácnosti. (* Stojan Gallery podporujú modely 65C2 a 55C2. ** Stojan na podlahu podporujú modely 48C2 a 42C2.)

Teraz ste hlavným hrdinom vy

Technológie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos spoločne prinášajú úžasne obklopujúci zážitok. Vďaka procesoru α9 piatej generácie s podporou AI od spoločnosti LG pridáva technológia Dolby Vision IQ s funkciou Precision Detail výnimočnú hĺbku a necháva vyniknúť jemné textúry.

Všetky vaše obľúbené filmy na jednom mieste

Pripravte sa na televízny večer. Čaká vás filmový maratón. Cez dostupné streamovacie aplikácie môžete sledovať prakticky čokoľvek. So službami Netflix, Disney+, Amazon Prime, Apple TV+ a HBO Max a kanálmi LG si vždy nájdete pútavý program.

Vysoký výkon pre víťazov

Posuňte svoje hranie na vyššiu úroveň s televízormi, ktoré podporujú technológiu Dolby Vision Gaming 4K pri frekvencii 120 Hz, a tak prinášajú väčšiu plynulosť a realistickosť v hrách. Vďaka času odozvy 0.1 ms, kompatibilite s technológiou NVIDIA G-Sync, technológii AMD FreeSync Premium a podpore VRR sa aj mimoriadne rýchla akcia zobrazuje čisto a plynule.

Iná liga hrania hier

Vďaka plynulej integrácii aplikácie GeForce Now a služby Stadia na vás čaká celý cloud hier. Vráťte sa k obľúbeným hrám alebo si nájdite nové priamo prostredníctvom televízora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie LG OLED77C22 (2022)

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Pavol

14. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľmi kvalitný obraz.
  • Dobré a prehľadné užívateľské rozhranie oproti Androidovým verziám.
  • Excelentná čierna aj pri slnečnom dni.
  • Edisonline nemá aplikáciu pre WebOS LG.

Vynikajúci televízor za stále prijateľnú cenu, OLED TV má podľa mňa najlepší obraz.


Tibor

6. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalita spracovania
  • Obraz
  • Game bar
  • Zatiaľ nič