LG OLED83G2 (2022)


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 210 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 6 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 135,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 679,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart televízor LG OLED83G2 evo Gallery Edition s uhlopriečkou 83“ (210 cm), OLED obrazovkou so 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) či miliónmi samosvietiacich pixelov prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela.

Nová éra jasných pixelov

Dynamické samostatne sa rozsvecujúce pixely LG OLED sú ešte atraktívnejšie. Technológia Brightness Booster Max posúva úpravy, o ktoré sa stará procesor α9 piatej generácie s podporou AI, na vyššiu úroveň, pretože prináša až o 30 % väčšiu svetelnosť. Výsledkom je výraznejší obraz so špičkovou efektívnosťou svetla.

Krása sa snúbi so špičkovou technológiou

Výnimočná technológia prináša krásu. Vďaka pokroku v oblasti hlbokého učenia dokáže procesor α9 piatej generácie s podporou AI od spoločnosti LG vylepšovať objekty v popredí a pozadí s cieľom pridať prirodzenú hĺbku a stará sa o to, aby boli farby pôsobivo živé, a predsa verné.

Ohromujúce tmavé body, žiarivé svetlé body

Samostatne sa rozsvecujúce pixely nie sú obmedzené podsvietením, a tak prinášajú najhlbšiu čiernu a výrazný kontrast v každom svetle. Obraz má vyššie rozlíšenie, takže si všimnete aj nepatrné detaily, ktoré vašim očiam zvyčajne uniknú.

Tón udávajú detaily

Dynamické mapovanie odtieňov Pro vylepšuje obraz ešte dôkladnejšie. Doposiaľ sa zdokonaľovali len snímky. Odteraz táto technológia využíva 5 000 blokov na celej obrazovke, čo znamená dynamickejšie zobrazenie HDR až po ten najmenší detail.

Zvuk vás vtiahne do diania

Procesor α9 piatej generácie s podporou AI konvertuje 2-kanálový zvuk na virtuálny 7.1.2-kanálový zvuk. Zažijete dianie a akciu všade okolo seba a budete sa cítiť ako hlavný hrdina filmu.

Televízia presne pre vás

Potrebujete inšpiráciu na filmový večer? Aplikácia ThinQ poskytuje odporúčania na základe vášho vkusu. Nastavte profil každej osoby v domácnosti a každý bude môcť jednoducho prejsť na svoje obľúbené televízne seriály a sledovať prispôsobené správy a športové aktuality.

Gallery Design

Model LG OLED G2 tesne prilieha k stene a navyše jeho dokonalý dizajn stelesňuje minimalizmus. Keď je vypnutý, môžete zobraziť umelecké diela s výnimočne realistickou textúrou a farbami. (*Stojan televízora NIE JE súčasťou balenia. Keďže tento model je určený na montáž na stenu, balenie obsahuje aj tenkú montážnu konzolu.) 

Teraz ste hlavným hrdinom vy

Technológie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos spoločne prinášajú úžasne obklopujúci zážitok. Vďaka procesoru α9 piatej generácie s podporou AI od spoločnosti LG pridáva technológia Dolby Vision IQ s funkciou Precision Detail výnimočnú hĺbku a necháva vyniknúť jemné textúry.

Všetky vaše obľúbené filmy na jednom mieste

Pripravte sa na televízny večer. Čaká vás filmový maratón. Cez dostupné streamovacie aplikácie môžete sledovať prakticky čokoľvek. So službami Netflix, Disney+, Amazon Prime, Apple TV+ a HBO Max a kanálmi LG si vždy nájdete pútavý program.

Vysoký výkon pre víťazov

Posuňte svoje hranie na vyššiu úroveň s televízormi, ktoré podporujú technológiu Dolby Vision Gaming 4K pri frekvencii 120 Hz, a tak prinášajú väčšiu plynulosť a realistickosť v hrách. Vďaka času odozvy 0.1 ms, kompatibilite s technológiou NVIDIA G-Sync, technológii AMD FreeSync Premium a podpore VRR sa aj mimoriadne rýchla akcia zobrazuje čisto a plynule.

Iná liga hrania hier

Vďaka plynulej integrácii aplikácie GeForce Now a služby Stadia na vás čaká celý cloud hier. Vráťte sa k obľúbeným hrám alebo si nájdite nové priamo prostredníctvom televízora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 83 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií LG OLED83G2 (2022)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené