LG OLED88Z1 (2021)

 • Momentálne nedostupný
 • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
30 569,00 €

Späť na NAY Extra kartu 611,38 €
Elektronický informačný list

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

POPIS PRODUKTU

Smart televízor LG OLED88Z1 v čiernom prevedení s elegantným umeleckým podstavcom, uhlopriečkou 88“ (222 cm), fantastickým 8K rozlíšením (7680 × 4320), OLED obrazovkou a 33 miliónmi samosvietiacich pixelov prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do tenkého tela. Špecifikom je procesor α9 8K Gen4 AI či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí 100% vernosť farieb, režim Filmmaker Mode, Dolby Vision IQ (upravuje nastavenia obrazu), Dolby Atmos (viacrozmerný priestorový zvuk) či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom technológií NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu a podpory štandardov VRR, ALLM a eARC alebo mimoriadne krátkeho času odozvy a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Popis produktu

Samosvietiace pixely prinesú jas do vášho sveta

Televízor LG OLED TV prináša skvelý vizuálny zážitok. Samosvietiace pixely sa postarajú o skutočne výnimočnú kvalitu obrazu a rozmanité možnosti dizajnu, zatiaľ čo najmodernejšie technológie vás úplne ohromia. Všetko, čo ste si na televízore obľúbili, sa posunulo na vyššiu úroveň.

Model s podporou 8K

33 miliónov samosvietiacich pixelov znamená, že LG OLED TV predstavuje jediný spôsob, ako sledovať skutočné rozlíšenie 8K. Každý pixel sa dá ovládať osobitne. Výsledkom je zobrazenie s doposiaľ najvyššou úrovňou hĺbky a detailov, nekonečným kontrastom a dokonalou čiernou. Modely LG OLED TV určujú štandard skutočného rozlíšenia 8K.

Čo odlišuje modely OLED od všetkých ostatných modelov?

Sú to samosvietiace pixely. Technológia zobrazenia so samostatným osvetlením prináša úplne nový zážitok zo sledovania. Na rozdiel od televízorov LED TV, ktoré obmedzuje technológia podsvietenia, prinášajú modely LG OLED TV mimoriadnu vernosť a jedinečné dizajnové možnosti.

Samosvietiace pixely

Čo sa týka kvality obrazu, technológia OLED má v porovnaní s technológiou LED jasne navrch. Technológia OLED totiž ponúka milióny samosvietiacich pixelov, ktoré dokážu zobraziť dokonalú čiernu a presne vyjadriť farby. Výsledkom je zážitok zo sledovania, ktorému sa nič nevyrovná.

Nekonečný kontrast

Jednoducho povedané, technológia OLED ponúka milióny samosvietiacich pixelov, ktoré sa dokážu zapnúť a vypnúť a dosiahnuť tak dokonalú čiernu a nekonečný kontrast. Táto čierna je lepšia než pri mini-LED aj LED televízoroch. Je teda úplne jedno, koľko tisícov bodov podsvietenia televízory majú. Televízory LED TV budú vždy v tieni modelov OLED.

100% vernosť farieb

Globálna testovacia spoločnosť Intertek potvrdila, že obrazovky LG OLED ponúkajú 100% vernosť farieb. Znamená to, že farby, ktoré vidíte na obrazovke, sú najvernejšou možnou reprodukciou farieb pôvodného obrazu. Nech už teda sledujete akýkoľvek obsah, zobrazenie zodpovedá zámeru jeho autora.

Nenapodobiteľné zobrazenie

Televízor LG OLED TV je umeleckým dielom, veľkolepým kinom, bránou do sveta hier aj vstupenkou do prvého radu, keď príde významné športové podujatie. Tento televízor splní všetko, čo od neho očakávate. 

Toto nie je len televízor, je to niečo viac

Televízor LG OLED Z1 udáva, ako by mal televízor vyzerať. Extrémne veľký 88-palcový displej sa vymyká logike a obrázky na obrazovke sú ešte krajšie ako sú v skutočnosti.

Kino v réžii OLED

Vďaka mimoriadne ostrému obrazu si televízor LG OLED TV zaslúži ocenenie za každý program, ktorý sledujete. Dokonalá čierna a 100% vernosť farieb znamenajú, že filmy budete sledovať presne tak, ako boli vytvorené.

 • Zábava - Získajte aplikáciu Apple TV,Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste. (Podporovaná služba sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos - Technológia Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenia obrazu na základe žánru obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo technológia Dolby Atmos prináša viacrozmerný priestorový zvuk. Ide o výnimočnú kombináciu, ktorá sa postará o jedinečný zážitok pripomínajúci sledovanie v kine.

 • Režim Filmmaker Mode - Režim Filmmaker Mode deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol vytvorený.

 • HDR 10 Pro - Spoločnosť LG vyvinula vlastnú technológiu dynamického rozsahu, HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú čistotu. Zároveň dodáva intenzitu bežnému obsahu HDR. Všetky vaše obľúbené filmy a relácie budú odteraz živšie a jasnejšie od začiatku až do konca.

Hry vo formáte OLED

Televízor LG OLED TV vám dá náskok pred protihráčmi. Ponúka okamžitú odozvu, najnovšie herné funkcie a frekvenciu zobrazenia 120 Hz na plynulejšie hranie. Ak ste náruživým hráčom, tomuto televízoru sa nič nevyrovná.

 • Partnerstvá s lídrami v oblasti hier - Spoločnosť LG vám v spolupráci s poprednými spoločnosťami v odvetví prináša ten najlepší zážitok z hier. Vďaka partnerstvu so spoločnosťami NVIDIA a AMD sú modely LG OLED TV jedinými televízormi s certifikáciou G-SYNC a AMD FreeSync Premium. Okrem toho LG spolupracuje s tímom AMD FreeSync a aj s tímom Xbox. LG televízory sa stali oficiálnym partnerom konzoly Xbox Series X, aby ste si mohli naplno vychutnať hranie hier budúcej generácie. Ak to všetko spojíte s úžasnou kvalitou obrazu a mimoriadne krátkym časom odozvy technológie OLED, môžete si byť istí, že hranie každej hry si užijete na maximum.

 • Inovatívne herné parametre - Televízory LG OLED TV dokážu dosiahnuť čas odozvy 1 ms, zatiaľ čo podpora štandardov VRR, ALLM a eARC spĺňa najnovšie špecifikácie rozhrania HDMI 2.1. Tieto funkcie umožňujú zobrazovanie rýchlych pohybov vo vyššom rozlíšení a prinášajú plynulú synchronizovanú grafiku. Výsledkom je realistickejšie zobrazenie, ktoré vám dáva možnosť zvíťaziť.

 • Optimalizácia hier - Optimalizácia hier združuje všetky vaše herné nastavenia na jednom mieste. Prostredníctvom automatickej úpravy obrazu optimalizuje grafiku bez ohľadu na to, aký typ hry hráte. K dispozícii je tiež možnosť prepínať technológie NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, s ktorými budú všetky vaše hry čistejšie a plynulejšie bez oneskorenia, sekania a trhania.

Televízor, ktorý hrá vlastnú ligu

Na televízore LG OLED TV uvidíte každú akciu rovnako ako v skutočnosti. Rýchle športové súboje s plynulým pohybom znamenajú, že diváci si môžu vychutnať nevídaný zážitok. Posaďte sa do prvého radu na všetkých významných športových podujatiach.

 • OLED Motion Pro - Pokročilá technológia spracovania pohybu eliminuje rozmazanie pri pohybe a prináša plynulejšiu akciu, čo znamená dokonalejší zážitok zo sledovania. Zažite rýchlosť a objavte aj tie najmenšie detaily každej akcie počas športových zápasov v strhujúcom tempe.

 • Športové upozornenia - Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité zápasy obľúbených družstiev, keď sledujete iný obsah. (Používanie sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth - Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra rozhodujúceho zápasu prenesie aj do vašej obývačky. (Reproduktory sa predávajú samostatne.)

α9 Gen4 AI Processor 8K

Srdcom každého modelu LG OLED TV je procesor α9 8K Gen4 AI. Ide o prelomový čip, ktorý analyzuje a optimalizuje obsah pomocou algoritmov hlbokého učenia. Dokáže tiež vylepšiť obsah v 4K na úchvatné 8K rozlíšenie. Každá úprava obrazu a zvuku je automatická, takže každé sledovanie je výnimočné.

 • AI Picture Pro - Algoritmus hlbokého učenia, ktorý využíva obrovskú databázu s viac ako miliónom obrazových údajových bodov, rozpoznáva obsah, odstraňuje vizuálne nedostatky a optimalizuje kvalitu obrazu. Nová funkcia zisťovania scény navyše odteraz dokáže analyzovať typ zobrazenej scény a vhodným spôsobom vylepšiť obraz.

 • AI Sound Pro - Na základe viac ako 17 miliónov zvukových údajových bodov dokáže procesor identifikovať hlasy, efekty a frekvencie a vďaka tomu zvuk optimalizovať podľa žánru, aby bol ešte podmanivejší. Nová funkcia automatického vyrovnávania hlasitosti navyše zachováva jednotnú úroveň hlasitosti bez ohľadu na typ obsahu. 

Televízor LG OLED

Televízory LG OLED TV sú bezpečnejšie pre vás aj životné prostredie než televízory LED TV. Keďže tieto televízory využívajú samosvietiace pixely, pri dlhšom sledovaní si viac oddýchnu vaše oči. Okrem toho sa potvrdilo, že OLED panely LG sú ekologické a znižujú riziko nebezpečných emisií.

Certifikácia Eye Comfort pre displeje

Modely LG OLED TV sú certifikované ako televízory s obrazovkou bez blikania a s nízkym vyžarovaním modrého svetla, ktoré nepredstavujú žiadne fotobiologické riziko pre vaše oči. Televízory LED TV naproti tomu blikajú a vyžarujú veľké množstvo modrého svetla. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a užite si ten pohľad.

Ekologická technológia OLED

Televízory LG OLED TV sú oficiálne ekologické. V porovnaní s televízormi LED TV sú bezpečnejšie, pretože nepoužívajú podsvietenie, na ich výrobu sa používa menej plastu, využívajú menej nebezpečných materiálov a znižujú riziko znečistenia vzduchu v interiéri.

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu. (* Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Domovské zobrazenie - Na novo navrhnutej domovskej obrazovke sa zobrazujú prispôsobené návrhy obsahu. Poskytuje jednoduchší prístup k obľúbeným položkám a umožňuje ovládať všetky pripojené zariadenia na jednom mieste.

 • Ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote ponúka ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením, pričom jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Vstavaná technológia umelej inteligencie poskytuje jednoduchý prístup k službám, zatiaľ čo skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup ku všetkým obľúbeným položkám. Okrem všetkých týchto vymožeností je k dispozícii funkcia Magic Tap, ktorá šikovne spája telefón s televízorom. (Aby ste mohli používať funkciu Magic Tap, ovládač Magic Remote musí podporovať NFC; Dostupnosť ovládača Magic Remote sa líši v závislosti od krajiny)

 • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie zariadení pripojených do domáceho internetu prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. (*Dostupnosť hlasového ovládania sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny.)

Pripojené súbory

IL_SK_2088939 [*.pdf, 106.64 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 88 "
iTyp obrazovky: OLED
iTyp rozlíšenia: 8K
OS TV: WebOS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 88 "
iUhlopriečka (cm): 222 cm
iTyp obrazovky: OLED
iTyp rozlíšenia: 8K
iRozlíšenie: 7680x4320
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.1
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 3
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 196,1 cm
Výška: 112 cm
Hĺbka: 5 cm
Hmotnosť: 104 Kg
Výška s podstavcom: 145,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Špec.TV stolík,skrutky,mag.DO,bat,káb.spona

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: WebOS

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 495 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit

Ostatné

Kód produktu: OLED88Z19LA.AEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na samostatnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore