LG PF50KS


Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: LED, Kontrastný pomer: 100000:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 509,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný LED projektor LG PF50KS v bielom prevedení prináša ohromujúci obraz s Full HD rozlíšením (1920 x 1080), ktorý zvládne premietať v rozmedzí 25“ až 100“ s projekčnou vzdialenosťou 1,24 m. Pýši sa vysokým jasom 600 Lúmenov, kontrastným pomerom 100 000 : 1 a životnosťou lampy až 30 000 hodín. Je vybavený operačným systémom WebOS, bezdrôtovým riešením, automatickou korekciou lichobežníkového skreslenia, integrovanou batériou, ktorá zabezpečí výdrž až na 2,5 hodiny bezdrôtového premietania a vstavanými stereo reproduktormi s výkonom 1 W + 1 W. K dispozícii ponúka zvukový výstup, 2 × HDMI vstupy, porty USB-A a USB-C. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduché prenášanie projektora.

Vychutnajte ohromujúce rozlíšenie Full HD

Prvý Full HD projektor radu LG MiniBeam so vstavanou batériou vďaka svojmu rozlíšeniu 1080p ponúka dvakrát ostrejší obraz než základné HD projektory s prirodzenejšími detailmi obrazu.

Dokonalá korekcia obrazu

Automatická korekcia zvislého lichobežníkového skreslenia dokáže behom pár sekúnd sama rozpoznať a opraviť pokrivenie obrazu na plátne.

Väčšie ako skutočnosť

Užite si filmy v skutočnom domácom kine na projekčných plátnach veľkosti až 100".

Robte to chytrejšie a ľahšie

Systém webOS, exkluzívna platforma LG pre smart televízie, sa jednoducho nastaví a dovolí bezproblémovo prechádzať rôzny obsah na internete, napríklad na YouTube.

Kompaktný a ľahký

Praktický a kompaktný tvar umožňuje jednoduché prenášanie projektora. Zmestí sa do kufríka aj kabelky, takže je kedykoľvek k dispozícii.

Bezdrôtový obraz, zvuk i napájanie

Okrem bezdrôtového zrkadlenia smartphonov, Bluetooth prenosu zvuku a integrovanej batérie s výdržou až 2,5 hodiny vás poteší aj tým, že sa už nebudete musieť zaoberať žiadnymi káblami.

Nabíjanie a zrkadlenie obrazu

Port USB Type-C dovoľuje praktické zrkadlenie obrazovky z kompatibilného notebooku, tabletu alebo smartphonu pri súčasnom nabíjaní zariadení. Stačí jediný kábel.

Jednoduché USB Plug & Play pripojenie

Jednoducho zasuňte pamäťové zariadenie USB a užívajte si filmy, obrázky alebo hudbu. Túto vlastnosť môžete využiť aj pri práci s dokumentmi aplikácie Microsoft PowerPoint, Excel a Word.

Dlhšia životnosť lampy

Výkonný zdroj LED svetla zobrazuje sýte a prirodzené farby a má výdrž až 30 000 prevádzkových hodín. Keď si na tomto projektore budete prehrávať videá 8 hodín denne, vydrží vám zdroj LED svetla celkom 10 rokov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie LED
Kontrastný pomer 100000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG PF50KS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené