LG SK6F vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
359,00 €

Pôvodná cena 389,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,18 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Štýlový soundbar LG SK6F v elegantnej čiernej farbe ponúka 2.1 kanálový hudobný systém s celkovým výkonom 360 W a sľubuje plnohodnotný zvukový zážitok. Kľúčovými vlastnosťami tohto modelu sú funkcie ako DTS Virtual: X, High Resolution Audio či Adaptive Sound Control. Zariadenie ponúka skvelú hudobnú skúsenosť s bezstratovým stereo zvukom vďaka Hi-Res certifikátu v kvalite až 96kHz/24 bitov, ktorý dopĺňajú dekodéry DTS či Dolby Digital. LG SK6F disponuje aj vstavaným prehrávačom Chromecast. Na konektivitu slúži Wi-Fi, Bluetooth, 3 HDMI porty, 1 USB port (servisné účely) a 1 optický vstup. Jeho elegantný, moderný a harmonický dizajn dokonale doplní akýkoľvek interiér.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 8 %
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Štýlový soundbar LG SK8Y v elegantnej čiernej farbe ponúka 2.1 kanálový hudobný systém s celkovým výkonom 360 W a sľubuje plný zvukový zážitok. Je určený k televízorom s uhlopriečkou 49“ a vyššou. Kľúčovými vlastnosťami tohto modelu sú funkcie ako Dolby Atmos, Adaptive Sound Control (analyzuje obsah) či softvér Chromecast. Zariadenie ponúka skvelú hudobnú skúsenosť s bezstratovým stereo zvukom vďaka Hi-Res certifikátu v kvalite až 96kHz/24 bitov, ktorý dopĺňajú dekódery Dolby Digital či DTS. LG SK8Y disponuje aj zabudovaným Bluetooth a Wi-Fi modulom. Jeho elegantný, moderný a harmonický dizajn dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • Zvukové formáty: mp3, aac, flac, ogg, DTS, Dolby Atmos
  • Počet kanálov: 2,1

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prísľub plného priestorového zvuku

Vychutnajte si pohlcujúci zážitok ako v kine. Soundbar LG SK5 s funkciou DTS Virtual: X vytvorí vo vašom dome viacrozmerný zvuk bez ohľadu na prehrávaný obsah. Vychutnajte si lepší a pohlcujúcejší zvuk aj pri sledovaní obľúbeného TV programu alebo športového zápasu.

Zvuk s vysokým rozlíšením

Digitálna hudba sa stáva potešením pre milovníkov kvalitného zvuku – vyššia miera samplovania a bitovej hĺbky prináša presnejší zvuk a kvalitnejší zážitok z počúvania. Tento certifikovaný soundbar s vysokým rozlíšením dokáže prehrávať bezstratový stereo zvuk až 96 kHz/24 bitov.

Podpora Asistenta Google

Na prehrávanie hudby, ovládanie hlasitosti a výber skladieb na soundbare vám úplne postačí váš hlas. Táto funkcia je k dispozícii pre všetky reproduktory s integrovanou službou Asistent Google vrátane reproduktorov LG ThinQ.

Vstavaný prehrávač Chromecast

Streamujte do zariadenia soundbar hudbu bezdrôtovo z populárnych aplikácií, ako je Pandora a Hudba Google Play. Zabudovaný software Chromecast funguje so Smart telefónmi, tabletmi. Zariadenie s integrovaným Asistentom Google, ako je reproduktor LG ThinQ, umožňujú streamovanie hudby aj do ďalších audio zariadení s technológiou Chromecast.

Adaptive Sound Control

Akčné filmy, drámy, šport, hudba a dokonca aj večerné správy majú rozdielne zvukové profily, takže ich nepočúvate rovnako: Funkcia Adaptive Sound Control dokáže identifikovať prehrávaný zvuk, automaticky prispôsobí zvukový režim a vytvorí ideálny zážitok.

Ovládanie pomocou diaľkového ovládača televízora

LG soundbar sa dodáva s vlastným ovládačom, ale dá sa ovládať aj štandardným ovládačom k TV (na ovládanie LG soundbar môžete použiť ovládače LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba a Samsung). 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: flac, ogg, AAIF, mp3, wma, wav, aac
Počet kanálov: 2,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 360 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 8,3 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: flac, ogg, AAIF, mp3, wma, wav, aac

Obsah balenia

Obsah balenia: Diaľkový ovládač, manuál, optický kábel, držiak pr

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 360 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Áno

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: SK6F

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore