LG SL10Y čierny


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 5.1, Výkon reproduktoru: 500 W,


Cena 759,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

15,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový soundbar LG SL10Y v elegantnej čiernej farbe s bezdrôtovým subwooferom ponúka 5.1.2 kanálový systém s celkovým hudobným výkonom 570W a sľubuje plnohodnotný zvukový zážitok, ktorý vás úplne obklopí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patrí technológia Meridian (spracovanie digitálnych signálov), Dolby Atmos, DTS:X či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (192 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka), ktorý dopĺňajú dekodéry Dolby Digital a DTS. Zariadenie disponuje rozmanitými možnosťami pripojenia (dvojica HDMI, WiFi, optický kábel, Bluetooth, USB), no s určitosťou poteší aj prítomnosť vstavaného prehrávača Chromecast. Jeho elegantný, moderný a harmonický dizajn dokonale doplní akýkoľvek interiér.

Technológia Meridian

Soundbar využíva technológiu Meridian pre pokročilé digitálne spracovanie signálu. Tá vytvára široké zvukové pole, približuje zvuk k ušiam poslucháča a rozširuje 2-kanálový vstup na 3 kanály bez akéhokoľvek skreslenia.

Pôsobivý priestorový zvuk

Soundbar obsahuje technológie Dolby Atmos a DTS:X, ktoré zaistia, že vaše obľúbené filmy budú mať naozaj pôsobivý zvuk. Podporuje 5.1.2-kanálovú technológiu Dolby Atmos a zaujme aj dohora smerujúcim reproduktorom a výkonom 570 W.

Zvuk s vysokým rozlíšením

Technológia High Resolution Audio poskytuje vzorkovaciu frekvenciu 192 kHz a rozlíšenie 24 bitov, ktoré prispievajú k presnejšiemu zvukovému podaniu a lepším posluchovým zážitkom.

Dizajn, ktorý harmonicky dopĺňa TV

Tento model dokonale splynie s dizajnom 65“ alebo 55“ LG OLED TV a predstavuje perfektný interiérový doplnok vašej domácnosti.

4K video s Hi-Res zvukom

Soundbar podporuje prehrávanie 4K HDR a Dolby Vision videa bez akejkoľvek straty kvality a je zárukou dokonalého zážitku zo sledovania TV.

Vstavaný Chromecast

Pomocou vstavaného Chromecastu môžete streamovať všetku svoju obľúbenú hudbu. Stačí spustiť kompatibilnú aplikáciu ako Spotify, klepnúť na vybranú skladbu a LG soundbar začne okamžite prehrávať.

Priestorový zvuk

Svoj soundbar môžete jednoducho vylepšiť pomocou voliteľného reproduktora SPK8-S. Tento zadný bezdrôtový reproduktor pridá vášmu systému ďalšie dva zvukové kanály s výkonom 140 W. Budete si tak môcť vychutnať výraznejší a bohatší priestorový zvuk. (reproduktory SPK8-S možno dokúpiť samostatne)

Bohaté možnosti pripojenia

Soundbar ponúka radu vstupov a možností pripojenia vrátane dvojice HDMI, optického vstupu a Bluetooth.

Kľúčové vlastnosti

  • Výborná zvuková kvalita s technológiou Meridian

  • Voľnosť pri zapojení subwoofera

  • Dolby Atmos/DTS:X

  • Jednoduché prepojenie s ďalšími Multiroom zariadeniami

  • Chromecast

  • Vhodný pre TV s veľkosťou 55“ a väčšie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 5.1
Výkon reproduktoru 500 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG SL10Y čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené