LG SN5Y čierny

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný soundbar LG SN5Y v elegantnej čiernej farbe v spolupráci s bezdrôtovým subwooferom ponúka 2.1 kanálový systém zvuku s celkovým hudobným výkonom 400 W, vďaka čomu zaobstará plnohodnotný audio zážitok, ktorý vás úplne obklopí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria funkcie ako DTS Virtual:X (pre priestorový zvuk) či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (96 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka), ktoré dopĺňajú dekodéry Dolby Digital a DTS Digital Surround. Výnimočnými špecifikami sú technológie LG ThinQ (poslúži na ovládanie celej domácnosti) a AI Sound Pro (analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku), no potešia aj rozmanité možnosti pripojenia (HDMI, optický kábel, Bluetooth).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Výkonný soundbar LG SN6Y v elegantnej čiernej farbe v spolupráci s bezdrôtovým subwooferom ponúka 3.1 kanálový systém zvuku s celkovým hudobným výkonom 420 W, vďaka čomu zaobstará plnohodnotný audio zážitok, ktorý vás úplne obklopí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria funkcie ako DTS Virtual:X (pre priestorový zvuk) či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (96 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka), ktoré dopĺňajú dekodéry Dolby Digital a DTS Digital Surround. Výnimočnými špecifikami sú technológie LG ThinQ (poslúži na ovládanie celej domácnosti) a AI Sound Pro (analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku), no potešia aj rozmanité možnosti pripojenia (HDMI, optický kábel, Bluetooth).

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • Zvukové formáty: mp3, wma, wav, flac
  • Počet kanálov: 3,1

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Obklopujúci priestorový zvuk

Soundbar v kombinácii s funkciou DTS Virtual:X premení vašu domácnosť na divadlo. Vychutnáte si tak pohlcujúci zážitok pri sledovaní všetkých obľúbených filmov.

2.1k – podpora zadných reproduktorov

Vyplňte miestnosť neprekonateľným priestorovým zvukom ako v kine. Zariadenie podporuje bezdrôtové pripojenie, ktoré umožňuje 5.1-kanálový výstup. Pri sledovaní televízie vás preto zvuk vždy dokonale obklopí. (* súprava zadných reproduktorov sa predáva samostatne)

Zvuk s vysokým rozlíšením

Zvuk s vysokým rozlíšením prináša vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz a 24-bitovú hĺbku, čo znamená vernejší zvuk a príjemnejší zážitok z počúvania.

LG ThinQ

Premeňte svoj televízor a zvukový panel na riadiace stredisko – soundbar totiž môže slúžiť na ovládanie celej domácnosti. Pripojené domáce spotrebiče LG ThinQ môžete sledovať a ovládať priamo z pohodlia vašej obývačky. Môžete skontrolovať stav chladničky, práčky, čističa vzduchu a dokonca zapnúť alebo vypnúť vysávač. 

AI Sound Pro – adaptívny zvuk pri každom sledovaní

Funkcia AI Sound Pro automaticky analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku podľa prehrávaného obsahu. V závislosti od žánru si môžete vypočuť každý detail rozhovoru v krištáľovo čistej kvalite alebo si môžete vychutnať akčné scény nabité energiou. 

Praktickejšie pripojenie

Svoju zvukovú konfiguráciu môžete rozšíriť o pripojenie Bluetooth alebo môžete na pripojenie a prehrávanie jednoducho použiť optický kábel alebo HDMI kábel.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: flac, wav, wma, mp3
Počet kanálov: 2,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 400 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 89 cm
Výška: 8,5 cm
Hĺbka: 5,7 cm
Hmotnosť: 9,15 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: flac, wav, wma, mp3

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 400 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Ostatné

Kód produktu: SN5Y

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore