LG SN7Y čierny

  • Odporúčame
  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Počet HDMI portov: 2, Počet kanálov: 3.1, Výkon reproduktoru: 380 W Viac info


Cena 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný soundbar LG SN7Y v elegantnej čiernej farbe v spolupráci s bezdrôtovým subwooferom ponúka 3.1.2 kanálový systém zvuku s celkovým hudobným výkonom 380 W, vďaka čomu zaobstará plnohodnotný audio zážitok, ktorý vás úplne obklopí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria technológie Meridian (spracovanie digitálnych signálov), Dolby Atmos, Dolby Vision, DTS:X či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (96 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka), ktoré dopĺňajú dekodéry Dolby Digital a DTS Digital Surround. Výnimočnými špecifikami sú technológie LG ThinQ (poslúži na ovládanie celej domácnosti) a AI Sound Pro (analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku), no potešia aj rozmanité možnosti pripojenia (HDMI, optický kábel, Bluetooth).

Technológia Meridian pre výnimočný zvuk

Soundbar je vybavený pokročilou technológiou spoločnosti Meridian, ktorá poslúži na spracovanie digitálneho signálu. Vychutnáte si kvalitný zvuk, aký možno počuť ľudským uchom, a pôsobivú zvukovú kulisu. 

Obklopujúci priestorový zvuk

Zariadenie spája technológie Dolby Vision, Dolby Atmos a DTS:X, vďaka čomu premení vašu domácnosť na divadlo. Vychutnáte si tak pohlcujúci zážitok pri sledovaní všetkých obľúbených filmov. 

3.1.2k – podpora zadných reproduktorov

Vyplňte miestnosť neprekonateľným priestorovým zvukom ako v kine. Zariadenie podporuje bezdrôtové pripojenie, ktoré umožňuje 5.1.2-kanálový výstup. Pri sledovaní televízie vás preto zvuk vždy dokonale obklopí. (* súprava zadných reproduktorov sa predáva samostatne)

Zvuk s vysokým rozlíšením

Zvuk s vysokým rozlíšením prináša vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz a 24-bitovú hĺbku, čo znamená vernejší zvuk a príjemnejší zážitok z počúvania.

LG ThinQ

Premeňte svoj televízor a zvukový panel na riadiace stredisko – soundbar totiž môže slúžiť na ovládanie celej domácnosti. Pripojené domáce spotrebiče LG ThinQ môžete sledovať a ovládať priamo z pohodlia vašej obývačky. Môžete skontrolovať stav chladničky, práčky, čističa vzduchu a dokonca zapnúť alebo vypnúť vysávač. 

AI Sound Pro – adaptívny zvuk pri každom sledovaní

Funkcia AI Sound Pro automaticky analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku podľa prehrávaného obsahu. V závislosti od žánru si môžete vypočuť každý detail rozhovoru v krištáľovo čistej kvalite alebo si môžete vychutnať akčné scény nabité energiou. 

Dokonalá synchronizácia obrazu a zvuku

Soundbar dokáže sprostredkovať obsah 4K vrátane obsahu vo formáte HDR a Dolby Vision bez straty kvality a výkonu. Výsledkom je dokonalý súlad televízora a zvuku. 

Praktickejšie pripojenie

Zvukovú konfiguráciu môžete rozšíriť o pripojenie Bluetooth alebo môžete na pripojenie a prehrávanie použiť optický kábel alebo HDMI kábel. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 3.1
Výkon reproduktoru 380 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG SN7Y čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené