LG SN9Y čierny


Počet HDMI portov: 2, Výkon reproduktoru: 520 W,


Cena 689,00 €

13,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný soundbar LG SN9Y v elegantnej čiernej farbe v spolupráci s bezdrôtovým subwooferom ponúka 5.1.2 kanálový systém zvuku s celkovým hudobným výkonom 520 W, vďaka čomu zaobstará plnohodnotný audio zážitok, ktorý vás úplne obklopí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria technológie Meridian (digitálne spracovanie signálov), Dolby Atmos, Dolby Vision, DTS:X či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (96 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka). Výnimočnými špecifikami sú technológie AI Sound Pro (analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku), AI priestorová kalibrácia (zvuk prispôsobený vášmu priestoru) či eARC (bezstratový prenos nekomprimovaných zvukových záznamov), no potešia aj rozmanité možnosti pripojenia (HDMI, Wi-Fi, optický kábel, Bluetooth).

Technológia Meridian pre výnimočný zvuk

Soundbar je vybavený pokročilou technológiou spoločnosti Meridian, ktorá poslúži na digitálne spracovanie signálu. Vychutnajte si jasne počuteľnú kvalitu zvuku a široké zvukové pole. 

Obklopujúci priestorový zvuk

Zariadenie spája technológie Dolby Vision, Dolby Atmos a DTS:X, vďaka čomu premení vašu domácnosť na divadlo. Vychutnáte si tak pohlcujúci zážitok pri sledovaní všetkých obľúbených filmov.

5.1.2 kanály – podpora zadných reproduktorov

Vyplňte miestnosť neprekonateľným priestorovým zvukom ako v kine. Zariadenie podporuje bezdrôtové pripojenie, ktoré umožňuje 7.1.2-kanálový výstup. Pri sledovaní televízie vás preto zvuk vždy dokonale obklopí. (* súprava zadných reproduktorov sa predáva samostatne)

Zvuk vo vysokom rozlíšení

Technológia High Resolution Audio poskytuje pre dosiahnutie presnejšieho zvukového podania a lepšieho posluchového zážitku vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz a rozlíšenie 24 bitov.

AI priestorová kalibrácia

Zvuk prispôsobený vášmu priestoru – určite si najlepšie nastavenie pre váš priestor. Inštalujte s vedomím, že je korigované aj jemné skreslenie zvukov pochádzajúcich od predmetov vo vašej izbe, a to do necelých 15 sekúnd. (AI priestorová kalibrácia je technológia automatického vyladenia zvuku. Kompenzuje prostredie, kde je soundbar umiestnený, použitím algoritmov zlepšujúcich zvukový výkon soundbaru.)

AI Sound Pro – adaptívny zvuk pri každom sledovaní

Funkcia AI Sound Pro automaticky analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku podľa prehrávaného obsahu. V závislosti od žánru si môžete vypočuť každý detail rozhovoru v krištáľovo čistej kvalite alebo si môžete vychutnať akčné scény nabité energiou.

Užite si zábavu na maximum s eARC

HDMI eARC (Enhanced Audio Return Channel) umožňuje bezstratový prenos nekomprimovaných zvukových záznamov 5.1k a 7.1k a dokonca aj HBR (High Bit Rate) zvukový záznam, ako je Dolby Atmos a DTS:X na kompatibilných TV prijímačoch.

Praktickejšie pripojenie

Pridajte do svojho nastavenia zvuku pripojenie Wi-Fi a Bluetooth alebo pohodlne prehrávajte obsah pomocou optických alebo HDMI káblov.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Výkon reproduktoru 520 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG SN9Y čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené