LG VSR86040PG Hombot Square vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
199,00 €

Pôvodná cena 629,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Inteligentný robotický vysávač LG VSR86040PG bude vo vašej domácnosti pôsobiť nielen luxusným dojmom, ale plnohodnotne zastane pravidelné vysávanie vašich izieb. Vďaka jedinečnému tvaru s dlhými bočnými kefkami umiestnenými v prednej časti spotrebiča zvláda účinným a výkonným spôsobom upratovanie v rohoch miestností. S pomocou unikátneho systému Dual Eye vykonáva HOM-BOT Square inteligentné a dôkladné vysávanie - dokonca aj po tme! S vysávačom HOM-BOT Square sa nemusíte obávať poškriabaniu svojich drahocenných vecí. Séria snímačov rozpoznáva prekážky a minimalizuje kolízie. Ultrazvukový senzor precízne sníma široký priestor - aj cez sklo a priehľadné predmety. Zásobník na prach vysávača má ergonomický dizajn umožňujúci vybratie zásobníku z hornej strany spotrebiča.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 68 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Efektívne a výkonné vysávanie a dlhšia životnosť

HOM-BOT SQUARE je silný a výkonný robotický vysávač s motorom Smart Inverter Motor™, ktorý zaručuje maximálny výkon s vysokou účinnosťou a odolnosťou v kompaktnej veľkosti. Preto niet divu, že spoločnosť LG si dostatočne verí a ponúka až 10-ročnú záruku na motor. 

Tvar štvorca

Nový robotický vysávač v tvare štvorca so zaoblenými hranami vybočuje z existujúceho štandardu vysávačov s okrúhlym tvarom a poskytuje vyšší výkon vysávania v rohoch. Vďaka štvorcovému dizajnu sú bočné kefy umiestnené bližšie smerom k prednej časti.

Dlhšie bočné kefy

Vysávač HOM-BOT SQUARE dôkladne vyčistí rohy vďaka bočným kefám dlhším o 1,5 cm Účinnosť čistenia rohov s vysávačom sa zvýšila o 89 % a celková účinnosť vysávania dosiahla 94 %.

Digitálny nárazník

Viacero snímačov dokáže rozpoznávať prekážky a minimalizovať nárazy. Na rozdiel od iných vysávačov, ktoré prekážku rozpoznajú až podľa nárazu, LG HOM-BOT SQUARE vie, ako ďaleko sa prekážka nachádza. Ultrazvukový snímač vysávača sníma širší rozsah a oveľa presnejšie. Rozpozná aj sklenené a priehľadné predmety. Vďaka funkcii učenia si vysávač HOM-BOT SQUARE pamätá polohu prekážok a výškových rozdielov v miestnosti, čím sa minimalizuje narážanie.

Vylepšený systém Dual Eye 2.0™

Vylepšený systém Dual Eye 2.0™ vysávača teraz automaticky prepočítava intenzitu svetla a monitoruje strop. Bez ohľadu na to, či je svetlo alebo tma, systém Dual Eye 2.0™ umožňuje zhotovovať zreteľné snímky miestnosti a minimalizovať bezcieľne potulovanie vysávača.

My Space

Jedinečný program spoločnosti LG, prostredníctvom ktorého vysávač dvakrát účinne čistí zvolený vnútorný priestor v režime Zigzag. Tento program je vhodný pre priestory s mnohými prekážkami.

Inteligentný únik

01. Uvoľňuje HOM-BOT z uviaznutia v obmedzenom priestore, na okraji koberce a pri nabehnutí na kábel. 02. Automatický systém vysávania a detektory prekážok vedú HOM-BOT cez prekážku bez zastavenia.

03. HOM-BOT rozpozná rám okna. To zabraňuje jeho uviaznutie. 04. Pri uviaznutí v úzkom priestore, vykonáva HOM-BOT pohyby potrebné pre vyjdenie.

Funkcia Mapping Resume

Pomocou funkcie Mapping Resume sa vysávač HOM-BOT SQUARE dokáže vrátiť na posledné miesto aj potom, ako ho zdvihnete a odnesiete inam. Pamätá si, čo už vyčistil. Nedochádza tak zbytočne k opakovaniu vysávania na už uprataných plochách.

Dýzy umiestnené vpredu a väčší zásuvný mop

Dýza vysávača HOM-BOT SQUARE je umiestnená bližšie k prednej strane ako v prípade iných robotických vysávačov, vďaka čomu vysávač lepšie zbiera nečistoty a nezanecháva žiaden rozptýlený prach.
2,5-krát väčší mop vysávača zanechá vašu domácnosť bez škvŕn a zásuvný mop sa jednoduchšie a pohodlnejšie vymieňa.

Ďalšie moderné vlastnosti

Vždy keď LG vyvinie nový operačný program RoboNavi, pre zlepšenie výkonu upratovania, môžete si jednoducho program stiahnuť z internetu a aktualizovať si vysávač. Vysávač dokáže rozprávať až 7 jazykmi - podporuje viacero voliteľných jazykov. S viac ako 120 hlasovými upozorneniami informuje o svojom aktuálnom stave a pohybe. Výhodou je aj nízka hlučnosť a to len 60 dB. plánovač vysávania zasa umožní naprogramovať upratovanie kedy to vám najviac vyhovuje. A nechýba ani inteligentná diagnostika - rieši problémi samodiagnostikou anomálií hlavných súčastí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 100 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Nie
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 34 cm
Hmotnosť: 3000 g
Výška: 8,9 cm
Hĺbka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: držák

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 60 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 3 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 100 min.

Ďalšie parametre

Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 10 mm
Mopovanie: Nie
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Určenie bodu vysávania: Áno
Automatické dobíjanie: Áno
Senzor proti pádu zo schodov: Áno

Ostatné

Kód produktu: VSR86040PG.AMGQECZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore