LG Xboom Go PN5 čierny

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 119,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kompaktný bezdrôtový párty reproduktor LG Xboom Go PN5 v čiernom farebnom prevedení vo svojom tele ukrýva výnimočný zvuk a vďaka praktickej rukoväti či odolnosti voči poveternostným vplyvom IPX5 si ho môžete zobrať všade so sebou – či už na párty pri bazéne alebo do lesa. Audio technológia firmy Meridian (hlboké basy) v spolupráci s funkciou Sound Boost (zosilňuje zvukový výkon) a DTS Stereo Plus (vertikálny a horizontálny rozptyl zvuku) zabezpečí výnimočnú reprodukciu vašich obľúbených playlistov s hudobným výkonom 20 W. Zariadenie disponuje hlasovým ovládaním (Google Assistant alebo Siri), integrovanou batériou, vďaka ktorej si užijete až 18 hodín plnohodnotného prehrávania, a s určitosťou poteší aj prítomnosť farebného LED osvetlenia, ktoré sa mení podľa rytmu hudby.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %
Popis produktu

Jednoduchá manipulácia

Reproduktor sa jednoducho prenáša a jeho matný jemný povrch umožňuje lepšie uchopenie, takže sa vám tak ľahko nevyšmykne z ruky.

Zažite výnimočný zvuk

Reproduktor s technológiou od spoločnosti Meridian prináša špičkovú kvalitu zvuku. Vychutnajte si hlboké basy a sýty zvuk pri počúvaní akejkoľvek hudby.

Prestížny britský zvuk

Od roku 1977 poskytuje Meridian inovatívne a elegantné vysoko výkonné zvukové riešenia. Posunuli hranice, narušili normy a dodali výrobky, ktoré predefinovali, ako si ľudia užívajú svoju hudbu a filmy, nech sú kdekoľvek.

Popredné technológie spoločnosti Meridian

Dôsledná a vedecká filozofia spoločnosti Meridian si udržala svoju pozíciu na hranici toho, čo je možné vo zvuku. Ako priekopník zvuku s vysokým rozlíšením a majster digitálneho spracovania signálu (DSP), spoločnosť Meridian zohrávala neoddeliteľnú úlohu pri vývoji a prijímaní priekopníckych technológií.

  • Digitálne spracovanie signálu - DSP umožňuje absolútnu kontrolu nad zvukovým signálom a umožňuje navrhovanie pokročilých technológií, ktoré môžu vylepšiť zážitok z počúvania v akomkoľvek kontexte.

  • Meridian bezstratové balenie - Meridian je dlhodobým spolupracovníkom a technologickým partnerom spoločnosti Dolby. Technológia Meridian Lossless Packing je licencovaná pre Dolby ako štandard pre zvuk DVD.

  • Master Quality Authenticated - Meridian vyvinul MQA - revolučnú technológiu pre efektívne streamovanie hudby s najvyššou možnou kvalitou zvuku.

Hlbší a plnší zvuk

Lepšie šírenie zvuku vo vertikálnom aj horizontálnom smere, vyššia čistota vokálov a žiadne skreslenie dokonca ani pri maximálnej hlasitosti vám umožnia ponoriť sa do akéhokoľvek zvuku.

Prebuďte hudbu

Funkcia Sound Boost zosilňuje intenzitu zvuku a rozširuje zvukové pole. Stačí stlačiť tlačidlo a okamžite zlepšíte atmosféru každej oslavy.

Precíťte hlbšie tóny

Pasívne reproduktory generujú veľmi silný zvuk, vďaka čomu ožije akákoľvek oslava. Vychutnajte si zvuk, ktorý vás postaví na nohy a roztancuje.

Hudba s pridanou atmosférou

Farebné LED osvetlenie sa líši a mení s rytmom tónov a dodáva hudbe ešte viac atmosféry.

Pôžitok bez ohľadu na počasie

Hodnotenie IPX5 znamená, že reproduktor sa môže dostať do kontaktu s vodou a aj naďalej bude fungovať, takže môžete tancovať bez prerušenia.

Zabávajte sa dlhšie

18-hodinová výdrž batérie vám dáva slobodu užívať si hudbu kdekoľvek bez starostí s nabíjaním.

Viac hudby

Bezdrôtovo môžete prepojiť až 100 reproduktorov LG XBOOM Go PN5, čím násobne zvýšite zvukový výstup. Silnejší zvuk znamená lepšiu oslavu a viac zábavy.

Ponorte sa do zvuku z televízora

Pripojte dva reproduktory LG XBOOM Go PN5 k televízoru LG a môžete ich používať na ozvučenie televízora. Nastavenie je úplne jednoduché a pri sledovaných programoch si budete môcť vychutnať sýty priestorový zvuk.

Užite si hudbu a rôzne funkcie iba pomocou hlasu

Na dve sekundy podržte tlačidlo na prehrávanie a potom hlasom aktivujte asistenta Google na svojom telefóne s OS Android alebo Siri na telefóne s operačným systémom iOS. Môžete počúvať hudbu alebo podcasty a ovládať ich jednoducho iba pomocou hlasu.

Unikátne vlastnosti

  • Zdieľajte zoznamy skladieb prostredníctvom funkcie Multi Bluetooth - Spárujte naraz dve zariadenia pomocou aplikácie XBOOM. Ktorýmkoľvek pripojeným zariadením môžete úplne jednoducho ovládať zoznam skladieb bez prerušenia prehrávania.

  • Dobíjajte cez USB aj počas prehrávania - Použite USB port na nabíjanie zariadenia kdekoľvek. Nemusíte si brať žiadnu nabíjačku navyše.

  • Prijímajte telefónne hovory pomocou funkcie konferenčného mikrofónu - Pri prehrávaní hudby reproduktor LG XBOOM Go PN5 automaticky prepne na prichádzajúci hovor a vy sa môžete jednoducho porozprávať s priateľmi.

  • Ovládanie pomocou aplikácie XBOOM - Ovládajte všetko pomocou jednej aplikácie. Stiahnuť si ju môžete z obchodu Google Play alebo Apple App.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lg
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Zvukové formáty: SBC, aac
RMS výkon: 20 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 2 - pásmový

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iStupeň krytia: IPX5

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22,5 cm
Výška: 12,6 cm
Hĺbka: 9,9 cm
Hmotnosť: 1,1 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: SBC, aac

Rádio

FM rádio: Nie

Zvuk

Multizone: Nie
RMS výkon: 20 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: USB-C

Batérie

Typ batérie: integrovaná

Ostatné

Kód produktu: PN5

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore