Liebherr C 4025

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné vystavené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
619,00 €

Pôvodná cena 649,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr C 4025 disponuje úžitkovým objemom 357 litrov, ponúka dostatok vnútorného priestoru a navyše má vynikajúce vlastnosti, vďaka ktorým sa postará o ideálne podmienky pre vaše potraviny. Pre uloženie vašich potravín sú prispôsobené poličky z tvrdého skla ako aj praktické vyberateľné priehradky. Prispôsobené LED osvetlenie výborne osvetlí vnútornú plochu a ponúkne vám tak lepší prehľad nad vašimi potravinami. Dvojdverová chladnička spotrebuje za rok 241 kWh, a tak sa radí do energetickej triedy A++.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGN397LEP Bosch KGN397LEP

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN397LEP v nerezovom prevedení s vertikálnym madlom je zaradená do energetickej triedy A++. Priehradka VitaFresh 0°C je obzvlášť úsporná a naviac udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé, rovnako čerstvé udrží aj ovocie a zeleninu vďaka regulácii vlhkosti. Regulácia teploty je elektronická na externom LED ukazovateli, oddelená je pre obe časti. Pre bezpečnosť je chladnička Bosch KGN397LEP vybavená optickým a akustickým varovným signálom otvorených dverí a optickým i akustickým signálom pri zvýšenej teplote v priestore chladničky. Chladiaca časť, umiestnená hore s funkciou SuperChladenia má objem 279 l. Vnútornú výbavu tvoria 5 výškovo nastaviteľných políc: 3 nastaviteľné, 4 x easyAccess Shelf výsuvná plocha. Vo dvierkach sú 3 malé a 1 veľká priehradka. Freshness systém je tvorený 2 x zásuvkou s nulovou zónou v objeme 24 l a zásuvkou VitaFresh s reguláciou vlhkosti. Mraznička je umiestnená dole. Jej objem je 87 l a vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 16 hodín.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Chladiaca zóna

Chladiaca časť s vnútorným objemom 269 l disponuje 5 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú štyri nastaviteľné a jedna deliteľná. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami. Priehľadná plastová zásuvka VitaminBox ponúka dostatočný a vhodný úložný priestor pre prehľadné skladovanie ovocia a zeleniny. Naviac jeho údržba je jednoduchá. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 4 poličkami. LED osvetlenie je umiestnené na strope chladničky. Systém chladenia v chladiacej časti je dynamické. Spôsob odmrazovania automatické.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 88 l. Vybavená je dvomi sklenenými policami a tromi transparentnými zásuvkami pre mrarazenie potravín. Systém Vario Space umožňuje upraviť priestor mrazničky podľa potreby. Poličky a zásuvky môžete vyberať a tak vzniká priestor pre uloženie objemneších potravín. Frost Safe zásuvky sú dookola uzatvorené, takže ochránia mrazené potraviny aj pri otváraní dverí. Systém chladenia v mraziacej časti: statický.

DuoCooling

Nastavenie teploty je presné a navzájom nezávislé v chladiacej aj mraziacej časti kombinovanej chladničky. Vďaka technológii DuoCooling s dvoma nezávisle regulovateľnými okruhmi nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Zabraňuje to vzájomnému prenosu pachov, nadmerným teplotným výkyvom v úložných priestoroch, vysúšaniu skladovaných potravín v chladničke a taktiež šetrí energiu.

SmartFrost

Kombinovaná chladnička prináša užitočnú technológiu SmartFrost s ktorou je mrazenie obzvlášť komfortné. Výparník je ovinutý okolo vnútornej nádoby mraziacej časti, čo vedie k rovnomernému rozdeleniu teploty, menšej tvorbe námrazy a v neposlednom rade pôsobí pozitívne na spotrebu energie. SmartFreeze-vnútorné steny mraziacej steny sú obzvlášť hladké a tak jednoducho očistiteľné. SmartFrost radikálne znižuje tvorbu námrazy vo vnútornom priestore mrazničky aj na samostatných mrazených potravinách. Minimalizuje sa tak potreba odmrazovania.

Praktické tyčové madlá s integrovanou mechanikou

Kombinovaná chladnička má praktické a ergonomické madlá s patentovanou integrovanou mechanikou otvárania. Tie umožňujú jednoduchšie odtváranie dverí bez pozvoľného znehodnocovania tesnení. Dokonca ani viacnásobné otváranie a zatváranie dverí po sebe nie je pre ne problém. Mechanizmus jemne odlúči tesnenie dverí od chladničky, bez mechanického poškodzovania a tlaku.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí. VarioSpace je jednoduchým riešením ako rýchlo prispôsobiť miesto v chlaadničke podľa vlastnej potreby.

Ovládací panel s dotykovými tlačidlami

Digitálny svetelný ukazovateľ MagicEye informuje o požadovanej teplote v chladiacej aj mraziacej časti. Presná elektronika zaručí, že vybraná hodnota bude na stupeň dodržaná. Dverová signalizácia a teplotný alarm varujú prostredníctvom vizuálnych a zvukových signálov napríklad na pootvorené dvere. Detská poistka zabráni nechceným prestaveniam.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. To si obľúbite hlavne pri večerných návštevách chladničky. LED osvetlenie je prakticky bezúdržbové, kompaktné a energeticky nenáročné. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

Nastaviteľné nožičky

Nastavitelnosť predných nôh umožňuje vyrovnať malé nerovnosti podlahy a malé výškové diferencie do 16 mm, takže prístroj bude mať vždy stabilnú pozíciu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 62,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 5
Čistá kapacita chladničky: 269 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 62,5 cm
Hmotnosť: 76,3 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 241 kWh
Klimatická trieda: T, SN
Odolnosť voči výpadku prúdu: 28 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 88 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 357 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: C 4025

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore