Liebherr CBef 4805

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Cena:
799,00 €

Pôvodná cena 814,42 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemom 357 l s chladničkou hore v nerezovom prevedení. Chladnička zaradená je do energetickej triedy A+++ s elektronickým ovládaním. Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Chladiaca časť v celkovom objeme 242 l umiestnená hore je vybavená vnútorným LED osvetlením, 3 sklenými poličkami (z toho 2 výškovo nastaviteľné), polička s držiakom na fľaše a konzervy a držiak na vajíčka. Mraziaca časť chladničky Liebherr CBef 4805 umiestnená dole v objeme 115 l disponuje 3 plastovými zásuvkami. Biofresh zóna je vybavená 2 plastovými zásuvkami Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CBef 4315 Liebherr CBef 4315

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4315 v striebornej farbe je zaradená v energetickej triede A+++. Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním má objem 204 l (z toho BioFresh zóna 94 l). Jej vnútornú výbavu tvoria LED osvetlenie, 3 sklenené police z toho 2 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, 2 dverové priehradky. Ovocie a zeleninu ako aj čerstvé mäso alebo ryby uskladníte v priehľadných zásuvkách BioFresh zóny. Mraziaca časť s automatickým odmrazovaním má 115 l a jej vnútornú výbavu tvoria 3 zásuvky a 2 sklenené police. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 33 hodín. Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4315 dosahuje maximálnu hlučnosť 38 dB.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 185 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4805 pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ so spotrebou 183 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 357 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 242 litrov a mraziaca časť 115 litrov. Akustický teplotný alarm uložené potraviny ochráni pred nežiadúcimi teplotnými výkyvmi, ktoré sú časté pri dlhšie otvorených dvierkach. Kontrastný dotykový displej je integrovaný za dvierkami, s veľkosťou 2,4 " má veľké rozlíšenie a ponúka presné nastavenie teploty. Chladnička vďaka priestorovému riešeniu VarioSpace umožňuje úložné boxy ako aj police jednoducho vyberať a vytvoriť tak potrebný úložný priestor podľa aktuálnej potreby.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Liebherr CBef 4805 vnútorným objemom 242 l z toho Biofresh zóna 94 litrovChladnička disponuje 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 2 výškovo nastaviteľné . Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená aj zásuvkami. Dverné poličky aj úložné police sú vyrobené z bezpečnostného skla. Nechýba ani, polička s držiakom fliaš a konzerv. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom LED, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad. Zabezpečí skvelý prehľad v odkladacom priestore chladnička, nachádza sa uprostred stropu. Plochý tvar telesa umožňuje rovnomerné rozloženie svetla a neprekáža potravinám. BioFresh zóna je vybavená dvomi zásuvkami s telekopickým výsuvom. Výkonný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečí rýchle schladenie čerstvo vložených potravín a zároveň udržiava rovnomernú teplotu v priestore chladničky. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 115 l. Vybavená je tromi zásuvkami, pre mrazenie potravín, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 13 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 33 hodín. V 4* mraziacej časti je možné zmrazovať a dlhodobo uskladniť čerstvé potraviny. Teploty pod -18 °C  a nižšie zaručujú šetrné skladovanie, pričom sú zachované vitamíny a minerálne látky v zamrazených potravinách.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 2 priehradok na teleskopických výsuvoch : 1 DrySafe a 1 HydroSafe. BioFresh zóna spločnosti Liebherr sa od iných takzvaných "nulových zón" odlišuje najmä:

 • Je súčasťou chladničky, ale je klimaticky aj priestorovo oddelená, vrátane samostatných priestorových čidiel teploty.
 • Teplota v BioFresh zónach je stabilne udržiavaná tesne nad bodom mrazu, čím zamedzuje aktivite baktérií.
 • BioFresh zóny sú aktívne zásobované vzdušnou vlkosťou s možnosťou jej následnej regulácie podľa potreby. Je možné ich využívať ako HydroSafe - pre ovocie a zeleninu, alebo DrySafe - pre mäso, ryby, syr a mliečne výrobky.
 • Nevysušuje potraviny a nevystavuje ich nežiaúcim teplotným výkyvom, pachy sa nepremiešavajú s mrazničkou.
 • Klimatické prostredie v BioFresh zónach udržiava potraviny nutrične aktívne, čerstvé a chutné až 12 x dlhšie ako v bežnej chladničke.
 • V boxoch BioFresh, najmä v HydroSafe zóne s vlhkosťou okolo 90 % sa netvorí žiadna kondenzovaná voda. Preto nie je potrebné do nich vkladať žiadne podložky, mriežky ani redukcie, ktoré bránia kontaktu skondenzovanej vody s potravinami. Vďaka tomu sa potraviny neznehodnotia.

Komfort SmartFrost a SmartDevice

Pre dlhodobé zachovanie nutričných hodnôt potravín pomocou zmrazenia, chladnička od Liebherr mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z uložených produktov je odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy. S komfortom SmartFrost od Liebherr už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním mrazničky. Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie.

BluPerformance

BluPerformance od Liebherr ponúka v oblasti chladenia a mrazenia nové možnosti. Ponúka viac vnútornej kapacity pre skladovanie potravín, energetickú účinnosť a hosporárnosť a tiež tichú prevádzku s jednoduchým použitím a skvelým dizajnom.

DuoCooling

Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Medzi chladničkou a mrazničkou nedochádza k výmene vzduchu a tým ani k zmiešaniu pachov z potravín v nich uložených. Teplota chladenia sa dá samostatne nastaviť ako v chladiacom priestore, tak v mraziacom. 

Funkcie SuperCool a SuperFrost

Funkcia SuperCool pomáha pohltiť teplo z vnútorného priestoru chladničky, aby boli čerstvo vložené potraviny rýchlejšie zachladené. Návrat teploty na pôvodne zvolenú je kontrolovaný podľa množstva alebo času, aby bola zabezpečená úspora energie. Funkcia SuperFrost zabezpečí rýchle zachladenie novovložených potravín do mrazničky, aby sa zároveň zachovali ich nutričné hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k pôvodnej teplote je rovnako kontrolovaný podľa času alebo množstva.

Systém FrostSafe

Táto šikovná chladnička disponuje systémom FrostSafe. Tento systém značí, že sa v chladničke nachádzajú extra vysoké zásuvky. Tieto sú dookola uzatvorené, vyberateľné a priehľadné. Takto sú všetky potraviny, ktoré do nich vložíte, uložené bez problémov, bez akéhokoľvek šírenia ich pachov do zbytku chladničky a mimoriadne prehľadne. Uzavretosť zásuviek ich chráni pred vonkajšími vplyvmi aj pri otvorených dverách chladničky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 82,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
Displej na dvierkach: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 115 L
Mraziaci výkon: 13 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 357 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 242 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 183 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 33 hod.

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: 999068051

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore