Liebherr CBef 4805

Zobraziť


Šírka: 60 cm, Výška: 201 cm,


Cena 589,00 €

Zľava 28 % z pôvodnej ceny: 814,42 € Zobraziť nápoveď

11,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemom 357 l s chladničkou hore v nerezovom prevedení. Chladnička zaradená je do energetickej triedy A+++ s elektronickým ovládaním. Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Chladiaca časť v celkovom objeme 242 l umiestnená hore je vybavená vnútorným LED osvetlením, 3 sklenými poličkami (z toho 2 výškovo nastaviteľné), polička s držiakom na fľaše a konzervy a držiak na vajíčka. Mraziaca časť chladničky Liebherr CBef 4805 umiestnená dole v objeme 115 l disponuje 3 plastovými zásuvkami. Biofresh zóna je vybavená 2 plastovými zásuvkami Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4805 pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ so spotrebou 183 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 357 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 242 litrov a mraziaca časť 115 litrov. Akustický teplotný alarm uložené potraviny ochráni pred nežiadúcimi teplotnými výkyvmi, ktoré sú časté pri dlhšie otvorených dvierkach. Kontrastný dotykový displej je integrovaný za dvierkami, s veľkosťou 2,4 " má veľké rozlíšenie a ponúka presné nastavenie teploty. Chladnička vďaka priestorovému riešeniu VarioSpace umožňuje úložné boxy ako aj police jednoducho vyberať a vytvoriť tak potrebný úložný priestor podľa aktuálnej potreby.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Liebherr CBef 4805 vnútorným objemom 242 l z toho Biofresh zóna 94 litrovChladnička disponuje 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 2 výškovo nastaviteľné . Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená aj zásuvkami. Dverné poličky aj úložné police sú vyrobené z bezpečnostného skla. Nechýba ani, polička s držiakom fliaš a konzerv. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom LED, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad. Zabezpečí skvelý prehľad v odkladacom priestore chladnička, nachádza sa uprostred stropu. Plochý tvar telesa umožňuje rovnomerné rozloženie svetla a neprekáža potravinám. BioFresh zóna je vybavená dvomi zásuvkami s telekopickým výsuvom. Výkonný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečí rýchle schladenie čerstvo vložených potravín a zároveň udržiava rovnomernú teplotu v priestore chladničky. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 115 l. Vybavená je tromi zásuvkami, pre mrazenie potravín, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 13 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 33 hodín. V 4* mraziacej časti je možné zmrazovať a dlhodobo uskladniť čerstvé potraviny. Teploty pod -18 °C  a nižšie zaručujú šetrné skladovanie, pričom sú zachované vitamíny a minerálne látky v zamrazených potravinách.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 2 priehradok na teleskopických výsuvoch : 1 DrySafe a 1 HydroSafe. BioFresh zóna spločnosti Liebherr sa od iných takzvaných "nulových zón" odlišuje najmä:

 • Je súčasťou chladničky, ale je klimaticky aj priestorovo oddelená, vrátane samostatných priestorových čidiel teploty.
 • Teplota v BioFresh zónach je stabilne udržiavaná tesne nad bodom mrazu, čím zamedzuje aktivite baktérií.
 • BioFresh zóny sú aktívne zásobované vzdušnou vlkosťou s možnosťou jej následnej regulácie podľa potreby. Je možné ich využívať ako HydroSafe - pre ovocie a zeleninu, alebo DrySafe - pre mäso, ryby, syr a mliečne výrobky.
 • Nevysušuje potraviny a nevystavuje ich nežiaúcim teplotným výkyvom, pachy sa nepremiešavajú s mrazničkou.
 • Klimatické prostredie v BioFresh zónach udržiava potraviny nutrične aktívne, čerstvé a chutné až 12 x dlhšie ako v bežnej chladničke.
 • V boxoch BioFresh, najmä v HydroSafe zóne s vlhkosťou okolo 90 % sa netvorí žiadna kondenzovaná voda. Preto nie je potrebné do nich vkladať žiadne podložky, mriežky ani redukcie, ktoré bránia kontaktu skondenzovanej vody s potravinami. Vďaka tomu sa potraviny neznehodnotia.

Komfort SmartFrost a SmartDevice

Pre dlhodobé zachovanie nutričných hodnôt potravín pomocou zmrazenia, chladnička od Liebherr mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z uložených produktov je odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy. S komfortom SmartFrost od Liebherr už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním mrazničky. Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie.

BluPerformance

BluPerformance od Liebherr ponúka v oblasti chladenia a mrazenia nové možnosti. Ponúka viac vnútornej kapacity pre skladovanie potravín, energetickú účinnosť a hosporárnosť a tiež tichú prevádzku s jednoduchým použitím a skvelým dizajnom.

DuoCooling

Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Medzi chladničkou a mrazničkou nedochádza k výmene vzduchu a tým ani k zmiešaniu pachov z potravín v nich uložených. Teplota chladenia sa dá samostatne nastaviť ako v chladiacom priestore, tak v mraziacom. 

Funkcie SuperCool a SuperFrost

Funkcia SuperCool pomáha pohltiť teplo z vnútorného priestoru chladničky, aby boli čerstvo vložené potraviny rýchlejšie zachladené. Návrat teploty na pôvodne zvolenú je kontrolovaný podľa množstva alebo času, aby bola zabezpečená úspora energie. Funkcia SuperFrost zabezpečí rýchle zachladenie novovložených potravín do mrazničky, aby sa zároveň zachovali ich nutričné hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k pôvodnej teplote je rovnako kontrolovaný podľa času alebo množstva.

Systém FrostSafe

Táto šikovná chladnička disponuje systémom FrostSafe. Tento systém značí, že sa v chladničke nachádzajú extra vysoké zásuvky. Tieto sú dookola uzatvorené, vyberateľné a priehľadné. Takto sú všetky potraviny, ktoré do nich vložíte, uložené bez problémov, bez akéhokoľvek šírenia ich pachov do zbytku chladničky a mimoriadne prehľadne. Uzavretosť zásuviek ich chráni pred vonkajšími vplyvmi aj pri otvorených dverách chladničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 201 cm

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Liebherr CBef 4805

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

1. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • Zachovanie čerstvosti
 • Vysoká a najvyššia polička je ťažko dostupná

Mraziak je objemný, postačujúci, boxy v chladničke sú dosť veľké na kopec potravín, otváranie je príjemné a nenásilne.


Radovan

17. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • Tichá.

Tomáš

12. 6. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Produkt odporúčam, veľmi tichý chod, priestranná chladnička