Liebherr CBN 4835


Šírka: 60 cm, Výška: 201 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 1 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 27,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CBN 4835 v bielom prevedení s celkovým objemom 351 litrov s technológiou NoFrost a oddelenými okruhmu DuoCooling. Chladiaca časť má 247 litrov a vo vnútri má 4 sklenené police, 2 transparentné boxy BioFresh pre ovocie a zeleninu a 3 police vo dverách. Mraznička v spodnej časti má 104 litrov a obsahuje 3 transparentné zásuvky. Mraziaca kapacita je 9 kg/ 24 hod a akumulačná doba pri poruche 16 hod. Vnútro osvetľuje LED svetlo. Teplotu nastavíte na 2,4" dotykovom displeji umiestnenom vo vrchnej časti chladničky. Maximálna dosahovaná hlučnosť 33 dB.

Chladiaca časť

Chladiaca zóna s vnútorným objemom 247 l disponuje 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú tri nastaviteľné a jedna predeliteľná. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami BioFresh. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 poličkami. O dokonalé osvetlenie interiéru sa postará LED osvetlenie.

Mraziaca zóna

Mraznička sa nachádza v spodnej časti kombinovanej chladničky a poskytne úložný priestor s objemom 104 l. Disponuje 3 transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín, ktoré sú zhotovené zo skla. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/ 24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín.

DuoCooling

Nastavenie teploty je presné a navzájom nezávislé v chladiacej aj mraziacej časti kombinovanej chladničky. Vďaka technológii DuoCooling s dvoma nezávisle regulovateľnými okruhmi nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Zabraňuje to vzájomnému prenosu pachov, nadmerným teplotným výkyvom v úložných priestoroch, vysúšaniu skladovaných potravín v chladničke a taktiež šetrí energiu.

NoFrost

Technológia NoFrost zabezpečí správne zamrazenie potravín až na -32°C, ktoré si tak zachovajú svoju chutnosť a správnu konzistenciu aj po opätovnom rozmrazení. Pomáha pri tom cirkulujúci vzduch, vďaka ktorému sa na potravinách nevytvára námraza. Zo skladovaných potravín odoberá teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Vnútorný priestor aj uložené potraviny tak zostanú stále bez námrazy. S NoFrost už, nie je potrebné klasické manuálne odmrazovanie.

Funkcie SuperCool a SuperFrost

Funkcia SuperCool pomáha pohltiť teplo z vnútorného priestoru chladničky, aby boli čerstvo vložené potraviny rýchlejšie zachladené. Návrat teploty na pôvodne zvolenú je kontrolovaný podľa množstva alebo času, aby bola zabezpečená úspora energie. Funkcia SuperFrost zabezpečí rýchle zachladenie novovložených potravín do mrazničky, aby sa zároveň zachovali ich nutričné hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k pôvodnej teplote je rovnako kontrolovaný podľa času alebo množstva.

PowerCooling

Výkonný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečí rýchle schladenie čerstvo vložených potravín a zároveň udržiava rovnomernú teplotu v priestore chladničky. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. To si obľúbite hlavne pri večerných návštevách chladničky. LED osvetlenie je prakticky bezúdržbové, kompaktné a energeticky nenáročné. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 201 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr CBN 4835

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené