Liebherr CBNes 6256

Americká chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 363 l, Čistá kapacita mrazničky: 160 l, Ročná spot. energie: 341 kWh, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Šírka: 91 cm, Výška: 203,9 cm. Viac info


Cena 4 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 93,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Liebherr CBNes 6256 má inovačný dizajn s jemne elegantným ladením, ktorý sa ujme v každej modernej kuchyni. Disponuje chladiacou časťou s mimoriadne veľkým objemom a užitočnou mraziacou časťou, ktorá je umiestnená dole. Do tejto modernej chladničky pohodlne uložíte aj väčší rodinný nákup. Chladiaca časť má objem 363 l, z toho BioFresh zóna tvorí 68 l. Jej interiér tvoria 4 police, z toho 3 výškovo nastaviteľné, stropné LED osvetlenie, dverové police a 2 priehradky BioFresh na teleskopických koľajniciach (z toho 2 HydroSafe). Mraziaca časť má objem 160 l, jej mraziaca kapacita dosahuje 11 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 45 hodín. Mraznička je tvorená 2 zásuvkami na teleskopických výuvoch s LED osvetlením. Nechýba výrobník ľadu, ktorý za 24 hodín vyrobí 1,3 kg ľadových kociek a jeho zásoba je 2,7 kg.

Využitie

Revolučná všestranne využiteľná a výkonná americká chladnička Liebherr CBNes 6256 je skutočne vynikajúcim doplnkom každej modernej domácnosti. Je výhodná nie len výzorom ale aj výkonom a funkciami. Najmodernejšie vybavená chladnička plná nových systémov a inovatívnych nápadov určite dokonale zapadne do každého nového prostredia aj vďaka svojmu minimalistickému, avšak elegantnému vzhľadu. K dispozícii vám poskytne mimoriadne veľký úložný priestor spolu s minimálnou spotrebou elektrickej energie a úplne novou, štýlovou atmosférou, ktorú vnesie do vašej domácnosti.

Dizajn

Vzdušná a plná priestoru je americká chladnička Liebherr. Práve vynikajúca cirkulácia vzduchu ju činí výnimočnou. Zároveň je tiež vybavená ďalšími revolučnými technológiami a dizajnom, ktorý vás zaujme hneď na prvý pohľad. Určite oceníte jej dômyselný dizajn v kvalitnom nerezovom prevedení. Chladiaca časť sa otvára pomocou dvojkrídlových dverí. Nad ňou sa nachádza praktický LCD displej, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie. Po otvorení chladničky vás milo prekvapí dômyselne usporiadaný systém poličiek, priehradok a zásuviek. Kompaktnejšie poličky sa nachádzajú aj na vnútornej strane dverí. Do týchto úložných priestorov ľahko uskladníte aj väčší nákup pre celú rodinu. Objem je totiž až 363 litrov v chladiacej a 160 litrov v mraziacej časti. Štýlové LED osvetlenie je silné a užitočné. Poskytne vám dostatok svetla aby ste videli na každý detail vo svojej chladničke.

BioFresh

Inovatívna technológia BioFresh sa postará o dokonalú čerstvosť vašej zeleniny a ovocia, a to aj po niekoľkých dňoch. Zabezpečuje optimálnu klímu a prietok vzduchu. Správna vlhkosť nezničí potrebné vitamíny a vaše potraviny vydržia dlho zdravé a svieže.

NoFrost

Funkcia NoFrost zabezpečí správne zamrazenie potravín, ktoré si tak zachovajú svoju chutnosť a správnu konzistenciu aj po opätovnom rozmrazení. Pomáha pri tom cirkulujúci vzduch, vďaka ktorému sa na potravinách nevytvára námraza.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 203.9 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 471 L
Čistá kapacita chladničky 363 L
Čistá kapacita mrazničky 160 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr CBNes 6256

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami