Liebherr CBNesf 5133 vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 249,00 €

Pôvodná cena 1 749,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 24,98 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNesf 5133 s mrazničkou dole, spadá do úspornej energetickej triedy A++ a vďaka technológii VarioSpace sa do nej zmestí skutočne veľké množstvo rôznych potravín a nápojov. Využiteľný objem chladničky je až 199 litrov, mraznička má 115 litrov a vynikajú automatickým odmrazovaním. Veľkou prednosťou je mraziaci výkon, ktorý za 24 hodín zmrazí až 14 kg surovín a pri výpadku elektrického prúdu udrží nízku teplotu 30 hodín. K ďalším funkciám kombinovanej chladničky Liebherr CBNesf 5133 patrí aj beznámrazový systém NoFrost, ako i špeciálna technológia BioFresh, ktorá zaistí vašim potravinám dlhšie čerstvosť a trvácnosť. Ponúkame ju v elegantnom nerezovom prevedení.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 29 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Beznámrazový systém NoFrost

Ak aj vám prekáža hrubá námraza, ktorá sa postupne tvorí na stenách chladničky a mrazničky a tak znižuje nielen ich výkon, ale pridáva prácu i vám, keď ju musíte ručne odstraňovať, odteraz to tak už nemusí byť. Kombinovaná a úsporná chladnička Liebherr CBNesf 5133 disponuje veľmi praktickým beznámrazovým systémom NoFrost, ktorý eliminuje tvorbu námrazy v chladničke. Už žiadne hrubé vrstvy ľadu, ktorý by ste museli odstraňovať. Beznámrazový systém NoFrost sa postará o perfektný interiér chladničky, dokonale zbavený námrazy. Takto ušetríte množstvo času i zbytočnej námahy a môžete sa venovať príjemnejším činnostiam na ktoré máte práve chuť.

Beznámrazový systém NoFrost - LIEBHERR CBNesf 5133

Automatické odmrazovanie chladiacej i mraziacej časti

Ak i vy patríte k tým, ktorí neradi ručne odmrazujú chladničku či mrazničku, tak je pre vás kombinovaná chladnička ako stvorená. Môže sa totiž pochváliť účinným automatickým odmrazovaním chladiacej i mraziacej časti. Už žiadne ručné odmrazovanie, táto výkonná chladnička to rýchlo a jednoducho spraví za vás. Vy si užívajte viac voľných chvíľ s rodinou a prateľmi.

Unikátna technológia BioFresh

Odteraz budú vaše potraviny oveľa dlhšie čerstvé a ich trvácnosť predĺžená. Vďaka unikátnej technológii BioFresh, ktorou kombinovaná chladnička disponuje, bude o vaše potraviny a ich kvalitu dokonale postarané. Vnútorný priestor chladničky je vybavený touto jedinečnou technológiou, čo zaručí, že potraviny uskladnené v nej budú dlho čerstvé, lahodné a chutné. Využite túto skvelú vlastnosť a rozdiel zaručene pocítite.

Unikátna technológia BioFresh - LIEBHERR CBNesf 5133

Chladiaca a mraziaca zóna

Chladiaca časť s vnútorným objemom 306 l disponuje 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 3 nastaviteľné a jedna deliteľná. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 poličkami. LED osvetlenie je umiestnené na strope chladničky. Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 115 l. Vybavená je 2 sklenenými policami a štyrmi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín.

MagicEye

Digitálny svetelný ukazovateľ MagicEye informuje o požadovanej teplote v chladiacej aj mraziacej časti. Presná elektronika zaručí, že vybraná hodnota bude na stupeň dodržaná.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

Nastaviteľné nožičky, transportné kolieska vzadu a transportné úchytky

Nastavitelnosť predných nôh umožňuje vyrovnať malé nerovnosti podlahy a malé výškové diferencie do 16 mm, takže prístroj vždy stojí stabilne. Transportné kolieska umožňuju jednoduché pristavenie a inštaláciu prístroja. Transportné madlá uľahčujú transport a inštaláciu prístrojov. Tak je možné prístroj pristaviť bezpečne na požadovanom mieste.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 75 cm
Výška: 202 cm
Hĺbka: 63 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Nie
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 306 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 75 cm
Výška: 202 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 117 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 305 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 30 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 115 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 421 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore