Liebherr CBNP 4858

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Cena:
1 599,00 €

Pôvodná cena 1 769,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 31,98 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNP 4858 je zaradená v energetickej triede A+++. Celkový objem chladničky je 344 litrov, z toho je chladiaca časť 243 litrov a 101 litrov mraznička. Chladnička tak poskytuje dostatok miesta pre vaše potraviny. Celková priemerná spotreba chladničky je 149 kWh za rok. Mraziaca kapita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. NoFrost kombinovaná chladnička je vybavená BioFresh zónou, ktorá je tvorená 2 zásuvkami HydroSafe v objeme 97 l. K dispozícii má akustickú kontrolku otvárania dverí chladiacej a mraziacej časti a praktické tyčové madlo s integrovanou mechanikou otvárania.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 10 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

BluPerformance

Inovatívna, nová generácia spotrebičov BluPerformance od Liebherr posúva sviežosť do novej dimenzie, ponúka vynikajúce kvalitné materiály, perfektnú výrobu až do najmenších detailov a výnimočnú energetickú účinnosť. Viac vnútornej kapacity na skladovanie potravín, hospodárnosť a energetická účinnosť, tichá prevádzka, jednoduchosť použitia a výnimočný dizajn, to všetko a ešte  oveľa viac možností charakterizuje nový BluPerformance program od značky Liebherr.

BioFresh zóna

BioFresh zóna je časť chladničky, ktorá je špeciálne navrhnutá pre čo najlepšie možné uskladnenie čerstvé potraviny. Jednotlivé šuflíky majú nastaviteľnú hodnotu vlhkosti. Teplota je v tejto časti udržiavaná tesne nad 0°C, čo zabraňuje množeniu baktérií a iných organizmov, ktoré spôsobujú kazenie potravín. V tejto časti je možné uchovať ovocie a zeleninu, tak aj mäso. Všetky BioFresh boxy majú svoj teleskopický výsuvný systém, ktorý uľahčí manipuláciu. Pri otvorených dvierkach chladničky nad 90° je možné tieto boxy vyňať úplne.

Chladiaca časť

Čistý objem chladiacej časti je 243 litrov. V jej vnútornej časti sa nachádzajú 4 poličky, z čoho sú 3 výškovo nastaviteľné. Poličky sú vyrobené zo skla. K dispozícii je aj 2 x zásuvka zásuvka BioFresh zóny HydroSafe. Potraviny si uchovajú svoje zdravé vitamíny, arómu a lákavý vzhľad až trikrát dlhšie ako v bežnej chladničke. Vďaka pokročilej technológii je teplota presne udržiavaná tesne nad bodom mrazu. Tiež je možné aktívne regulovať vzdušnú vlhkosť v priestore BioFresh. Poličky sa nachádzajú aj v dvierkach chladničky. Popri svojej úspore je stropné LED osvetlenie dostatočne silné na to, aby ste o všetkých potravinách v chladničke mali dokonalý prehľad. Už sa nemusíte obávať, že vám toto osvetlenie väčšie potraviny prekryjú. Je totiž rovnomerné a zabezpečuje dokonalú viditeľnosť v chladničke.

Mraziaca časť

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 101 l. Vybavená je dvomi sklenenými policami a tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. Zásuvky v mraziacom priestore a pod nimi umiestnené sklenené medzipodlážky môžu byť vyberané. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pre extra ukladací priestor, aby sa rýchlo našiel priestor aj pre najväčšieho moriaka.

Chladnička, ktorá nikdy nezamrzne

Táto vynikajúca chladnička je vybavená systémom No Frost, ktorý zabezpečí, že vaše chladnička a ani mraznička nikdy nezamrznú. Táto technológia využíva systém prúdiaceho studeného vzduchu, ktorý odvádza teplo a vlhkosť z práve uložených potravín.  Tento systém zaistí rýchle ochladenie potraviny aby sa minimalizovalo znehodnoteniu potraviny a nenastal teplotný šok.

Dokonalé osvetlenie

Chladnička Liebherr CBNP 4858 je vybavená dômyselným systémom LED osvetlenia, ktorý spoľahlivo osvieti celý interiér.

DuoCooling

Presné a navzájom nezávislé nastavenie teploty v chladiacej a mraziacej časti kombinovanej chladničky je dosiahnuté vďaka technológii DuoCooling s dvoma úplne nezávisle regulovateľnými okruhmi. Medzi chladiace a mraziace častí nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu. Tým je zabránené vzájomnému prenosu pachov, nadmernému teplotnému vlneniu v úložných priestoroch, vysúšanie uskladnených potravín v chladiacej časti a nežiaducemu navyšovanie spotreby prístroja.

Systém PowerCooling

Výkonný systém smerovo riadenej cirkulácie vzduchu PowerCooling zaisťuje rýchle ochladenie práve uložených potravín a rovnomernú teplotu udržiavanú vo vnútri celého priestoru chladničky. Kontakt na dverách vypína ventilátor, keď sú dvere otvorené, čím bráni strate chladu a šetrí elektrickú energiu.

Dotykové - elektronické ovládanie

Vysoko kontrastný displej s veľkosťou 7 '' s veľkým rozlíšením je integrovaný do čelnej strany dverí a ponúka individuálne nastavenie možností vďaka intuitívnemu a užívateľsky prívetivému navigačnému systému.

SoftSystem

Vďaka integrovanému zatváraciemu mechanizmu SoftSystem sa dvere spotrebičov zatvárajú automaticky pri otvorení v uhle približne 35 °. SoftSystem zaručuje jemné zatvorenie dverí a stabilitu všetkých uložených potravín a fliaš aj keď sú dverné police celkom naplnené a sú zatvorené veľkú, až neúmernú silou.

Bezpečnostné funkcie

V prípade výpadku prúdu sa na displeji Frost Control objaví najvyššia teplota, ktorá bola dosiahnutá v mraziacej časti. To pomáha posúdiť kvalitu a predpokladanú skladovateľnosť zamrazených potravín, ktoré tu boli v čase výpadku uložené. Ďalšou užitočnou funkciou je stráženie dlhšie otvorených dvierok. Ak zabudnete dvierka zatvoriť, tak sa ozve akustický signál.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka balenia: 615 mm
Hĺbka balenia: 751 mm
Výška balenia: 2090 mm
Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 91,4 Kg

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 243 L

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 344 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: CBNP 4858

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore