Liebherr CBNPbs 4858

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Cena:
1 851,00 €

Pôvodná cena 1 999,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 37,02 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Liebherr CBNPbs 4858 s celkovým objemom 344 l s chladničkou hore v prevedení čierna nerez. NoFrost chladnička, zaradená je do energetickej triedy A+++ s elektronickým ovládaním s TFT displejom s digitálnym ukazovateľom teploty. Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Chladiaca časť v celkovom objeme 243 l umiestnená hore je vybavená vnútorným stropným LED osvetlením, 4 sklenými poličkami s nerezovou lištou (z toho 3 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná) a 3 dvernými poličkami a 2 BioFresh zásuvkami s teleskopickým výsuvom. Mraziaca časť chladničky Liebherr CBNPbs 4858 umiestnená dole s nastaviteľnou teplotou nezávisle na chladiacu časť, v objeme 101 l disponuje 3 plastovými zásuvkami a 2 sklenými poličkami. K dispozícii je tlmené zatváranie dverí s madlom s integrovanou mechanikou. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 7 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CBNPgb 4855 Liebherr CBNPgb 4855

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Na objednávku
 

3 099,00 €

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNPgb 4855 vám ušetrí veľa energie a teda aj peňazí. Maximálna ročná spotreba elektrickej energie je 149 kWh. Dvere sú sklenené čierne, povrchová úprava bokov je strieborná farba. Táto chladnička je vybavená množstvom inovatívnych technológií pre úsporu elektrickej energie a hlavne pre čo najdlhšiu uchovanie čerstvých potravín. Chladnička je vybavená BioFresh systémom, Doucooling systémom, Power Cooling systémom a v neposlednom rade tiež perfektným LED osvetlením, ktoré spoľahlivo osvieti celý interiér chladničky. Celkový objem chladničky je 243 l a mrazničky je 101 litrov.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 68,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Chladiaca zóna

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Liebherr CBNPbs 4858 vnútorným objemom 243 l z toho Biofresh zóna 97 litrovChladnička disponuje 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla s nerezovou lištou, z toho sú 3 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, 2 dverných plastových poličiek. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená aj zásuvkami. Dverné poličky sú vyrobené z bezpečnostného skla. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom stropného LED, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad. BioFresh zóna je vybavená dvomi zásuvkami s telekopickým výsuvom. 

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 101 l. Vybavená je tromi zásuvkami, pre mrazenie potravín, ktoré sú vyberateľné a 2 sklenými policami. Jej mraziaca kapacita je 16 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 24 hodín.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 2 priehradok na teleskopických výsuvoch : 2 HydroSafe.

NoFrost

Funkcia NoFrost zabezpečí správne zamrazenie potravín, ktoré si tak zachovajú svoju chutnosť a správnu konzistenciu aj po opätovnom rozmrazení. Pomáha pri tom cirkulujúci vzduch, vďaka ktorému sa na potravinách nevytvára námraza.

Tlmené zatváranie dvierok

SoftSystem - tlmené zatváranie dvier vám zabezpečí viac pohodlia a bezpečia. Integrovaný systém na dverách tlmí pohyb pri zatváraní dvier. Aj pri plne naložených dverách zaručí zvlášť jemné zatváranie dverí. Mimo toho sú dvere pri uhle otvorenia od asi 30° automaticky zatvárané. Nechýbajú praktické madlá s integrovanou mechanikou otvárania.

Tlmené zatváranie dvierok

SoftSystem - tlmené zatváranie dvier vám zabezpečí viac pohodlia a bezpečia. Integrovaný systém na dverách tlmí pohyb pri zatváraní dvier. Aj pri plne naložených dverách zaručí zvlášť jemné zatváranie dverí. Mimo toho sú dvere pri uhle otvorenia od asi 30° automaticky zatvárané. Nechýbajú praktické madlá s integrovanou mechanikou otvárania.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 243 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 93,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 344 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: CBNPBS 4858

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore