Liebherr CBNPes 4858

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Cena:
1 599,00 €

Pôvodná cena 1 799,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 31,98 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Technologicky vyspelá kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 4858 obsahuje chladiacu časť s využiteľným objemom 243 l a časť BioFresh s objemom 97 litrov. Mraziaca časť ponúka objem 101 l. Chladnička je zaradená do energetickej triedy A+++ -20% a ponúka zvlášť efektívne chladenie. Vysoko kvalitné materiály, perfektné v každom detaile spracovania a komfortná a presná dotyková elektronika charakterizujú nový BluPerformance program. Spotrebič disponuje vynikajúcim a dômyselným úložným priestorom s technológiami, ktoré udržia vaše potraviny dlhodobo čerstvé a chutné.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 11 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CBNPbs 4858 Liebherr CBNPbs 4858

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Na objednávku
 

1 851,00 €

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Liebherr CBNPbs 4858 s celkovým objemom 344 l s chladničkou hore v prevedení čierna nerez. NoFrost chladnička, zaradená je do energetickej triedy A+++ s elektronickým ovládaním s TFT displejom s digitálnym ukazovateľom teploty. Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Chladiaca časť v celkovom objeme 243 l umiestnená hore je vybavená vnútorným stropným LED osvetlením, 4 sklenými poličkami s nerezovou lištou (z toho 3 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná) a 3 dvernými poličkami a 2 BioFresh zásuvkami s teleskopickým výsuvom. Mraziaca časť chladničky Liebherr CBNPbs 4858 umiestnená dole s nastaviteľnou teplotou nezávisle na chladiacu časť, v objeme 101 l disponuje 3 plastovými zásuvkami a 2 sklenými poličkami. K dispozícii je tlmené zatváranie dverí s madlom s integrovanou mechanikou. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 66,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

BluPerformance

Inovatívna, nová generácia spotrebičov BluPerformance od Liebherr posúva sviežosť do novej dimenzie, ponúka vynikajúce kvalitné materiály, perfektnú výrobu až do najmenších detailov a výnimočnú energetickú účinnosť. Viac vnútornej kapacity na skladovanie potravín, hospodárnosť a energetická účinnosť, tichá prevádzka, jednoduchosť použitia a výnimočný dizajn, to všetko a ešte  oveľa viac možností charakterizuje nový BluPerformance program od značky Liebherr.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť s vnútorným objemom 243 l a s objemom BioFresh časti 97 litrov. Vysoko prepracovaný a funkčný interiér GlassLine vyžaruje kvalitu spracovania aj technologickú vyspelosť. Chladnička disponuje 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 3 nastaviteľné a jedna deliteľná. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 poličkami. Dverné poličky aj úložné police sú vyrobené z bezpečnostného skla. Všetky úložné police a poličky sú priestorovo variabilné.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 101 l. Vybavená je dvomi sklenenými policami a tromi transparentnými zásuvkami pre mrarazenie potravín. Vybavená je tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 16 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 24 hodín.

Dotykové - elektronické ovládanie

Vysoko kontrastný displej s veľkosťou 7 '' s veľkým rozlíšením je integrovaný do čelnej strany dverí a ponúka individuálne nastavenie možností vďaka intuitívnemu a užívateľsky prívetivému navigačnému systému.

DuoCooling

Presné a navzájom nezávislé nastavenie teploty v chladiacej a mraziacej časti kombinovanej chladničky je dosiahnuté vďaka technológii DuoCooling s dvoma úplne nezávisle regulovateľnými okruhmi. Medzi chladiace a mraziace častí nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu. Tým je zabránené vzájomnému prenosu pachov, nadmernému teplotnému vlneniu v úložných priestoroch, vysúšanie uskladnených potravín v chladiacej časti a nežiaducemu navyšovanie spotreby prístroja.

NoFrost

S komfortom NoFrost už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním. Pre dlhodobé zachovanie nutričných hodnôt potravín pomocou veľmi rýchleho zmrazenia až na -32 ° C, kombinovaná chladnička ponúka  mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z uložených produktov je odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy.

BioFresh

V chladiacej časti BioFresh si potraviny uchovajú svoje zdravé vitamíny, arómu a lákavý vzhľad až trikrát dlhšie ako v bežnej chladničke. Vďaka pokročilej technológii je teplota presne udržiavaná tesne nad bodom mrazu. Tiež je možné aktívne regulovať vzdušnú vlhkosť v priestore BioFresh.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor, aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno, či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

Systém PowerCooling

Výkonný cirkulačný systém PowerCooling zaisťuje rýchle schladenie čerstvo vložených potravín (bez nežiaduceho teplotného šoku) a udržiava rovnomernú teplotu v priestore sklenených úložných políc chladničky. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný priamo do smerového ventilátora, kde zbavuje prúdiaci vzduch pachové zložky. Vo chvíli, kedy je potrebné filter s aktívnym uhlím vymeniť, je používateľ upozornený svetelným indikátorom na ovládacej elektronike.

LED - energeticky úsporné osvetelnie  v celom priestore

Vysokú úroveň orientácie a prehľadnosti v úložnom priestore chladničky zaisťuje tiež kvalitné LED osvetlenie, ktoré sa nachádza uprostred stropnej časti chladničky.

LED osvetlenie BioFresh boxov je integrované do čela vodorovnej oddeľovacej - izolačné prepážky. Poskytuje dokonalé osvetlenie vysunutého BioFresh boxu a zaručuje tak skvelý prehľad o uložených potravinách.

LED osvetlenie zadnej steny chladničky je integrované do zadnej časti vodorovnej izolačné - deliace prepážky. Poskytuje optimálne osvetlenie zadnej steny, čím vytvára pôsobivý a jednoliaty celopriestorový svetelný koncept.

SmartSteel

Povrchová úprava SmartSteel významne znižuje na nerezových plochách viditeľnosť odtlačkov prstov. Oceľový povrch je veľmi ľahko čistiteľný a odolný proti poškriabaniu. Pri silnom znečistení stačí flanelovú handričku  zľahka navlhčiť, alebo použiť čistiaci prostriedok s neutrálnym pH. Madlo dverí s integrovanou dvojbodovou otváracou mechanikou umožňuje veľmi ľahko a komfortne otvoriť dvere. Ani viacnásobné otváranie a zatváranie dverí v krátkom slede po sebe nie je problém. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 243 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 92,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 344 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: CBNPES 4858

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore