Liebherr CBNPgb 4855

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
3 099,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 123,96 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNPgb 4855 vám ušetrí veľa energie a teda aj peňazí. Maximálna ročná spotreba elektrickej energie je 149 kWh. Dvere sú sklenené čierne, povrchová úprava bokov je strieborná farba. Táto chladnička je vybavená množstvom inovatívnych technológií pre úsporu elektrickej energie a hlavne pre čo najdlhšiu uchovanie čerstvých potravín. Chladnička je vybavená BioFresh systémom, Doucooling systémom, Power Cooling systémom a v neposlednom rade tiež perfektným LED osvetlením, ktoré spoľahlivo osvieti celý interiér chladničky. Celkový objem chladničky je 243 l a mrazničky je 101 litrov.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

BluPerformance

Inovatívna, nová generácia spotrebičov BluPerformance od Liebherr posúva sviežosť do novej dimenzie, ponúka vynikajúce kvalitné materiály, perfektnú výrobu až do najmenších detailov a výnimočnú energetickú účinnosť. Viac vnútornej kapacity na skladovanie potravín, hospodárnosť a energetická účinnosť, tichá prevádzka, jednoduchosť použitia a výnimočný dizajn, to všetko a ešte  oveľa viac možností charakterizuje nový BluPerformance program od značky Liebherr.

Typ ovládania

Ovládanie je pomocou 2,4 dotykového TFT farebného displeja s digitálnym ukazovateľom teploty. Nechýba: akustická kontrolka otvárania dverí chladiacej časti. Akustická kontrolka otvárania dverí mraziacej časti. Optická a akustická kontrolka poruchy.

BioFresh zóna

BioFresh zóna je časť chladničky Liebherr CBNPgb 4855, ktorá je špeciálne navrhnutá pre čo najlepšie možné uskladnenie čerstvé potraviny. Jednotlivé šuflíky majú nastaviteľnú hodnotu vlhkosti. Teplota je v tejto časti udržiavaná tesne nad 0°C, čo zabraňuje množeniu baktérií a iných organizmov, ktoré spôsobujú kazenie potravín. V tejto časti je možné uchovať ovocie a zeleninu, tak aj mäso.

No Frost

Táto vynikajúca chladnička je vybavená systémom No Frost, ktorý zabezpečí, že vaše chladnička a ani mraznička nikdy nezamrznú. Táto technológia využíva systém prúdiaceho studeného vzduchu, ktorý odvádza teplo a vlhkosť z práve uložených potravín.  Tento systém zaistí rýchle ochladenie potraviny aby sa minimalizovalo znehodnoteniu potraviny a nenastal teplotný šok.

Dokonalé osvetlenie

Chladnička Liebherr  je vybavená dômyselným systémom LED osvetlenia, ktorý spoľahlivo osvieti celý interiér.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor, aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno, či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

DuoCooling

Presné a navzájom nezávislé nastavenie teploty v chladiacej a mraziacej časti kombinovanej chladničky je dosiahnuté vďaka technológii DuoCooling s dvoma úplne nezávisle regulovateľnými okruhmi. Medzi chladiace a mraziace častí nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu. Tým je zabránené vzájomnému prenosu pachov, nadmernému teplotnému vlneniu v úložných priestoroch, vysúšanie uskladnených potravín v chladiacej časti a nežiaducemu navyšovanie spotreby prístroja.

Systém PowerCooling

Výkonný systém smerovo riadenej cirkulácie vzduchu PowerCooling zaisťuje rýchle ochladenie práve uložených potravín a rovnomernú teplotu udržiavanú vo vnútri celého priestoru chladničky. Kontakt na dverách vypína ventilátor, keď sú dvere otvorené, čím bráni strate chladu a šetrí elektrickú energiu.

SoftSystem

Vďaka integrovanému zatváraciemu mechanizmu SoftSystem sa dvere spotrebičov zatvárajú automaticky pri otvorení v uhle približne 35 °. SoftSystem zaručuje jemné zatvorenie dverí a stabilitu všetkých uložených potravín a fliaš aj keď sú dverné police celkom naplnené a sú zatvorené veľkú, až neúmernú silou.

Uhlíkový filter

Pre zaručenie ideálnej vlhkosti vzduchu sa koná výmena vzduchu s okolím. Prach, nečistoty a pachy sú z čerstvého vzduchu odstránené pomocou filtra s aktívnym uhlím. Prívod čerstvého vzduchu ľahko vymeniteľným filtrom s aktívnym uhlím zaručuje optimálnu kvalitu vzduchu klimatických a temperovaných skriní na víno.

Bezpečnostné funkcie

V prípade výpadku prúdu sa na displeji Frost Control objaví najvyššia teplota, ktorá bola dosiahnutá v mraziacej časti. To pomáha posúdiť kvalitu a predpokladanú skladovateľnosť zamrazených potravín, ktoré tu boli v čase výpadku uložené. Chladničku možno samozrejme zabezpečiť pred najmenšími členmi domácnosti vďaka detskej poistke. Ďalšou užitočnou funkciou je stráženie dlhšie otvorených dvierok. Ak zabudnete dvierka zatvoriť, tak sa ozve akustický signál.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 68,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 243 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 68,5 cm
Hmotnosť: 105,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 344 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: CBNPGB 4855

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore