Liebherr CNef 5715 vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 299,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 25,98 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr CNef 5715 v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A+++. No Frost chladnička má dotykový TFT farbený displej s 2 chladiacimi okruhmi a 3 teplotnými zónami. Chladnička s objemom 296 l je vybavaná vnútroným LED osvetlením, 6 sklenenými poličkami s nerezovou lištou (z toho 5 výškovo nastaviteľných), 4 dverovými poličkami a zásuvkou pre skladovanie ovocia a zeleniny a tiež ventilátorom. Mraziaca časť, umiestnená dole má objem 106 l. Vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky. Kombinovaná chladnička Liebherr CNef 5715 disponuje tiež akustickou kontrolkou otvárania dverí chladiacej aj mraziacej časti, akustickou a optickou kontrolkou poruchy. Tyčové madlo s integrovanou mechanikou uľhčuje otváranie dverí. Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CNef 5715 vďaka systému NoFrost rovnomerne rozdeľuje teplotu a znižuje tak tvorbu námrazy, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ so spotrebou 183 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 402 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 296 litrov a mraziaca časť 106 litrov.

Chladiaca a mraziaca časť

Čistý objem chladiacej časti je 296 litrov. V jej vnútornej časti sa nachádza 6 poličiek, z čoho je 5 výškovo nastaviteľných. Poličky sú vyrobené zo skla s nerezovou dekoračnou lištou. K dispozícii sú aj 4 poličky vo dvierkach chladničky. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do kovovej poličky na fľaše taktiež aj do priehľadnej plastovej zásuvky BioCool, ktorá je vhodná pre skladovanie ovocia a zeleniny. Popri svojej úspore je LED osvetlenie dostatočne silné na to, aby ste o všetkých potravinách v chladničke mali dokonalý prehľad. Je totiž rovnomerné a zabezpečuje dokonalú viditeľnosť v chladničke. Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 106 l. Vybavená je 3 transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. Zásuvky v mraziacom priestore a pod nimi umiestnené sklenené medzipodlážky môžu byť vyberané. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pre extra ukladací priestor, aby sa rýchlo našiel priestor aj pre najväčšieho moriaka.

SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie. 

BioCool

Ak patríte k tým, ktorí si potrpia vždy na čerstvé ovocie či zeleninu, tak určite oceníte, že kombinovaná chladnička vám pomocou posuvného regulátora umožňuje regulovať úroveň vlhkosti. V oddiely BioCool-Box vám tak vaša obľúbená zelenina a ovocie zostanú dlho čerstvé a plné vitamínov.

NoFrost

Ak chcete dlhodobo zachovať nutričné hodnoty mrazených potravín NoFrost chladnička vám zaručí mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z vložených potravín odstraňuje teplo pomocou cirkulujúceho studeného vdzuchu, pričom vlhkosť vzduchu je odvádzaná mimo úložného priestoru. Vnútorný priestor ako aj potraviny zostanú bez námrazy. S NoFrost už nebudete musieť strácať drahocenný čas odmrazovaním mrazničky.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladiace okruhy s 2 teplotnými zónami. Medzi chladničkou a mrazničkou nedochádza k výmene vzduchu a tým ani k zmiešaniu pachov z potravín v nich uložených. Teplota chladenia sa dá samostatne nastaviť ako v chladiacom priestore, tak v mraziacom. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 89,8 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 183 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 106 L
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 402 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 296 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
Smart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)

Ostatné

Kód produktu: 999149851

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore