Popis produktu

Kombinovaná chladnička s mrazničkou hore

Nízkoenergetická kombinovaná chladnička Liebherr CTel 2531 vám dokonale zamrazí alebo schladí vaše potraviny a udrží ich čerstvé a kvalitné. Kombinovaná chladnička má veľkosť chladiacej časti 190 litrov a veľkosť mraziacej časti 44 litrov. Hlučnosť chladničky je 37 dB, takže jej prevádzka je veľmi tichá. Jej odolnosť pri výpadku elektrického prúdu je až 22 hodín a tak sa nemusíte obávať skazenia vašich potravín. Dvierka chladničky majú štandardne pravé otváranie, ktoré je možné podľa potreby jednoducho zmeniť.

SmartFrost

Technológia SmartFrost výrazne znižuje tvorbu námrazy vo vnútornom priestore mrazničky aj na uložených potravinách. Minimalizuje sa tým potreba odmrazovania. Výparník v špirálach je ovinutý vo vnútornom priestore mrazničky a tak umožňuje rýchlu teplotnú výmenu s extrémne nízkou spotrebou energie. Vnútorné steny sú obzvlášť hladké a tak ľahko čistiteľné. Vyberateľné sklenené medzipodlážky a priehľadné šuplíky umožňujú variabilné usporiadanie vnútorného priestoru. Tak je možné celý vnútorný priestor použiť ako VarioSpace aj pre extra veľké mrazené produkty.

Chladiaca zóna a mraziaca

Chladiaca časť kombinovanej chladničky disponuje vnútorným objemom 190 l. Chladnička disponuje 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 2 výškovo nastaviteľné,3 dverovými plastovými poličkami (1 využiteľná pre fľaše a konzervy) a držiakom na vajíčka. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená praktickou priehľadnou plastovou zásuvkou. Priehľadná plastová zásuvka VitaminBox ponúka dostatočný a vhodný úložný priestor pre prehľadné skladovanie ovocia a zeleniny. Naviac jeho údržba je jednoduchá. Vnútorný priestor je sprehľadnený prostredníctvom LED osvetlenia, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. To si obľúbite hlavne pri večerných návštevách chladničky. LED osvetlenie je prakticky bezúdržbové, kompaktné a energeticky nenáročné. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

Mraziaca zóna

Horná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 44 l. Vybavená je sklenenou policou. Jej mraziaca kapacita je 4 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 22 hodín. Variabilné riešenie priestoru VarioSpace umožňuje jednoducho vybrať vnútorné vybavenie mraziaceho priestoru a vytvoriť tak flexibilne priestor podľa potreby aj pre objemnejšie kusy potravín.

Pripojené súbory

IL_SK_2053298 [*.pdf, 45.65 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55 cm
Výška: 140,1 cm
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 55 cm
Výška: 140,1 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 49 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: hore
Čistá kapacita mrazničky: 44 L
Mraziaci výkon: 4 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 234 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 190 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 212 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 22 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 991737851

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore