Liebherr CTPsl 2541 vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
349,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,98 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr CTPsl 2541 je vďaka svojmu úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++ a jej ročná spotreba elektrickej energie je len 188 kWh. Využiť môžete 235 litrový úžitkový objem, ktorý je dostatočne veľký pre uskladnenie všetkých vašich potravín. Pre ich pohodlné uskladnenie sú prispôsobené sklenené poličky v interiéri chladničky a mrazničky ako aj v dvierkach chladničky. Systém SmartFrost zabezpečuje rovnomerné rozdelenie teploty a menšiu tvorbu námrazy, čoho výsledkom sú optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Povrchové prevedenie kombinovanej chladničky je v striebornej farbe. Mraziaca kapacita mrazničky umiestnenej v hornej časti je 4 kg/24 hodín a akumulačná doba 22 hodín.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo
 • Odporúčame

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool T TNF 8211 OX Whirlpool T TNF 8211 OX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX v nerezovej farbe s mrazničkou navrchu a MultiFlow systémom chladenia. Vybavená je 6.Zmyslom NoFrost. Zaradená je do energetickej triedy A+. Ovládanie je elektronické prostredníctvom tlačidiel. K dispozícii je aj detská poistka. Hlučnosť dosahuje 43 dB. Chladiaca časť v objeme 322 l s automatickým odmrazovaním a funkciou superchladenia má vnútorné vybavenie, ktoré tvoria 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, lahôdková zásuvka, plastová zásuvka na ovocie, 4 dverové poličky a poistka fliaš. Mraznička v objeme 101 l je umiestnená hore má k dispozícii tlačidlo rýchleho zmrazovania a rýchlozmrazovací priestor a 1 polica. Jej mraziaci výkon dosahuje 5 kg / 24 h. s odolnosťou voči výpadku prúdu až 15 hodín. Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX má v mrazničke výrobník ľadu Twister.

Základné parametre

 • Šírka: 70 cm
 • Výška: 180 cm
 • Hĺbka: 72,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Využiteľný objem

Kombinovaná chladnička Liebherr CTPsl 2541 ponúka dostatočne veľký úžitkový objem pre vaše potraviny a to až 235 litrov. Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti pripadá 191 litrov a mraziacej časti 44 litrov.

Chladiaca časť

Vnútorné vybavenie chladiacej časti je tvorené praktickými sklenenými poličkami, na ktoré môžete pohodlne uložiť vaše potraviny. K dispozícii sú celkovo tri sklenené poličky, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné a jedna deliteľná. Poličky sa nachádzajú aj v dvierkach chladničky a sú vyrobené z kombinácie plastu a skla. V dvierkach sa nachádzajú celkovo tri poličky a k dispozícii je aj praktický zásobník na vajíčka.

Mraziaca časť

Interiér mraziacej časti je tvorený jednou sklenenou poličkou, do ktorej môžete pohodlne ukladať vaše potraviny. Využiť môžete aj misku na ľadové kocky. Mraznička sa postará o efektívne zmrazenie až 4 kg potravín za 24 hodín. Pri poruche alebo výpadku energie sa o vaše potraviny nemusíte obávať, mraznička ponúka až 22 hodinovú ochranu pri poruche.

Prevedenie

Povrchové prevedenie kombinovanej chladničky ako aj úprava jej bokov je v striebornej farbe. Pre pohodlné otváranie dvierok sú prispôsobené ergonomické rukoväte. Pomocou prispôsobeného otočného regulátoru môžete ovládať teplotu v interiéri. Kombinovaná chladnička je vybavená aj vnútorným osvetlením chladiacej časti, ktoré je tvorené LED svetlom.

Trieda A++

Kombinovaná chladnička LIEBHERR CTPsl 2541 je vďaka svojmu úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++ a jej ročná spotreba elektrickej energie je len 188 kWh.

SmartFrost

Systém SmartFrost zabezpečuje rovnomerné rozdelenie teploty v interiéri kombinovanej chladničky. Menšia spotreba energie je zabezpečená aj vďaka nižšej tvorbe námrazy v interiéri.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55 cm
Výška: 140,1 cm
Hĺbka: 63 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 3
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 191 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 55 cm
Výška: 140,1 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 60 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 188 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 22 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: hore
Čistá kapacita mrazničky: 44 L
Mraziaci výkon: 4 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 235 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore