Liebherr CU 2331

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
419,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,38 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Liebherr CU 2331 v bielom povrchovom prevedení ponúka 209 litrový úžitkový objem pre vaše potraviny. V jej 156 litrovej chladiacej časti sa nachádzajú 3 sklenené poličky, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné a k dispozícii sú aj misky na ovocie a zeleninu. 53 litrová mraziaca časť je vybavená dvomi zásuvkami a miskou na ľadové kocky. Kombinovaná chladnička Liebherr CU 2331 vás zaujme aj svojim šetrným chodom, vďaka ktorému je zaraďovaná do energetickej triedy A++. Vybavená je aj systémom SmartFrost, ktorý rovnomerne rozdeľuje teplotu a znižuje tvorbu námrazy.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Beko RCNA406E40W Beko RCNA406E40W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Kombinovaná chladnička NeoFrost z modelovej rady EVO Beko RCNA406E40W v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A+++ a disponuje ProSmart invertorovým kompresorom. Objem chladiacej časti je 253 l, z toho zóna na ovocie a zeleninu má 30 l. Chladiaci priestor je vybavený 3 sklenenými poličkami, Power LED stropným osvetlením, 4 dverovými poličkami, kovovou policou na fľaše a dvoma zásuvkami EverFresh zóny. Mraziaca časť, umiestnená dole má kapacitu 109 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 6 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 33 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Kombinovaná chladnička Beko RCNA406E40W má integrované madlo a je tiež vybavená antibakteriálnym tesnením. Ovládanie je elektronické, umiestnené z vonka pomocou LCD displeja.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CU 2331 vďaka systému SmartFrost rovnomerne rozdeľuje teplotu a znižuje tak tvorbu námrazy, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A++ so spotrebou 176 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatočne úžitkovým objemom a to až 209 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 156 litrov a mraziaca časť 53 litrov.

Preč s námrazou vďaka Smart Frost

Okolo vnútornej nádoby, mraziacej časti je ovinutý výparník chladničky. To vedie k očakávanej menšej tvorbe námrazy, rovnomernému rozdeleniu teploty a v prvom rade, k viditeľnej úspore energie. Vnútorné steny sú obzvlášť hladké a tak ľahko čistiteľné a vy tak ušetríte čas, stratený obúchavaním nadbytočného ľadu.

Chladiaca časť

Vnútorné vybavenie chladiacej časti je tvorené s tromi poličkami, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné podľa vašej potreby a veľkosti vašich potravín. Vyrobené sú zo skla. V dvierkach chladničky sa nachádzajú tri poličky a k dispozícii je aj zásobník na vajíčka. Pre bezpečné uskladnenie vašej zeleniny a ovocia sú prispôsobené praktické misky, v ktorých môžete váš tovar prehľadne skladovať. Misky sú zosilnené na najzaťažovanejších miestach, vďaka čomu je zaručená ich stabilita a ochrana pred zlomením. Priehľadná plastová zásuvka VitaminBox ponúka dostatočný a vhodný úložný priestor pre prehľadné skladovanie ovocia a zeleniny. Naviac jeho údržba je jednoduchá. Chladiaca časť je vybavená aj LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť a zabezpečuje optimálny prehľad o vašich potravinách.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. To si obľúbite hlavne pri večerných návštevách chladničky. LED osvetlenie je prakticky bezúdržbové, kompaktné a energeticky nenáročné. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

Mraziaca časť

Teplotu mraziacej časti môžete nastaviť podľa vašej potreby. Množstvo potravín, ktoré mraznička zamrazí za 24 hodín sú 4 kg a jej doba skladovania potravín pri poruche je 25 hodín. Mraziaca časť kombinovanej chladničky je vybavená dvomi zásuvkami. Prispôsobená je aj miska na ľadové kocky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55 cm
Výška: 137,2 cm
Hĺbka: 63 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55 cm
Výška: 137,2 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 49,9 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 176 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 25 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 53 L
Mraziaci výkon: 4 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 209 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 156 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 991730951

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore