Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Úžitkový objem

Kombinovaná chladnička Liebherr CUef 2811 disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 263 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 210 litrov a mraziaca časť 53 litrov. Funkcia CoolPlus spoľahlivo zabezpečí stabilnú teplotu. Zabezpečí dodržiavanie potrebnej teploty v mraziacej časti aj v prípade nepriaznivej teploty v okolitom prostredí v rozmedzí od  +16 °C až do +10 °C .

Preč s námrazou vďaka Smart Frost

Okolo vnútornej nádoby, mraziacej časti je ovinutý výparník chladničky. To vedie k očakávanej menšej tvorbe námrazy, rovnomernému rozdeleniu teploty a v prvom rade, k viditeľnej úspore energie. Vnútorné steny sú obzvlášť hladké a tak ľahko čistiteľné a vy tak ušetríte čas, stratený obúchavaním nadbytočného ľadu.

Vnútorné vybavenie chladiacej časti

Komfortné vybavenie chladiacej časti s automatickým odmrazovaním je tvorené 4 poličkami, na ktoré môžete ukladať vaše potraviny. Tri poličky sú výškovo nastaviteľné podľa vašej potreby a veľkosti vašich potravín. Vyrobené sú zo skla a majú nerezovú lištu. V dvierkach chladničky sa nachádzajú štyri poličky vyrobené zo skla a plastu a k dispozícii je aj zásobník na vajíčka. Praktická polička na fľaše vám ideálne poslúži pre šetrné uloženie fliaš a zároveň ušetrí miesto v chladničke. Pre bezpečné uskladnenie vašej zeleniny a ovocia sú prispôsobené praktické misky, v ktorých môžete váš tovar prehľadne skladovať. Misky sú zosilnené na najzaťažovanejších miestach, vďaka čomu je zaručená ich stabilita a ochrana pred zlomením. Chladiaca časť je vybavená aj LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť a zabezpečuje optimálny prehľad o vašich potravinách.

Vnútorné vybavenie a vlastnosti mraziacej časti

Mraziaca časť kombinovanej chladničky je vybavená dvoma zásuvkami, ktoré sú vyrobené zo skla a jednou poličkou. Prispôsobená je aj miska na ľadové kocky. Teplotu mraziacej časti môžete nastaviť podľa potreby. Množstvo potravín, ktoré mraznička zamrazí za 24 hodín sú 4 kg a jej doba skladovania potravín pri poruche je 25 hodín. Odmrazovanie sa realizuje manuálne. Vnútorné riešenie VarioSpace mraziaceho priestoru je veľmi praktické. Všetky sklenené police a boxy sú vyberateľné aby ste jednoducho mohli prispôsobiť skladovací priestor podľa aktuálnej potreby.

Vlastnosti

Kombinovaná chladnička má príjemné biele povrchové prevedenie a pre jednoduché otváranie jej dvierok sú prispôsobené ergonomické rukoväte. Prispôsobené má aj dve nastaviteľné nožičky. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A++.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55 cm
Výška: 161,2 cm
Hĺbka: 62,9 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 210 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 55 cm
Výška: 161,2 cm
Hĺbka: 62,9 cm
Hmotnosť: 55 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 191 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 25 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 53 L
Mraziaci výkon: 4 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 263 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno

Ostatné

Kód produktu: CUEF2811

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore