Liebherr FKV 4143

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Počet políc: 6, Celkový čistý objem: 359 L, Ročná spotreba energie: 465 kWh,


Cena 1 499,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 1 558,80 € Zobraziť nápoveď

29,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca moderná chladiaca vitrína Liebherr FKV 4143 so 6 policami, z toho 5 políc umožňuje výškové nastavenie. Súčasťou vitríny je aj praktické LED osvetlenie. Smer otvárania dverí vitríny možno zameniť. Vitrína ponúka kapacitu 359 litrov. Vzhľadom k svojej veľkosti je tento model vhodný aj do väčších reštauračných prevádzok. Nastaviteľná teplota chladenia je od +1°C až +15°C. Hlučnosť 48 dB.

Dizajn

Chladiaca vitrína Liebherr FKV 4143 je určená hlavne pre komerčné využitie. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie potravín, vína, alebo nápojov. Svojim určením nájde uplatnenie v malých reštauračných zariadeniach alebo v predajniach potravín. Zaradená je do klimatickej triedy SN-ST. Ponúka príjemný dizajn v bielej farbe. Chladiaca vitrína disponuje celosklenenými dverami.

Chladiaci priestor

Chladiaca vitrína Liebherr FKV 4143 má čistý vnútorný objem 359 l. Vnútorný priestor je z bieleho termoplastu, takže sa jednoducho umýva saponátom, alebo jemným tekutým práškom. Pre uloženie potravín a fliaš disponuje šiestimi policami. Chladenie prebieha cirkulujúcim vzduchom, kde vysoko výkonné vetráky rýchlo ochladzujú čerstvo uložený produkt a udržujú rovnomernú chladiacu teplotu v rámci vnútra.

Funkcie

Cladiaca vitrína sa automaticky a v pravidelných intervaloch odmrazuje a tak ostáva vždy bez námrazy a vy sa nemusíte trápiť jej ručným odmrazovaním. Disponuje s digitálnym teplotným displejom. Prevádzková teplota vitríny je +1°C až +15°C.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 6
Celkový čistý objem 359 L
Ročná spotreba energie 465 kWh

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr FKV 4143

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené