Liebherr FNc 5277


Skriňová mraznička, Energetická trieda C, Objem: 277 l, Ročná spot. energie: 158,60 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Mraziaci výkon: 18 kg/24h, Akumulačná doba: 16 h, NoFrost:, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 7, Šírka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hĺbka: 67,5 cm. Viac info


Cena 1 549,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 30,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Liebherr FNc 5277 v bielej farbe má celkový objem 277 litrov a vďaka tomu v nej uskladníte množstvo potravín. Za deň zmrazí 18 kg potravín a v prípade výpadku elektriny udrží potraviny v chlade 16 hod. Automatické odmrazovanie vďaka technológii NoFrost. Vybavená je funkciou Super Frost, LED osvetlením a dotykovým displejom. Maximálna dosahovaná hlučnosť pri chladení je 35 dB.

NoFrost

Pre bezpečnú dlhodobú čerstvosť ponúkajú zariadenia NoFrost od Liebherru chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

SuperFrost

SuperFrost robí zo zmrazovania jednoduché a úsporné potešenie. Prevezme rýchly pokles teploty na -32 °C a tak zabezpečí rezervu chladu pre zamrazenie so zachovaním vitamínov. Ihneď po skončení procesu zmrazovania sa automatika SuperFrost prepne po maximálne 65 hodinách späť do normálnej prevádzky a prispieva tak k úspore prúdu.

Displej Touch & Swipe

Vďaka displeju Touch & Swipe budete svoju chladničku obsluhovať intuitívne a veľmi ľahko. Funkcie, ako „SuperCool“, jednoducho zvolíte kliknutím a prejdením prstom na farebnom displeji. Rovnako ľahko môžete regulovať teplotu. Čo keď displej práve neovládate? Potom vám bude ukazovať skutočnú teplotu.

EasyTwist-Ice

Vďaka výrobníku ľadu EasyTwist-Ice si môžete jednoducho a rýchlo pripraviť zásobu kociek ľadu – a to bez pevne pripojeného prívodu vody. Jednoducho naplňte vodu do nádržky, nechajte ju zamrznúť a potom jednoduchým otočením uvoľnite hotové kocky ľadu – a potom vám už nič nebráni v podávaní chladných nápojov. Výrobník ľadu EasyTwist-Ice je možné jednoducho čistiť a výroba kociek ľadu je pri jeho použití vždy hygienická.

Jednoduché otváranie

Praktická a elegantná tyčová rukoväť s integrovaným otváracím mechanizmom vám umožní otvárať dvere spotrebiča s minimálnym úsilím – aj keď ich otvoríte niekoľkokrát za sebou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 277 L
Mraziaci výkon 18 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr FNc 5277

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami