Liebherr FNd 7026


Skriňová mraznička, Energetická trieda D, Objem: 311 l, Ročná spot. energie: 208 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Mraziaci výkon: 17 kg/24h, Akumulačná doba: 18 h, NoFrost:, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 6, Šírka: 69,7 cm, Výška: 165,5 cm, Hĺbka: 76 cm. Viac info


Cena 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 19,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Liebherr FNd 7026 v bielej farbe so zapusteným madlom ponúka celkový objem 311 litrov a má 6 zásuviek. Je vybavená technológiou NoFrost, LED osvetlením, funkciou SuperFrost a dotykovým displejom. Mraziaca kapacita je 17kg/24hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 18 h. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 38 dB.

NoFrost

Pre dlhodobú čerstvosť ponúka mraznička Liebherr chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

Dotykový displej

Vďaka dotykovému displeju je ovládanie chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.

Zapustené madlo

Mraznička má zvislo a ergonomicky umiestnené zapustené madlo, ktoré zabezpečí pohodlné a ľahké otváranie dvierok. Tento dizajn súčasne umožňuje dokonalú integráciu do kuchyne bez madiel.

Funkcia SuperFrost

Vďaka funkcii SuperFrost môžete rýchlo zvýšiť mraziaci výkon. Takto zostane teplota konštantná, keď vložíte nezmrazené potraviny. Funkcia SuperFrost je navyše energeticky úsporná. Pokiaľ funkciu manuálne nevypnete, deaktivuje sa automaticky po 65 hodinách.

Zámok displeja

Zámok displeja spoľahlivo zabráni tomu, aby došlo k neúmyselnej zmene nastavení na vašej mrazničke. Môžete ho tiež samozrejme jednoducho deaktivovať.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí je možné odobrať v niekoľkých krokoch a nové tesnenie znovu nasadíte rovnako ľahko. Aj táto súčasť chladničky je tak vždy bezchybná a hygienicky čistá.

FrostProtect

Mrazničku Liebherr môžete umiestniť kdekoľvek, aj do chladnejších priestorov ako pivnice alebo garáž. Všetky komponenty sú dimenzované pre teploty okolia až do -15 °C a zaručujú tak spoľahlivú prevádzku.

Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox

Ak chcete aby vaša chladnička bola súčasťou smart domácnosti stačí dokúpiť zariadenie SmartDeviceBox. Namontujete ho v niekoľkých krokoch a vaša mraznička bude môcť využívať ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie vďaka WiFi pripojeniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 165.5 cm
Celkový čistý objem 311 L
Mraziaci výkon 17 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr FNd 7026

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami