Liebherr GN 1066

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 459,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skriňová mraznička Liebherr GN 1066 má 102 litrový hrubý objem a jej čistý objem je 91 litrov. Vďaka šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+ a jej spotreba energie je 191 kWh za rok. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 14 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je k dispozícii 21 hodinová akumulačná doba. Liebherr GN 1066 patrí do klimatickej triedy SN-ST. Vybavená je technológiou NoFrost a systémom FrostSafe. Jej povrchové prevedenie je v bielej farbe a rozmery sú 85 x 60,1 x 62,8 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 7 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Skriňová mraznička Liebherr GN 2323 s dynamickým spôsobom chladenia má energetickú triedu A+ s ročnou spotrebou 262 kWh a príkonom 1,3 A. Úžitkový objem predstavuje 185 l a má 6 zásuviek. Skladovacia doba pri poruche je 24 h. Úžasná je funkcia NoFrost, zaručujúca nepokrývanie potravín námrazou s automatickým odmrazovaním. Transport vám uľahčia kolieska, úchyty a umiestnenie dverí je zameniteľné. Skriňová mraznička Liebherr GN 2323 má dizajn v klasickom bielom prevedení.

Základné parametre

 • Beznámrazový systém: Áno
 • Výška: 144,7 cm
 • Trieda energ.účinnosti: A+

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Praktický objem

Skriňová mraznička v kompaktných rozmeroch Liebherr GN 1066 disponuje vnútorným objemom 91 litrov, čo zaručuje uskladnenie dostatočného množstva potravín. Praktický objem poskytne dôkladné uskladnenie a mrazenie najrôznejším druhom pokrmov. Potraviny môžete uložiť do 3 prehľadných zásuviek, vďaka ktorým budete mať vždy prehľad nad uskladnenými lahôdkami. Mraznička je ako stvorená pre tých, ktorí hľadajú kvalitný spotrebič na uskladnenie a zmrazenie svojich potravín. Flexibilné usporiadanie potravín v priestore, Vám umožňujú vyberateľné sklenené medzipodlážky a priehľadné zásuvky. Tak aj pri extra veľkých, mrazených produktoch, môžete celý priestor využiť ako Vario Space.

Automatika SuperFrost

Pri použití funkcie SuperFrost nastáva účinné a energeticky úsporné zmrazovanie. Pri teplote -32°C je z práve vložených potravín rýchlo odoberané teplo - prudko sa zníži ich teplota a obmedzí sa proces kryštalizačného efektu vody v ich vnútri. Funkcia sa automaticky po ukončení procesu vypne (maximálne po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovajú maximum svojich nutričných hodnôt.

Bez námrazy vďaka No Frost

Mraznička prináša užitočnú funkciu No Frost, pre úsporu energie, rýchle a rovnomerné mrazenie a predovšetkým pre udržanie potravín, dlhšie čerstvých. Mrazí potraviny pomocou ochladeného cirkulujúceho vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná von, takže sa potraviny nepokrývajú námrazou. Interiér chladničky zostane tak príťažlivo čistý. Rozmrazovanie pri tomto zariadení nie je nutné, prebieha totiž automaticky v pravidelných intervaloch a tak zabraňuje nepríjemnej tvorbe námrazy. Všetko prebieha bez zníženia efektivity mrazenia.

Mraziaci výkon

Vyberte si mrazničku, ktorá Vás ohúri svojim výkonom. Skriňová mraznička sa môže pochváliť naozaj skvelým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže zmraziť až 14 kg surovín. Odteraz sa už nemusíte báť, že by Vaše potraviny neboli dostatočne zmrazené. Skvelé výsledky mraznička dosahuje i pri poruche či výpadku elektrického prúdu. I vtedy si dokáže udržať nízku teplotu až 21 hodín. Vďaka skvelému mraziacemu výkonu si Vaše potraviny zachovajú svoju kvalitu i čerstvosť po dlhú dobu.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

Tichý chod mrazničky

Prekáža Vám hluk, ktorý vydáva Vaša stará mraznička pri mrazení? Rozlúčte sa s ňou a zaobstarajte si skriňovú mrazničku, ktorá je veľmi tichá. Svojim mimoriadne tichým chodom Vás zaručene nebude rušiť pri práci či príjemných chvíľach strávených s rodinou či priateľmi v pohodlí Vášho domova. Jej hlučnosť dosahuje len 42 dB, čo je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vašej spokojnosti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Beznámrazový systém: Áno
Výška: 85,1 cm
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 91 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h
Celkový hrubý objem: 102 L
Počet zásuviek: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
Beznámrazový systém: Áno

Mraznička

Hrubá kapacita mrazničky: 102 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60,2 cm
Výška: 85,1 cm
Hĺbka: 62,8 cm
Hmotnosť: 42 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 191 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 21 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 91 L
Celkový hrubý objem: 102 L
Počet zásuviek: 3
Typ ovládania: elektronické

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Medzizásuvkové mrazenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: GN1066

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore