Liebherr GN 4135


Výška: 155 cm, Celkový čistý objem: 270 L, Mraziaci výkon: 22 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 1 049,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Liebherr GN 4135 v bielej farbe má celkový objem 270 litrov a vďaka tomu v nej uskladníte množstvo potravín. Vo vnútri sa nachádza až 6 transparentných zásuviek. Za deň zmrazí 22 kg potravín a v prípade výpadku elektriny udrží potraviny v chlade 20 hodín. Klimatická trieda SN-T. Automatické odmrazovanie vďaka technológii NoFrost. Vybavená je funkciou Super Frost, LED osvetlením a dotykovým displejom. K dispozícií je aj pripojenie SmartDevice. Maximálna dosahovaná hlučnosť pri chladení je 38 dB.

NoFrost

Pri NoFrost sa zamrazený tovar zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu.

BluPerformance

Väčší objem v interiéri pre potraviny, úsporná a energetická prevádzka, tichá a pohodlná manipulácia a ocenený dizajn: Zariadenia BluPerformance od Liebheruu stanovujú v oblasti chladenia a zmrazovania nové kritériá.

2,4‘‘ dotykový displej

2,4‘‘ dotykový displej so silným kontrastom a s vysokým rozlíšením je namontovaný za dverami a umožňuje intuitívne nastavenie teploty.

Rukoväť s integrovanou mechanikou otvárania

Stabilne vyhotovené rukoväte s integrovanou mechanikou otvárania a kvalitným vzhľadom umožňujú pohodlné otváranie dverí bez námahy.

SmartDevice

Pri zariadeniach Liebherr s nápisom „SmartDevice“ umožňuje SmartDeviceBox ovládanie a používanie zariadenia prostredníctvom mobilných koncových zariadení. SmartDeviceBox sa dá objednať ako príslušenstvo. V niektorých zariadeniach je SmartDeviceBox už integrovaný, viete to rozpoznať podľa písmena „i“ v názve zariadenia.

LED

Výkonné a ekologické LED svetlá s dlhou životnosťou zaručujú dokonalé nasvietenie vysunutých zásuviek.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 155 cm
Celkový čistý objem 270 L
Mraziaci výkon 22 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr GN 4135

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené