Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost

Zobraziť

 • Odporúčame
 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj −13 %

Výška: 184.1 cm, Celkový čistý objem: 269 L, Mraziaci výkon: 20 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 649,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 749,00 € Zobraziť nápoveď

12,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Skriňová mraznička Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost v bielom prevední ponúka komfortný skladovací priestor s 8 priehľadnými zásuvkami. Využiteľný objem je 269 l. No Frost mrazničku nie je potrebné rozmrazovať manuálne. Mraziaca kapacita dosahuje 20 kg/ 24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Tyčová rukoväť mrazničky Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost je veľmi praktická, má integrovanú mechaniku otvárania. Dvere sú vpravo, je možné ich jednoducho vymeniť.

Beznámrazový systém NoFrost

Jedinečná skriňová mraznička Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost disponuje unikátnym beznámrazovým systémom NoFrost, ktorý výrazne eliminuje tovrbu námrazy na stenách mrazničky. Tým bude i odmrazovanie chladničky oveľa jednoduchšie a vy budete ušetrení od namáhavého odstraňovania námrazy na stenách mrazničky. Vďaka tejto jedinečnej technológii sa vo vnútornom priestore mrazničky nebude tvoriť nadbytočná vrstva námrazy, ktorá znižuje jej výkon. Tak vám výrazne ušetrí nielen námahu, ale i váš čas. Vy sa tak môžete venovať svojej rodine a príjemnejším činnostiam.

Unikátna technológia VarioSpace

Ak hľadáte dostatočne veľkú mrazničku, do ktorej sa zmestí množstvo potravín, tak je pre vás ako stvorená skvelá skriňová mrazničk. Disponuje dostatočným objemom a to až 269 litrov, čo zaručí dostatok miesta pre potraviny. Okrem toho sa môže pochváliť skvelou technológiou VarioSpace, ktorá sa postará o dostatočný priestor pre každú surovinu. Potraviny určené na zmrazenie môžete uložiť do 8 praktických zásuviek a do 7 sklenených poličiek. Tak budete mať dokonalý prehľad o všetkom, čo sa v mrazničke nachádza a k jednotlivým surovinám budete mať pohodlný prístup.

Automatika SuperFrost

Pri použití funkcie SuperFrost nastáva účinné a energeticky úsporné zmrazovanie. Pri teplote -32°C je z práve vložených potravín rýchlo odoberané teplo - prudko sa zníži ich teplota a obmedzí sa proces kryštalizačného efektu vody v ich vnútri. Funkcia sa automaticky po ukončení procesu vypne (maximálne po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovajú maximum svojich nutričných hodnôt.

Skvelý mraziaci výkon

Skriňová mraznička je skutočným majstrom v rýchlom a kvalitnom zmrazovaní. Vďačiť za to môže skvelému mraziacemu výkonu, ktorý za krátky čas dokáže zmraziť množstvo surovín. Už za 24 hodín zmrazí až 20 kg surovín. Rovnako excelentný je i pri poruche či výpadku elektrického prúdu. I vtedy sa o skladované potraviny spoľahlivo postará a udrží ich v chlade až 20 hodín. Spoľahnite sa na túto jedinečnú mrazničku a presvedčte sa, že vás nesklame.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

Ovládací panel s dotykovými tlačidlami

Digitálny svetelný ukazovateľ MagicEye informuje o požadovanej teplote v chladiacej aj mraziacej časti. Presná elektronika zaručí, že vybraná hodnota bude na stupeň dodržaná. Dverová signalizácia a teplotný alarm varujú prostredníctvom vizuálnych a zvukových signálov napríklad na pootvorené dvere. Detská poistka zabráni nechceným prestaveniam.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 184.1 cm
Celkový čistý objem 269 L
Mraziaci výkon 20 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Simone

2. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Mraznička splnila naše očakávania a oceňujeme možnosť meniť objem mrazenia.


Dionýz

3. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania

Katarína

16. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • pomer cena / výkon
 • Velkost
 • Vykon
 • Ulozny priestor

Spokojnost. Uvidime kolko vydrzi. Chvalim hlavne lahku manipulaciu.