Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Voľne stojaca výkonná mraznička Miele FN 14827 S ed/cs-1 patrí do energetickej triedy A++ a ponúka skvelé možnosti na zmrazenie vašich potravín. Medzi jej prednosti patrí beznámrazový systém NoFrost, ktorý znamená koniec manuálneho odmrazovania, ako aj systém SuperFrost pre rýchle zmrazovanie potravín. Vďaka technológii VarioRoom jednoducho zväčšíte a prispôsobíte priestor vašim požiadavkám. Spojením funkcie EasyOpen a SoftClose sa dvere mrazničky jednoducho otvárajú a zatvárajú s tlmením hluku. Interiér je osvetlený silným a zároveň úsporným LED svetlom. Kvalitná mraznička Miele FN 14827 S ed/cs-1 má odolný nerezový povrch, ktorý je typický minimálnou údržbou, dlhou životnosťou a elegantným vzhľadom.

Základné parametre

 • Beznámrazový systém: Áno
 • Výška: 185 cm
 • Trieda energ.účinnosti: A++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický objem

Hľadáte mrazničku s praktickým objemom, ktorá sa zmestí aj do menších domácností? Skriňová mraznička Liebherr GNPes 4355 disponuje vnútorným objemom 268 litrov, čo zaručuje uskladnenie dostatočného množstva potravín. Praktický objem poskytne dôkladné uskladnenie a mrazenie najrôznejším druhom pokrmov. Potraviny môžete uložiť do 7 prehľadných zásuviek, vďaka ktorým budete mať vždy prehľad nad uskladnenými lahôdkami. Ešte dokonalejší prehľad vám zabezpečí LED osvetlenie, umiestnené zhora. Táto lišta dokonale osvetlí vysunuté zásuvky zhora. Mraznička je ako stvorená pre tých, ktorí hľadajú kvalitný spotrebič na uskladnenie a zmrazenie svojich potravín. Flexibilné usporiadanie potravín v priestore, Vám umožňujú vyberateľné sklenené medzipodlážky a priehľadné zásuvky. Tak aj pri extra veľkých, mrazených produktoch, môžete celý priestor využiť ako Vario Space.

Mraziaci výkon

Vyberte si mrazničku, ktorá Vás ohúri svojim výkonom. Skriňová mraznička sa môže pochváliť naozaj skvelým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže zmraziť až 18 kg surovín. Odteraz sa už nemusíte báť, že by Vaše potraviny neboli dostatočne zmrazené. Skvelé výsledky mraznička dosahuje i pri poruche či výpadku elektrického prúdu. I vtedy si dokáže udržať nízku teplotu až 20 hodín. Vďaka skvelému mraziacemu výkonu si Vaše potraviny zachovajú svoju kvalitu i čerstvosť po dlhú dobu.

Bez námrazy vďaka No Frost

Mraznička prináša užitočnú funkciu No Frost, pre úsporu energie, rýchle a rovnomerné mrazenie a predovšetkým pre udržanie potravín, dlhšie čerstvých. Mrazí potraviny pomocou ochladeného cirkulujúceho vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná von, takže sa potraviny nepokrývajú námrazou. Interiér chladničky zostane tak príťažlivo čistý. Rozmrazovanie pri tomto zariadení nie je nutné, prebieha totiž automaticky v pravidelných intervaloch a tak zabraňuje nepríjemnej tvorbe námrazy. Všetko prebieha bez zníženia efektivity mrazenia.

BluePermormance

Nová generácia chladničiek od Liebherr ponúka modely, s kompletne integrovaným chladiacim systémom do sokla, čím sa minimalizuje miera hlučnosti a zvyšuje úspora miesta. Pritom sa maximalizuje výkon mrazničky a ponúka zvýšený úžitkový objem a tiež energetickú úsporu. Svojim mimoriadne tichým chodom Vás zaručene nebude rušiť pri práci či príjemných chvíľach strávených s rodinou či priateľmi v pohodlí Vášho domova. Jej hlučnosť dosahuje len 38 dB, čo je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vašej spokojnosti.

Magic Eye

Chladnička je vybavená digitálnym TFT displejom s digitálnym ukazovateľom teploty v magickom oku - Magic Eye. Informuje Vás o požadovanej teplote v chladničke. Špičkovo presná elektronika zaručuje, že vybraná hodnota bude na stupeň presne dodržaná.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Beznámrazový systém: Áno
Výška: 185 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 268 L
Mraziaci výkon: 20 kg/24h
Celkový hrubý objem: 270 L
Počet zásuviek: 7

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
Beznámrazový systém: Áno

Mraznička

Hrubá kapacita mrazničky: 270 L
Mraziaci výkon: 20 kg/24h

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 84 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 168 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 18 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 268 L
Celkový hrubý objem: 270 L
Počet zásuviek: 7
Typ ovládania: elektronické

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Ostatné

Kód produktu: GNPES 4355

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore