Liebherr GX 823

Zobraziť


Výška: 63.1 cm, Celkový čistý objem: 68 L, Mraziaci výkon: 8 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 429,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Praktická stolná mraznička Liebherr GX 823 je ideálnym doplnkom do väčších domácností, kde spolu s kombinovanou chladničkou ponúkne ešte väčší mraziaci priestor, alebo tiež do malých bytov, na chaty či chalupy, kde vám dve zásuvky na mrazené potraviny bohato postačia. K dispozícii je 68 litrov úžitkového objemu. Mraznička sa ľahko ovláda vďaka riadeniu MagicEye s LCD a grafickým zobrazovačom teploty.

Do každej domácnosti

Máte kombinovanú chladničku, ale napriek tomu by ste užili ešte ďalšie miesto pre zmrazenie potravín? Alebo naopak máte tak malý byt, že šetríte každý centimeter voľného priestoru a zároveň potrebujete zmraziť aspoň nejaké potraviny? Potom je pre vás ideálnou voľbou malá stolová mraznička Liebherr GX 823 s dvoma praktickými zásuvkami.

FrostSafe

Dve praktické priehľadné zásuvky so systémom FrostSafe zaisťujú aj pri otvorených dverách ochranu mrazených produktov uložených v šuplíku. Zásuvky sú navyše extra vysoké, dokola uzatvorené a vyberateľné. Vďaka tomu máte dokonalý prehľad o uložených potravinách a navyše môžete zásuvky veľmi ľahko udržiavať čisté.

SuperFrost

Mraznička je vybavená funkciou SuperFrost, ktorá vám umožní rýchlo zmraziť čerstvo vložené potraviny. Pri aktivovaní tejto funkcie pracuje mraznička s maximálnym chladiacim výkonom.

SmartFrost

Vďaka tomu, že je výparník ovinutý okolo vnútornej nádoby mraziacej časti, dochádza k rovnomernému rozdeleniu teploty a menšej tvorbe námrazy. To zároveň pozitívne pôsobí na spotrebu energie. Vnútorné steny mrazničky sú maximálne hladké a uľahčujú tým aj údržbu.

VarioSpace

Zásuvky VarioSpace sú ľahko vyberateľné a poskytujú praktický systém pre extra ukladací priestor. Vďaka tomu ľahko nájdete priestor aj pre veľký kus mäsa alebo narodeninovú tortu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 63.1 cm
Celkový čistý objem 68 L
Mraziaci výkon 8 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Liebherr GX 823

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

jana

17. 6. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon

Ján

28. 3. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn

Po týždni ťažké hodnotiťť. Funguje ako má.