Liebherr ICBN 3386

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
2 499,00 €

Pôvodná cena 2 499,90 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 49,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička Liebherr ICBN 3386 je zaradená do energetickej triedy A++. Chladnička umiestnená hore má objem 176 l (z toho Biofresh zóna 67 l) a mraznička 57 litrov. Ovládanie je elektronické, dotykové pomocou MagicEye s LCD digitálnym ukazovateľom teploty. Spotrebič má 3 teplotné zóny s 2 regulovateľnými chladiacimi okruhmi. V prípade poruchy vás upozorní optický a akustický signál, v prípade otvorených dverí oboch častí akustický signál. Chladnička s funkciou SuperCool má LED sveteľný stĺpik, ktorý osvetlí vnútorný priestor. Ten je vybavený 4 sklenenými poličkami (z toho 3 výškovo nastviteľné a 1 deliteľná), 2 dverovými policami a 2 priehľadnými plastovými zásuvkami BioFresh: 1 zásuvka s teplotou okolo 0° na teleskopických koľajniciach a 1 zásuvka HydroSafe s osvetlením. NoFrost mraznička ponúka 4 priehľadné zásuvky z toho jedna delená. Nechýba LED osvetlenie. Mraziaca kapacita Liebherr ICBN 3386 dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

 

 

Vstavaná kombinovaná chladnička

Ak hľadáte zariaďujete si kuchyňu a hľadáte kvalitné spotrebiče, perfektnou voľbou pre vás je vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou Liebherr ICBN 3386. Je mimoriadne úsporná, zaradená je v energetickej triede A++. Model má 3 teplotné zóny. Mraznička je umiestnená v dolnej časti. Teplotu si nastavujete zvlášť v chladiacej aj v mraziacej časti. Systém vám udrží potraviny dlho čerstvé pri optimálnej teplote. Dokonalá cirkulácia chladeného vzduchu a odvádzanie vlhkosti zabraňuje tvorbe námrazy. Chladiaca aj mraziaca časť má extra ukazovateľ teploty, vlastné LED osvetlenie. Stĺpové LED osvetlenie je integrované po oboch stranách preto rovnomerne osvetľuje interiér. Po otvorení dverí svetlo postupne naberá na intenzite. Poličky v chladničke sú zo skla.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky disponuje vnútorným objemom 176 l. Z toho Biofresh zóna má 67 litrov. Chladnička disponuje 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú 3 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, 2 dverovými plastovými poličkami a držiakom na vajíčka. Na odkladanie ovocia a zeleniny, či mäsa je chladiaca časť vybavená praktickými priehľadnými zásuvkami BioFresh. Vnútorný priestor je sprehľadnený prostredníctvom LED osvetlenia, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu vďaka zásuvkám v blízkosti zóny okolo 0°. Vybavenie pozostáva z 2 priehradok: 1 DrySafe/1 HydroSafe.

Funkcia NoFrost

Funkcia NoFrost zabezpečuje cirkuláciou efektívne prúdenie chladného vzduchu, takže zabraňuje tvorbe námrazy. Model Liebherr ICBN 3386 je preto nenáročný na údržbu a nie je nutné ho odmrazovať.

Funkcia SuperCool

Funkcia SuperCool automaticky zníži teplotu na 6 hodín na 2 stupne a zabezpečí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spätné prepnutie na normálnu prevádzku je automatické.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Medzi chladničkou a mrazničkou nedochádza k výmene vzduchu a tým ani k zmiešaniu pachov z potravín v nich uložených. Teplota chladenia sa dá samostatne nastaviť ako v chladiacom priestore, tak v mraziacom. 

Mraziaca zóna

Dolná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 57 l. Vybavená je 4 zásuvkami z toho jedna delená. Jej mraziaca kapacita je 10 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 14 hodín. Variabilné riešenie priestoru VarioSpace umožňuje jednoducho vybrať vnútorné vybavenie mraziaceho priestoru a vytvoriť tak flexibilne priestor podľa potreby aj pre objemnejšie kusy potravín.

Výstražné signály

Akustický a optický teplotný alarm informuje o nežiadúcich odchýlkach teploty pri otvorených dverách alebo v prípade výpadku elektrického prúdu. Dverový alarm pre chladiacu aj mraziacu časť ochraňuje uložené potraviny pred nežiadúcimi výkyvmi teploty. 60 sekúnd po otvorení dvierok vás upozorní akustický signál.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 177 cm
Maximálna hlučnosť: 38 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 233 L
Čistá kapacita chladničky: 176 L
Čistá kapacita mrazničky: 57 L
No Frost (mraznička): Áno
Klimatická trieda: SN-ST
Rýchle zmrazenie: Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 74,1 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 232 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 14 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 57 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 233 L
Uchytenie dverí: Pevné uchytenie dverí

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 176 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 999102951

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore