Liebherr IK 5Z1ea0


Vstavaná jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 308 l, Objem mrazničky: 0 l, Ročná spot. energie: 114,30 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom: Smart ready (predpripravené), Šírka: 57 cm, Výška: 178 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička bez výparníka Liebherr IK 5Z1ea0 v energetickej triede E má objem 309 litrov a filter z aktívneho uhlia FreshAir. Vybavená 6 policami, 2 zásuvkami pre ovocie a zeleninu, 4 dverovými policami, dotykovým displejom, LED svetlom, režimom Holiday a funkciou SuperCool. Možnosť dokúpiť SmartDeviceBox.

Liebherr IRe 5100

Vstavaná jednodverová chladnička Liebherr IK 5Z1ea0 s objemom až 309 litrov si nájde miesto aj vo vašej domácnosti. Je vybavená 7 kvalitnými policami z bezpečnostného skla a 2 zásuvkami EasyFresh pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je odkladací priestor pre fľaše a vajíčka vo dverách chladničky. 

EasyFresh

O maximálnu čerstvosť potravín sa postará priehradka EasyFresh. Poskytne maximálne podmienky pre uskladnenie ovocia, zeleniny a iných potravín, a zachová im ich čerstvosť, chuť a živiny. V priečinky sa zvýši vlhkosť vzduchu a vďaka tomu zostanu potraviny dlhšie čerstvé

Filter FreshAir

Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu na strope. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 178 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 308 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Liebherr IK 5Z1ea0

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Stanislav

16. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca