Liebherr IKB 3520

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
1 749,00 €

Pôvodná cena 1 749,90 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 34,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná jednodverová chladnička Liebherr IKB 3520 je zaradená do energetickej triedy A++. K dispozícii má skladovací priestor s objemom 301 l z toho BioFresh zóna má 90 l. Ovládanie je elektronické MagicEye s LCD a digitálnym ukazovateľom teploty. Dvierka sú vybavené akustickým výstražným signálom otvorenia. Chladnička Liebherr IKB 3520 má tiež automatické odmrazovanie. Vnútornú výbavu tvorí LED svetelný stĺpik, 7 sklenených poličiek, z toho 6 je výškovo prestaviteľných a 1 deliteľná. Biofresh Zóna je vybavená 3 priehľadnými plastovými zásuvkami na teleskopických koľajniciach. BioFresh Zóna má 1 zásuvku DrySafe a 2 zásuvky HydroSafe. Vo dverách chladničky sa nachádzajú praktické poličky aj držiak na vajíčka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Liebherr IKB 3564 Liebherr IKB 3564

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Vstavaná jednodverová chladnička Liebherr IKB 3564 v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Využiteľný objem dosahuje 284 litrov. Chladnička s jedným chladiacim okruhom a tromi teplotnými zónami má ovládanie pomocou MagicEye s LCD a s digitálnym ukazovateľom teploty, ktoré je umiestnené vo vnútri. Vnútornú výbavu chladničky tvorí 5 sklenených poličiek, z toho 4 výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná, 4 dverové poličky a 3 x priehľadná BioFresh zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. V hornej časti je malý mraziaci priestor s objemom 27 litrov a mraziacou kapacitou 2 kg/ 24 hod. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 17 hodín. Dokonalý prehľad o uložených potravinách zabezpečuje LED osvetlenie. Maximálna hľučnosť dosahuje 37 dB.

Základné parametre

  • Výška: 177,2 cm
  • Maximálna hlučnosť: 37 dB
  • Vstavaný displej: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Energetická trieda A++ a ľahké ovládanie

Jednodverová vstavaná chladnička Liebherr IKB 3520 s BioFresh zónou patriaca do energetickej triedy A++ je zárukou toho, že vám ušetrí nielen energiu, ale aj vašu peňaženku. Spoločnosťou Liebherr navrhla jednodverovú chladničku s jednoduchým, elektronickým ovládaním, ktoré disponuje aj digitálnym ukazovateľom teploty. Ovládací panel s dotykovým LCD panelom vám umožní konštatné udržiavanie a nastavovanie teploty. Digitálny displej presne zobrazuje tepltu. Dverový alarm a teplotný alarm vás zase upozorní na príliš dlho otvorené dvere alebo zvýšenú teplotu v interiéri. Praktická detská poistka zabraňuje nežiadaným zmenám v nastaveniach.

Uskladní množstvo potravín

Vstavaná chladnička ponúka celkový objem 301 l,  preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 7 sklenenými policami, z ktorých 6 je výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná a dvernými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 3 BioFresh (1 DrySafe, 2 HydroSafe) zásuviek, ktoré zaisťujú optimálnu klímu a dlhotrvajúcu čerstvosť potravín a pohodlnú manipuláciu.  Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová vstavaná chladnička presne to, čo hľadáte.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 3 priehradok:  1 DrySafe a 2 HydroSafe. Úložné boxy sú navyše jednoducho vysúvateľné pomocou teleskopických výsuvov, a pri uhle otvorených dvierok minimálne 90° a viac ich je možné dokonca úplne vybrať z chladničky. 

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Maximálna hlučnosť: 37 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 301 L
Čistá kapacita chladničky: 301 L
Klimatická trieda: SN-T
Zabudovaná mraznička: Nie
Uchytenie dverí: Pevné uchytenie dverí
NoFrost (chladnička): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Hĺbka: 54,4 cm
Hmotnosť: 66,7 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 133 kWh
Klimatická trieda: SN-T

Dizajn

Celkový čistý objem: 301 L
Uchytenie dverí: Pevné uchytenie dverí

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 301 L

Mraznička

Zabudovaná mraznička: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
NoFrost (chladnička): Nie
Kovová polica na fľaše: Áno

Ostatné

Kód produktu: 999106351

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore