Liebherr IKB 3560


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Celkový čistý objem: 309 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 2 099,00 €

41,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Liebherr IKB 3560 má k dispozícií skladovací priestor s objemom 309 z toho BioFresh zóna má 90 l. Ovládanie je elektronické MagicEye s LCD a digitálnym ukazovateľom teploty. Dvierka sú vybavené akustickým výstražným signálom otvorenia. Chladnička Liebherr IKB 3560 má tlmené zatváranie a tiež automatické odmarazovanie. Vnútornú výbavu tvorí LED svetelný stĺpik, 8 sklenených poličiek, z toho 7 je výškovo prestaviteľných a 1 deliteľná. Biofresh Zóna je vybavená 3 priehľadnými plastovými zásuvkami na teleskopických koľajniciach. BioFresh Zóna má 1 zásuvku DrySafe a 2 zásuvky HydroSafe s osvetlením. Vo dverách chladničky sa nachádazjú praktické poličky aj držiak na vajíčka.

Ľahké ovládanie

Jednodverová vstavaná chladnička Liebherr IKB 3560 s BioFresh zónou. Spoločnosťou Liebherr navrhla jednodverovú chladničku s jednoduchým, elektronickým ovládaním, ktoré disponuje aj digitálnym ukazovateľom teploty. Ovládací panel s dotykovým LCD panelom vám umožní konštatné udržiavanie a nastavovanie teploty. Digitálny displej presne zobrazuje tepltu. Dverový alarm a teplotný alarm vás zase upozorní na príliš dlho otvorené dvere alebo zvýšenú teplotu v interiéri. Praktická detská poistka zabraňuje nežiadaným zmenám v nastaveniach.

Uskladní množstvo potravín

Vstavaná chladnička ponúka celkový objem 344 l a čistý objem chladiaceho priestoru je 309 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 8 sklenenými policami, z ktorých 7 sú výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná a dvernými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 3 BioFresh (1 DrySafe, 2 HydroSafe) zásuviek, ktoré zaisťujú optimálnu klímu a dlhotrvajúcu čerstvosť potravín a pohodlnú manipuláciu.  Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová vstavaná chladnička presne to, čo hľadáte.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 3 priehradok:  1 DrySafe a 2 HydroSafe. Úložné boxy sú navyše jednoducho vysúvateľné pomocou teleskopických výsuvov, a pri uhle otvorených dvierok minimálne 90° a viac ich je možné dokonca úplne vybrať z chladničky. Pre dokonalý prehľad sú zásuvky HydroSafe vybavené aj LED osvetlením. Osvetlenie je integrované do predeľovacej časti.

Mechanizmus zatvárania SoftSystem

Vstavaná chladnička má tlmené zatváranie SoftSystem, ktoré je pohodlné pre každodenné používanie. Je integrovaný na dvierkach, tlmý pohyb pri zatváraní dvier a to aj pri plne naložených dverových poličkách.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 309 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr IKB 3560

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené