Liebherr IKBP 2760

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
2 119,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 42,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná jednodverová chladnička Liebherr IKBP 2760 je zaradená do energetickej triedy A+++. Jej vnútorný objem je celkom 230 l. Chladiaca časť má 171 l a BioFresh zóna 59 l. Ovládanie je elektronické MagicEye s digitálnym ukazovateľom teploty. Vstavaná chladnička má 1 chladiaci okruh s 2 teplotnými zónami. Vnútorné vybavene tvoré 5 sklenených políc, z toho 4 nastaviteľné a 1 deliteľná, 3 dverové poličky a 2 zásuvky BioFresh zony: 1 DrySafe a 1 HydroSafe. Vstavaná jednodverová chladnička Liebherr IKBP 2760 má tlmené zatváranie dverí SoftSystem. Maximálna hlučnosť dosahuje 35 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

Energetická trieda A+++ a ľahké ovládanie

Jednodverová vstavaná chladnička Liebherr IKBP 2760 s BioFresh zónou patriaca do energetickej triedy A+++ je zárukou toho, že vám ušetrí nielen energiu, z ktorej za rok minie len 83 kWh, ale aj vašu peňaženku. Spoločnosťou Liebherr navrhla jednodverovú chladničku s jednoduchým, elektronickým ovládaním, ktoré disponuje aj digitálnym ukazovateľom teploty. Celkový vzhľad chladničky je v bielom elegantnom prevedení, takže nebude vo vašej kuchyni ani pôsobiť ako rušivý prvok.

Uskladní množstvo potravín

Vstavaná chladnička ponúka celkový objem 230 l a čistý objem chladiaceho priestoru je 171 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 5 sklenenými policami, z ktorých 4 sú výškovo nastaviteľná a 1 deliteľná a 3 dvernými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 2 BioFresh (1 DrySafe, 1 HydroSafe) zásuviek, ktoré zaisťujú optimálnu klímu a dlhotrvajúcu čerstvosť potravín a pohodlnú manipuláciu. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová vstavaná chladnička od spoločnosti Liebherr presne to, čo hľadáte.

MagicEye

Digitálny svetelný ukazovateľ MagicEye informuje o požadovanej teplote v chladiacej aj mraziacej časti. Presná elektronika zaručí, že vybraná hodnota bude na stupeň dodržaná.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 2 priehradok:  1 DrySafe a 1 HydroSafe.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 56 cm
Výška: 139,7 cm
Maximálna hlučnosť: 35 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 230 L
Čistá kapacita chladničky: 171 L
Klimatická trieda: SN-T
Zabudovaná mraznička: Nie
Uchytenie dverí: Pevné uchytenie dverí
NoFrost (chladnička): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 56 cm
Výška: 139,7 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 57,3 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 35 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 83 kWh
Klimatická trieda: SN-T

Dizajn

Celkový čistý objem: 230 L
Uchytenie dverí: Pevné uchytenie dverí

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 171 L

Mraznička

Zabudovaná mraznička: Nie

Ďalšie parametre

NoFrost (chladnička): Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 995103851

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore