Liebherr KBbs 4370

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 599,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 31,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová smart chladnička Liebherr KBbs 4370 v tmavom nerezovom prevedení BlackSteel má objem až 373 litrov, vďaka čomu sa do nej zmestí množstvo potravín. Zaradená do energetickej triedy C. Vo vnútri je 6 sklenených políc GlassLine, jeden VarioBox, 3 zásuvky BioFresh na uskladnenie ovocia a zeleniny a dverové police. Rýchle schladenie potravín a udržanie optimálnej teploty zabezpečí systém PowerCooling. Ovládanie teploty na 2,4" farebnom TFT dotykovom displeji. Pomocou SmartDeviceBoxu (nutné dokúpiť) ovládate chladničku prostredníctvom telefónu alebo tabletu. Pohodlné otváranie pomocou hliníkového madla, tiché zatváranie dverí so systémom SoftSystem. Interiér osvetľuje stmievateľné LED svetlo. Hlučnosť pri chladení len 36 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Popis produktu

Liebherr KBbs 4370

Jednodverová chladnička v energetickej triede C s objemom až 373 litrov si nájde miesto aj vo vašej domácnosti. Je vybavená 6 kvalitnými policami z bezpečnostného skla GlassLine (5 nastaviteľných políc). Samozrejmosťou je odkladací priestor pre fľaše a vajíčka vo dverách chladničky. Má aj samostatnú policu na konzervy.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistia, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička disponuje až troma priehradkami BioFresh.

BluPerformance

BluPerformance od Liebherr ponúka viac vnútornej kapacity pre skladovanie potravín, energetickú účinnosť a hospodárnosť a tiež tichú prevádzku s jednoduchým použitím. Zaujme aj elegantným dizajnom v tmavom nerezovom prevedení a povrchovou úpravou SmartSteel proti odtlačkom prstov. Komfortné otváranie dverí pomocou madla s integrovanou mechanikou otvárania.

Ovládanie na diaľku

Zariadenia označené SmartDevice je možné rozšíriť prostredníctvom príslušenstva a pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. 

Rýchle schladenie potravín

Chladnička je vybavená systémom PowerCooling a SuperCool, ktorý je zodpovedný za rýchlejšie schladenie potravín a stabilnú teplotu vo vnútri. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor. Oceníte aj tiché zatváranie dverí SoftSystem.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu na zadnej strane. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

Pripojené súbory

IL_SK_2090929 [*.pdf, 42.85 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 185 cm
Celkový čistý objem: 372 L
NoFrost (chladnička): Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 79 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 36 dB

Dizajn

Celkový čistý objem: 372 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 106,58 kWh
Klimatická trieda: SN-T
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
NoFrost (chladnička): Áno
Displej na dvierkach: Nie

Ostatné

Kód produktu: KBbs 4370

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore