Liebherr KBes 4350

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
2 549,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 50,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová chladnička Liebherr KBes 4350 v nerezovom prevedení s BioFresh zónou má celkový úžitkový objem 367 litrov. Ponúka 2 chladiace zóny: chladiaca časť má objem 234 l a BioFresh zóna 133 l. Je zaradená do energetickej triedy A+++. Ovládate ju pomocou digitálneho farebného dotykového TFT displeja umiestneného vnútri. Vnútorné vybavenie tvoria 3 zásuvky v spodnej časti - BioFres zóny z toho 1 DrySafe a 2 HydroSafe všetky na teleskopických výsuvoch. Ďalšie vybavenie pozostáva z LED osvetlenia, 6 sklenených políc s nerezovou lištou (z toho 5 výškovo nastaviteľných a 1 variabilná), 4 dverové poličky, polička s držiakom fliaš a konzerv. Odmrazovanie chladničky Liebherr KBes 4350 je automatické. Pre dokonalý komfort obsluhy má vo výbave kontrolku SuperCool, ventilátora, akustickú kontrolku otvárania dverí, akustickú a optickú kontrolku poruchy. Hlučnosť: 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Priestranná chladnička

Jednodverová chladnička s dvoma chladiacimi zónami má chladiacu časť v objeme 234 l a BioFresh zónu v objeme 133 litrov. V nerezovom prevedení s úpravou proti zanechávaniu otlačkov prstov je vybavená elegantným madlom s integrovanou mechanikou otvárania. Je zárukou toho, že vám ušetrí nielen energiu, z ktorej za rok minie len 90 kWh, ale aj vašu peňaženku. Spoločnosťou Liebherr navrhla jednodverovú chladničku s jednoduchým, elektronickým ovládaním, ktoré disponuje aj digitálnym ukazovateľom teploty.

Uskladní množstvo potravín

Chladnička ponúka celkový objem 367 l a čistý objem chladiaceho priestoru je 234 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 6 sklenenými policami s nerezovým rámom, z ktorých 5 je výškovo nastaviteľných. K dispozícii je aj 1 variabilná polica na fľaše 4 dvernové poličky v kombinácii plastu a skla. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 3 BioFresh zásuviek (1 DrySafe, 2 HydroSafe) v objeme 133 l, ktoré zaisťujú optimálnu klímu a dlhotrvajúcu čerstvosť potravín a pohodlnú manipuláciu. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová vstavaná chladnička od spoločnosti Liebherr presne to, čo hľadáte.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Pomocou posuvného regulátoru je možné regulovať vlhosť vzduchu v spodnej zásuvke resp. v oboch spodných zásuvkách, takže je možné docieliť správne klimatiché podmienky pre každú vloženú potravinu. Pre ideálne uloženie ovocia a zeleniny musia byť potraviny uložené do HydroSafe nezabalené a zásuvka musí byť posuvným regulátorom uzatvorená. Pre optimálne uloženie mäsa, rýb a mliečnych produktov musia byť potraviny uložené do DrySafe zabalené a posuvný regulátor musí byť otvorený. Vybavenie pozostáva z 3 priehradok: 1 DrySafe a 2 HydroSafe.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 185 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 367 L
NoFrost (chladnička): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 81 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 90 kWh
Klimatická trieda: SN

Dizajn

Celkový čistý objem: 367 L

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
NoFrost (chladnička): Nie

Ostatné

Kód produktu: KBES 4350

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore