Liebherr KBes 4374

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 699,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 33,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová smart chladnička Liebherr KBes 4374 v nerezovom prevedení s povrchovou úpravou SmartSteel má objem až 344 litrov. Zaradená do energetickej triedy C. 320 litrová chladiaca časť je vybavená 5 sklenenými policami GlassLine, VarioBoxom, 3 zásuvkami BioFresh na uskladnenie ovocia a zeleniny a dverovými policami. Vo vrchnej časti je umiestnený 24 litrový výparník s mraziacim výkonom 4 kg potravín za 24 hodín. Výdrž pri poruche až 13 hodín. Rýchle schladenie potravín a udržanie optimálnej teploty zabezpečí systém PowerCooling. Ovládanie teploty na 2,4" farebnom TFT dotykovom displeji. Pomocou SmartDeviceBoxu (nutné dokúpiť) ovládate chladničku prostredníctvom telefónu. Pohodlné otváranie pomocou hliníkového madla, tiché zatváranie dverí so systémom SoftSystem. Interiér osvetľuje LED svetelný stĺp. Hlučnosť pri chladení len 36 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Popis produktu

Chladiaca časť

Jednodverová smart chladnička Liebherr KBes 4374 ponúka dostatok prietoru pre potraviny. Objem chladiacej časti je 320 litrov. Vo vnútri sa nachádzajú police z bezpečnostného skla GlassLine (5 políc, z toho 4 sú výškovo nastaviteľné), ktoré odolajú škrabancom aj nárazom. Vo dverách je priestor pre uloženie fliaš aj vajec. Taktiež má priehradku pre odloženie konzerv a 3 zásuvky BioFresh.

Mraziaca časť

V jednodverovej chladničke môžete uskladniť aj mrazené potraviny. Vo vrchnej časti je umiestnený menší 24 litrový výparník ideálny napríklad na mrazenú zeleninu či zmrzlinu. Za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín. V prípade poruchy a výpadku elektrickej energie je doba skladovania až 13 hodín.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistia, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička disponuje až troma priehradkami BioFresh.

BluPerformance

BluPerformance od Liebherr ponúka viac vnútornej kapacity pre skladovanie potravín, energetickú účinnosť a hospodárnosť a tiež tichú prevádzku s jednoduchým použitím. Zaujme aj elegantným dizajnom v tmavom nerezovom prevedení a povrchovou úpravou SmartSteel proti odtlačkom prstov. Komfortné otváranie dverí pomocou madla s integrovanou mechanikou otvárania.

Ovládanie na diaľku

Zariadenia označené SmartDevice je možné rozšíriť prostredníctvom príslušenstva a pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. 

Rýchle schladenie potravín

Chladnička je vybavená systémom PowerCooling a SuperCool, ktorý je zodpovedný za rýchlejšie schladenie potravín a stabilnú teplotu vo vnútri. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor. Oceníte aj tiché zatváranie dverí SoftSystem.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu na zadnej strane. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

 

Pripojené súbory

IL_SK_2090932 [*.pdf, 43.31 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 185 cm
Celkový čistý objem: 344 L
NoFrost (chladnička): Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 78 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 36 dB

Dizajn

Celkový čistý objem: 344 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 132,5 kWh
Klimatická trieda: SN-T
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
NoFrost (chladnička): Áno
Displej na dvierkach: Nie

Ostatné

Kód produktu: KBes 4374

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore