Zvážte aj tento produkt

Liebherr Kef 3710 Liebherr Kef 3710

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Na objednávku
 

1 499,00 €

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 3710 v striebornej farbe je zaradená v energetickej triede A+++. Vnútorný objem ponúka 342 l pre skladovanie potravín. Ovládanie je dotykové pomocou TFT displeja s digitálnym ukazovateľom teploty. Odmrazovanie je automatické. Vnútorné vybavenie jednodverovej chladničky Liebherr Kef 3710 tvorí 6 sklenených políc, z toho 5 výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná a tiež kovová polica na fľaše. Vo dverách sa nachádza 5 praktických poličiek. Chladiacu časť sprehľadnuje LED stropné osvetlenie. V spodnej časti je priehľadná plastová zásuvka BioCoool pre skladovanie ovocia a zeleniny. K dispozícii je aj optická a akustická kontrolka poruchy, kontrolka otvárania dverí chladiacj časti. Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

Základné parametre

  • Výška: 165 cm
  • Trieda energ.účinnosti: A +++
  • Celkový čistý objem: 342 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4310 vďaka dynamickému systému chladenia rozdeľuje teplotu vo vnútornom priestore, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ so spotrebou 78 kWh za rok. Jednodverová chladnička disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 390 litrov.

Uskladní množstvo potravín

Chladnička ponúka celkový objem 390 l  preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 6 sklenenými policami, z ktorých 5 je výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná. K dispozícii je aj 1 variabilná polica na fľaše, 4 dvernové poličky. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 2 BioCool zásuviek, ktoré sú vyrobené z priehľadného plastu a sú vhodné pre skladovanie ovocia a zeleniny v optimálnych podmienkach. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová chladnička od spoločnosti Liebherr presne to, čo hľadáte. Automatika SuperCool znižuje chladiacu teplotu na 6 hodín  +2 °C a zabezpečí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spätné prepínanie na normálnu prevádzku je realizované automaticky.

SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie. 

BioCool

Ak patríte k tým, ktorí si potrpia vždy na čerstvé ovocie či zeleninu, tak určite oceníte, že kombinovaná chladnička vám pomocou posuvného regulátora umožňuje regulovať úroveň vlhkosti. V oddiely BioCool-Box vám tak vaša obľúbená zelenina a ovocie zostanú dlho čerstvé a plné vitamínov.

Magic Eye

Chladnička je vybavená digitálnym TFT displejom s digitálnym ukazovateľom teploty v magickom oku - Magic Eye. Informuje Vás o požadovanej teplote v chladničke. Špičkovo presná elektronika zaručuje, že vybraná hodnota bude na stupeň presne dodržaná.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 185 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 390 L

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 70,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 78 kWh
Klimatická trieda: SN-T

Dizajn

Celkový čistý objem: 390 L

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)

Ostatné

Kód produktu: 997067651

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore