Liebherr Kef 4330

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
799,00 €

Pôvodná cena 899,90 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 v nerezovom prevedení automatickým odmrazovaním chladiacej časti je zaradená do energetickej triedy A+++. Jej ovládani je dotykové prostredníctvom TFT displeja s digitálnymi ukazovateľmi teploty. Chladiaci priestor má čistý úžitkový objem 390 l. Pohodlne doň umiestníte kompletný nákup pre celú rodinu. Vnútorné vybavenie tvorí 6 políc z toho 5 výškovo nastaviteľných, dverové priehradky, stropné LED osvetlenie, držiak na fľaše a tiež držiak na vajíčka. V dolnej časti sú 2 priehaľadné plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zelniny. Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 je predpripravená pre prepojenie so SmartDevice Box, čím umožňuje následný prístup k ďalším službám ako aj ovládaniu nadiaľku.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 11 %
Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 vďaka dynamickému systému chladenia rozdeľuje teplotu vo vnútornom priestore, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ so spotrebou 78 kWh za rok. Jednodverová chladnička disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 408 litrov. Chladnička v nerezovom dizajne zapadne takmer do každej kuchyne. S patentovaným madlom s integrovanou mechanikou umožňujú jednoduché otváranie dverí.

Uskladní množstvo potravín

Chladnička ponúka celkový objem 390 l  preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 6 sklenenými policami, z ktorých 5 je výškovo nastaviteľných. K dispozícii je aj 1 variabilná polica na fľaše, dverové poličky. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do BioCool zásuvky, ktorá je vyrobená z priehľadného plastu a sú vhodné pre skladovanie ovocia a zeleniny v optimálnych podmienkach. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová chladnička od spoločnosti Liebherr presne to, čo hľadáte. Automatika SuperCool znižuje chladiacu teplotu na 6 hodín  +2 °C a zabezpečí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spätné prepínanie na normálnu prevádzku je realizované automaticky.

BioCool

Ak patríte k tým, ktorí si potrpia vždy na čerstvé ovocie či zeleninu, tak určite oceníte, že kombinovaná chladnička vám pomocou posuvného regulátora umožňuje regulovať úroveň vlhkosti. V oddiely BioCool-Box vám tak vaša obľúbená zelenina a ovocie zostanú dlho čerstvé a plné vitamínov.

Rozšíriteľná o SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné rozšíriť prostredníctvom zvláštneho príslušenstva a pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 185 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 390 L
NoFrost (chladnička): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 70,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 78 kWh
Klimatická trieda: SN-T

Dizajn

Celkový čistý objem: 390 L

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
NoFrost (chladnička): Nie

Ostatné

Kód produktu: 991916951

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore