Liebherr Kef 4330

Výška: 185 cm, Celkový čistý objem: 396 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, NoFrost (chladnička): Nie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 v nerezovom prevedení s automatickým odmrazovaním chladiacej časti. Jej ovládani je dotykové prostredníctvom TFT displeja s digitálnymi ukazovateľmi teploty. Chladiaci priestor má čistý úžitkový objem 396 l. Pohodlne doň umiestníte kompletný nákup pre celú rodinu. Vnútorné vybavenie tvorí 6 políc z toho 5 výškovo nastaviteľných, dverové priehradky, stropné LED osvetlenie, držiak na fľaše a tiež držiak na vajíčka. V dolnej časti sú 2 priehaľadné plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zelniny. Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 je predpripravená pre prepojenie so SmartDevice Box, čím umožňuje následný prístup k ďalším službám ako aj ovládaniu nadiaľku.

Výkonná a šetrná

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 vďaka dynamickému systému chladenia rozdeľuje teplotu vo vnútornom priestore, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Chladnička v nerezovom dizajne zapadne takmer do každej kuchyne. S patentovaným madlom s integrovanou mechanikou umožňujú jednoduché otváranie dverí.

Uskladní množstvo potravín

Chladnička ponúka celkový objem 396 l  preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 6 sklenenými policami, z ktorých 5 je výškovo nastaviteľných. K dispozícii je aj 1 variabilná polica na fľaše, dverové poličky. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do BioCool zásuvky, ktorá je vyrobená z priehľadného plastu a sú vhodné pre skladovanie ovocia a zeleniny v optimálnych podmienkach. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová chladnička od spoločnosti Liebherr presne to, čo hľadáte. Automatika SuperCool znižuje chladiacu teplotu na 6 hodín  +2 °C a zabezpečí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spätné prepínanie na normálnu prevádzku je realizované automaticky.

BioCool

Ak patríte k tým, ktorí si potrpia vždy na čerstvé ovocie či zeleninu, tak určite oceníte, že kombinovaná chladnička vám pomocou posuvného regulátora umožňuje regulovať úroveň vlhkosti. V oddiely BioCool-Box vám tak vaša obľúbená zelenina a ovocie zostanú dlho čerstvé a plné vitamínov.

Rozšíriteľná o SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné rozšíriť prostredníctvom zvláštneho príslušenstva a pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 396 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 D
NoFrost (chladnička) Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií Liebherr Kef 4330

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Monika

15. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vzhľad
  • Vnútorný priestor
  • Je veľmi tichá
  • Otváranie

Mechanizmus na otváranie dverí sa mi veľmi páči. Táto chladnička je do detailov prepracovaná.


Ludovit

22. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • -objem
  • -ticha
  • -vzhľad
  • -žiadne

Som spokojný nad mieru


Judita

11. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Perfektna, velka, chladnička. Nema chybu????

Zlatica

7. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené