Liebherr KGBNf 2060-3

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 248,30 l, Objem mrazničky: 103,50 l, Ročná spot. energie: 227,03 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Dvojokruhový No Frost: Áno, Šírka: 60 cm, Výška: 201 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart kombinovaná No Frost chladnička Liebherr KGBNf 2060-3 v nerezovom prevedení má objem 351 litrov a dva samostatné chladiace okruhy DuoCooling. Chladiaca časť má 248 litrov a vo vnútri má 3 sklenené police, 2 transparentné boxy BioFresh pre ovocie a zeleninu a 3 police vo dverách. Mraznička v spodnej časti má 104 litrov a obsahuje 3 transparentné zásuvky. Pohodlné otváranie pomocou madiel. Chladiaci systém PowerCooling spolu s filtrom FreshAir zaistí rovnomernú cirkuláciu vzduchu. Vďaka systému SmartDeviceBox (nutné dokúpiť) je možné ovládať chladničku prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vnútro osvetľuje LED svetlo. Teplotu nastavíte na 2,4" dotykovom displeji umiestnenom vo vrchnej časti chladničky.

Chladiaca časť

Chladiaca zóna s vnútorným objemom 248 l disponuje 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú tri nastaviteľné. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami BioFresh. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 poličkami. O dokonalé osvetlenie interiéru sa postará LED osvetlenie.

Mraziaca zóna

Mraznička sa nachádza v spodnej časti kombinovanej chladničky a poskytne úložný priestor s objemom 104 l. Disponuje 3 transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín, ktoré sú zhotovené zo skla. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/ 24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín.

BluPerformance

Väčší objem v interiéri pre potraviny, úsporná a energetická prevádzka, tichá a pohodlná manipulácia a ocenený dizajn: Zariadenia BluPerformance od Liebheruu stanovujú v oblasti chladenia a zmrazovania nové kritériá.

NoFrost

Technológia NoFrost zabezpečí správne zamrazenie potravín až na -32°C, ktoré si tak zachovajú svoju chutnosť a správnu konzistenciu aj po opätovnom rozmrazení. Pomáha pri tom cirkulujúci vzduch, vďaka ktorému sa na potravinách nevytvára námraza. Zo skladovaných potravín odoberá teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Vnútorný priestor aj uložené potraviny tak zostanú stále bez námrazy. S NoFrost už, nie je potrebné klasické manuálne odmrazovanie.

DuoCooling

Nastavenie teploty je presné a navzájom nezávislé v chladiacej aj mraziacej časti kombinovanej chladničky. Vďaka technológii DuoCooling s dvoma nezávisle regulovateľnými okruhmi nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Zabraňuje to vzájomnému prenosu pachov, nadmerným teplotným výkyvom v úložných priestoroch, vysúšaniu skladovaných potravín v chladničke a taktiež šetrí energiu.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. 

PowerCooling

Výkonný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečí rýchle schladenie čerstvo vložených potravín a zároveň udržiava rovnomernú teplotu v priestore chladničky. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor.

SuperCool 

Automatika SuperCool zníži chladiacu teplotu na 6 hodín na +2°C a zaistí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spútné prepnutie na normálnu prevádzku následuje automaticky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 201 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr KGBNf 2060-3

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami