Liebherr SBSes 8486

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Cena:
4 699,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 93,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Liebherr SBSes 8486 v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Jej celkový úžitkový objem je 645 l. Čistý obsah chladiacej časti je 387 l, mraziacej časti 126 l a BioFresh zóny 132 l. Výkonnný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečí rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Chladiaca časť je veľmi priestranná a jej vnútorné vybavenie tvorí 5 sklenených poličiek, z toho 4 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, 4 dverové poličky, LED osvetlenie, polička na maslo a 3 priehľadné zásuvky BioFresh zóny (1 DrySafe a 2 HydroSafe). Mraziaca časť obsahuje vnútorné LED osvetlnie, 5 plastových zásuviek, 3 sklenené poličky a tiež výrobník ľadu s kapacitou zásoby ľadových kociek 1,8 kg/deň. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba 24 hodín. Nad mraziacou časťou sa nachádza osvetlená časť Wine pre skladovanie vína s uhlíkovým filtrom. V jej vnútornom priestore je 6 drevených políc, z ktorých 4 sú na teleskopických výsuvoch. Americká chladnička Liebherr SBSes 8486 má k dispozícii akustickú kontrolku otvárania dverí mraziacej časti, akustickú kontrolku otvorených dverí čati Wine a optickú a akustickú kontrolku poruchy.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Americká NoFrost chladnička Liebherr SBSes 8486 vďaka systému NoFrost rovnomerne rozdeľuje teplotu a znižuje tak tvorbu námrazy, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A++ so spotrebou 320 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje skutočne veľkým úžitkovým objemom a to až 645 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 387 litrov, BioFresh zóna 132 l a mraziaca časť 126 litrov. Americká chladnička má praktické patentované madlá s integrovanou mechanikou pre jednoduché a komfortné otváranie dverí. Navyše zatvárací mechanizmus SoftSystem dvere zatvára automaticky a jemne pri otvorení v uhle cca. 35° aj, keď sú dverové police plne naložené.

DuoCooling

Chladnička má 4 nezávislé chladiace okruhy s 6 teplotnými zónami. Medzi chladničkou, mrazničkou a časťou Wine nedochádza k výmene vzduchu a tým ani k zmiešaniu pachov z potravín v nich uložených. Teplota chladenia sa dá samostatne nastaviť ako v chladiacom priestore, tak v mraziacom. 

PowerCooling

Výkonnný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečuje rýchle schladenie čerstvo vložených potravín a udržuje rovnomernú teplotu v chladiacom priestore. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný priamo vo ventilátore a zbavuje vzuch prúdiaci v chladničke nežiadúcich pachov. V prípade potreby výmeny filtra budete upozornený sveteľným indikátorom na ovládacom panely.

Chladiaca časť

Objem chladiacej časti je 387 litrov. V jej vnútornej časti sa nachádza 6 poličiek, z čoho 5 je výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná. Poličky sú vyrobené zo skla. K dispozícii sú aj 4 poličky vo dvierkach chladničky. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 3 BioFresh (1 DrySafe, 2 HydroSafe s osvetlením) zásuviek s teleskopickým výsuvom v objeme 132 l, ktoré zaisťujú optimálnu klímu a dlhotrvajúcu čerstvosť potravín a pohodlnú manipuláciu. Pre jednoduchšiu manipuláciu a dokonalý prehľad sú vybavené teleskopickými výsuvmi a LED osvetlením zapusteným do ľavej strany bočnej steny. Teleskopické výsuvy majú automatické vťahovanie a tlmené uzatváranie pre dokonalý komfort pri dennom používaní. Popri svojej úspore je LED osvetlenie dostatočne silné na to, aby ste o všetkých potravinách v chladničke mali dokonalý prehľad. Je totiž rovnomerné a zabezpečuje dokonalú viditeľnosť v chladničke. Automatika SuperCool znižuje chladiacu teplotu na 6 hodín  +2 °C a zabezpečí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spätné prepínanie na normálnu prevádzku je realizované automaticky.

Zóna pre skladovanie vína

Zóna na víno pohodlne uskladní až 48 ks fliaš vína (s objemom 0,75 l). Vnútorný priestor je vybavebý LED osvetlením a 6 drevenými policami. 4 z nich sú vybavené teleskopickými výsuvmi, ktoré ponúkajú pohodlný a prehľadný prístup k uloženým fľašiam.

Mraziaca časť

Mraziaca časť je umiestnená pod časťou Wine. Rovnako ako ostatné teplotné zóny je osvetlená pomocou LED vo dverách. S objemom 126 l ponúka dostatočný skladovací priestor pre mrazené potraviny. Nájdete v nej 5 priehľadných plastových zásuviek a odkladacie plochy zo skla, ktoré sú vyberateľné. Ponúka výrobník ľadových kociek s kapacitou 1,2 kg/24 hodín so zásobou ľadových kociek 1,8 kg Výrobník ľadu je priamo napojený na prívod vody. Vyrába a udržuje zásobu ľadu najvyšej kvality pre akúkoľvek príležitosť. Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 16 kg/ 24 hod. s akumulačnou dobou v prípade výpadku prúdu až 24 hodín. Funkcia SuperFrost zabezpečí rýchlejšie odvádzanie tepla z priestoru mrazničky aby čerstvo vložené potraviny mohli byť rýchlo zmrazené a zároveň si zachovali svoje nutričné hodnoty. Návrat z teploty -32°C  k pôvodne zvolenej je kontrolovaný na základe množstva alebo času pre dokonalú úsporu energie.

Ďalšie prednosti úložného priestoru

Moderný a jedinečný detail výbavy tejto americkej chladničky dotvára univerzálna úložná polica. Je jedinečná tým, že ponúka 2 varianty využitia: Prvou je možnosť bezpečného uloženia fliaš rôznych priemerov a veľkostí na plastový povrch s profilovaným dnom. Druhá možnosť  ponúka hladkú sklenenú odkladaciu plochu. Oba vymeniteľné povrchy sú súčasťou univerzálnej police. VarioSafe-Box vám pomôže usporiadať potraviny v priestore chladničky ešte prehľadnejšie. Ponúka optimálnu kapacitu pre skladovanie drobných potravín, malých krabičiek či konzerv, alebo menších zaváraninových fliaš. Môžete houmiestniť do rôznych výškových pozícií, pomocou obojstranných nosných svetelných stĺpikov. Ak je to potrebné je možné VarioSafe-Box kapacitne zväčšiť vo vertikálnej úrovni.

SmartDevice

Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie. 

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 3 priehradok: 1 DrySafe a 2 HydroSafe.

NoFrost

Ak chcete dlhodobo zachovať nutričné hodnoty mrazených potravín NoFrost chladnička vám zaručí mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z vložených potravín odstraňuje teplo pomocou cirkulujúceho studeného vdzuchu, pričom vlhkosť vzduchu je odvádzaná mimo úložného priestoru. Vnútorný priestor ako aj potraviny zostanú bez námrazy. S NoFrost už nebudete musieť strácať drahocenný čas odmrazovaním mrazničky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 121 cm
Výška: 185,2 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Maximálna hlučnosť: 38 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 645 L
Čistá kapacita chladničky: 519 L
Čistá kapacita mrazničky: 126 L
Ročná spotreba energie: 320 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 740 L
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 2
Teplotný alarm: Ano

Ďalšie vlastnosti

Značka: Liebherr
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 121 cm
Výška: 185,2 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 167,3 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 320 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Roč.spotreba energ.(chlad.): 320 kWh
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 645 L
Celkový hrubý objem: 740 L
Počet kompresorov: 2
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 519 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 126 L
Počet zásuviek v mrazničke: 3

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)

Ostatné

Kód produktu: 999105051

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore