Liebherr SBSes 8496

Šírka: 121 cm, Výška: 185 cm, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Celkový čistý objem: 645 L, Čistá kapacita chladničky: 528 L, Čistá kapacita mrazničky: 133 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Liebherr SBSes 8496 vo farbe nerezu. Jej celkový úžitkový objem tvorí 661 litrov vnútorného priestoru. Vnútorné vybavenie pozostáva s chladiacej časti, mraziacej časti a časti Wine. CHladnička má 4 chladiace okruhy s 6 teplotnými zónami. Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním má objem 528 l. Vnútorná výbava pozostáva z: LED osvetlenia, 6 sklenených poličiek z toho 5 výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná, 4 dverových políc a zásuviek . Mraziaca časť s automatickým odmrazovaním a nezávislým ovládaním má objem 133 l. Vnútro tvorí 5 zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hodín a akumulačná doba 24 hodín. Nechýba výrobník ľadu, ktorý za 24 hodín vyrobí 1,2 kg ľadových kociek. Nad mraziacou časťou sa nachádza Wine časť. Táto časť disponuje 4 poličkami s teleskopickým výsuvom.

Využitie

Revolučná všestranne využiteľná a výkonná americká chladnička Liebherr SBSes 8496 je skutočne vynikajúcim doplnkom každej modernej domácnosti. Je výhodná nie len výzorom ale aj výkonom a funkciami. Najmodernejšie vybavená chladnička plná nových systémov a inovatívnych nápadov určite dokonale zapadne do každého nového prostredia aj vďaka svojmu minimalistickému, avšak elegantnému vzhľadu. K dispozícii vám poskytne mimoriadne veľký úložný priestor spolu s minimálnou spotrebou elektrickej energie a úplne novou, štýlovou atmosférou, ktorú vnesie do vašej domácnosti.

Veľký úložný priestor

Liebherr SBSes 8496 je americká kombinovaná chladnička. Podstata amerických chladničiek spočíva v dvojdverách, ktoré sa otvárajú zrkadlovo. Takáto chladnička teda prináša veľkú kapacitu. Konkrétne tento model má čistý objem až 661 litrov, chladiaca časť 528 l a mraziaca časť má objem až 133 litrov. Ľavá časť chladničky sa delí na dve časti. Spodná časť je mraziaca a disponuje 5 zásuvkami. Nechýba výrobník ľadu, ktorý za 24 hodín vyrobí 1,2 kg ľadových kociek. Nad mraziacou časťou sa nachádza Wine časť. Táto časť disponuje 4 poličkami s teleskopickým výsuvom. Na pravej strane chladničky sa nachádza chladiaca časť jej vnútro pozostáva 6 sklenených poličiek  z toho 5 výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná, 4 dverových políc a zásuviek, ktoré sú vhodné na ovocie a zeleninu. Úložný priestor využijete aj vo dverách chladničky. Poruchy alebo signál otvorenia dverí zariadenie hlási zvukom. Má tri madlá pre lepšie otváranie dverí.

No Frost

Táto vynikajúca chladnička je vybavená systémom No Frost, ktorý zabezpečí, že vaša chladnička a ani mraznička nikdy nezamrznú. Táto technológia využíva systém prúdiaceho studeného vzduchu, ktorý odvádza teplo a vlhkosť z práve uložených potravín. Tento systém zaistí rýchle ochladenie potraviny aby sa minimalizovalo znehodnoteniu potraviny a nenastal teplotný šok.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 3 priehradok : 1 DrySafe a 2 HydroSafe.

VarioSpace

Zásuvky ako aj sklenené poličky, ktoré sa nachádzajú v mraziacej časti sú vyberateľné, a preto si v prípade potreby vytvoríte priestor, aký potrebujete na uskladnenie potravín. Je jedno, či chcete skladovať menšie kura alebo veľkú morku, vďaka Vario Space sa vám všetko zmestí.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 121 cm
Výška 185 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 645 L
Čistá kapacita chladničky 528 L
Čistá kapacita mrazničky 133 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr SBSes 8496

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené