Liebherr SBSesf 7212

Šírka: 121 cm, Výška: 185.2 cm, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Celkový čistý objem: 655 L, Čistá kapacita chladničky: 386 L, Čistá kapacita mrazničky: 269 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Liebherr SBSesf 7212 v striebornom prevedení je ovládaná pomocou LED ukazoateľa Magic Eye. Chladiaca časť s objemom 386 l má k dispozícii LED osvetlenie. Potraviny môže pohodlne ukladať na 7 sklenených políc (6 nastaviteľných výškovo, 1 delená), dverových poličiek a pre skladovanie ovocia a zeleniny sú k dispozícii 2 priehľadné plastové zásuvky na teleskopických výsuvoch. Mraznička s objemom 269 l je vybavená 8 zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 20 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín.

Priestranný skladovací priestor

Štýlová a nadštandardne vybavená americká chladnička Liebherr SBSesf 7212 v striebornom prevedení je moderným a originálnym doplnkom do vašej kuchyne, ktorý vás navyše poteší množstvom svojich funkcií. Ideálna do väčšej domácnosti či firmy. Je plná skvelých nápadov a riešení a preto určite dokonale zapadne do každého nového prostredia. K tomu jej určite pomôže aj jej nápaditý ale nenáročný vzhľad. Otvára sa pomocou dvojkrídlových dverí a vo vnútri vás milo prekvapí mimoriadny priestor pre uskladnenie vašich potravín. Pozostáva zo systému priehradok, poličiek a zásuviek, na ktoré umiestnite aj väčší rodinný nákup. Rovnako priestranná je aj mraziaca časť. 

Chladiaca a mraziaca časť

LED osvetlenie vám pomôže sprehľadniť čo máte v chladničke uložené.  Potraviny môže pohodlne ukladať na 7 sklenených políc z toho 6 nastaviteľných výškovo, 1 delená. Kompaktné poličky sa nachádzajú aj na vnútornej strane dverí. Ukladať do nich môžete napríklad fľaše či vajcia. Pre skladovanie ovocia a zeleniny sú k dispozícii 2 priehľadné plastové zásuvky na teleskopických výsuvoch. Čistý objem chladničky je 386 litrov a 269 litrov v mrazničke. Mraznička je vybavená 8 zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 20 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín.

Funkcia SuperFrost

Automatická funkcia SuperFrost vytvorí zmrazenie čerstvých potravín jednoduchšie a šetrí energiu. Rýchlo znižuje teplotu -32 °C a vytvára tak studený vzduch potrebný pre zachovanie životne dôležitých vitamínov. Akonáhle je jedlo úplne zmrazené, automatická funkcia SuperFrost prepne späť do normálneho režimu a tým pomáha šetriť elektrickú energiu.

PowerCooling systém

Vysoko výkonný PowerCooling systém rýchlo ochladzuje čerstvo uložené potraviny a vytvára rovnomernú chladiacu teplotu v celom vnútornom priestore. Spínač dverí zapnutý ventilátor vypne, keď sú dvere otvorené. To šetrí cennú energiu.

No Frost

Americká chladnička je vybavená systémom No Frost, ktorý zabezpečí, že vaše chladnička a ani mraznička nikdy nezamrznú. Táto technológia využíva systém prúdiaceho studeného vzduchu, ktorý odvádza teplo a vlhkosť z práve uložených potravín. Tomuto systému sú pomáha diaľke systém, jedná sa o Power Cooling. Tento systém zaistí rýchle ochladenie potravín aby sa minimalizovalo znehodnoteniu potraviny a nenastal teplotný šok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 121 cm
Výška 185.2 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 655 L
Čistá kapacita chladničky 386 L
Čistá kapacita mrazničky 269 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr SBSesf 7212

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené