Liebherr SFNsfe 5227


Skriňová mraznička, Energetická trieda E, Objem: 277 l, Ročná spot. energie: 248 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Mraziaci výkon: 18 kg/24h, Akumulačná doba: 16 h, NoFrost:, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 7, Šírka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hĺbka: 67,5 cm. Viac info


Cena 1 079,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Liebherr SFNsfe 5227 v nerezovej farbe ponúka celkový 277 l objem. Za 24 hodín zmrazí 18 kg potravín a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín. Vo vnútri sa nachádza 7 zásuviek. Disponuje technológiou NoFrost, IceTower, LED osvetlením a dotykovým displejom.

Liebherr SFNsfe 5227

Táto voľne stojaca sriňová mraznička Liebherr SFNsfe 5227 vám poskytne dostatok priestoru pre uschovanie potravín. K dispozícií má 277 litrovú kapacitu, ktorá pozostáva zo 7 zásuviek. Mraziaca kapacita zmrazí 18 kg za 24 hodín. Poteší tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 38 dB

NoFrost

Pre bezpečnú dlhodobú čerstvosť ponúkajú zariadenia NoFrost od Liebherru chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

SmartDevice

Pri zariadeniach Liebherr s nápisom „SmartDevice“ umožňuje SmartDeviceBox ovládanie a používanie zariadenia prostredníctvom mobilných koncových zariadení. SmartDeviceBox sa dá objednať ako príslušenstvo (nie je súčasťou). 

Dotykový displej

Vďaka dotykovému displeju je ovládanie mrazničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta zvolíte funkcie alebo skontrolujete aktuálnu teplotu.

Povrch SteelFinish

Povrch SteelFinish s materiálom s vertikálnym kefovaním je opticky veľmi podobný skutočnej ušľachtilej oceli, je robustný a ľahko sa čistí. Bočné steny so strieborným lakovaným povrchom perfektne dopĺňajú elegantný vzhľad.

Maximálne úsporná 

Mraznička disponuje funkciou EnergySaver, kde pri jej aktivácií sa zvýši teplota o 2 stupňe. Vďaka tomu sa spotrebuje menej elektrickej energie ale uskladnené potraviny zostanú stále optimálne čerstvé. 

SuperFrost

Chcete čerstvé potraviny zmraziť tak, aby si zachovali vitamíny? Jednoducho aktivujte SuperFrost – a mraziaci oddiel zvýši svoj chladiaci výkon. Teplota tak zostane konštantná, aj keď do nej vložíte nezmrazené potraviny. SuperFrost zároveň šetrí energiu: Ak funkciu nevypnete ručne, deaktivuje sa automaticky po 65 hodinách.

Vymeniteľné tesnenie

Tesnenie na dverách všeobecne zabezpečuje optimálnu hygienu a pomáha tak bezpečne skladovať vaše potraviny. Je vyrobené v rovnakej farbe ako farba spotrebiča a jeho krytu, aby všetko spolu dokonale ladilo. Je možné ho vymeniť v prípade potreby, inštalácia je jednouchá a následná údržba tak isto.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 277 L
Mraziaci výkon 18 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr SFNsfe 5227

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami